Odnośnie zarzutów, że w PI dochodzi do oszustw.

To co było, a nie jest...
Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Odnośnie zarzutów, że w PI dochodzi do oszustw.

Postautor: Lord Darth Kanzler » 2 lis 2008, o 14:37

Znany i lubiany powszechnie Pan Sezer rozpętuje kolejną aferkę. Tym razem po raz kolejny wykazał totalną nieznajomość zasad obowiązujących w systemie X11. Doczytał się bowiem w pomeczowym raporcie, że niektóre drużyny miały w taktyce założone oszukiwanie. Zanim Pan Sezer spali kilka czarownic oto wyciąg z zasad X11:

"Oszukiwanie:
Mówiac swoim zawodnikom aby oszukiwali i próbowali zdobywac plusy, oznacza ze mówisz im praktycznie, aby skoczyli, ciagneli za koszulki przeciwników i ogólnie mówiac grali nieuczciwie. Mozesz skorzystac na tej taktyce, jezeli jej uzyjesz w meczu z „odpowiednim” typem sedziego. Malo wykwalifikowany (niska wartosc S) sedzia bedzie mial trudnosci z osadzeniem co jest oszustwem, a co nie i jesli on/ona jest surowy/a kara moze byc przyznanie druzynie przeciwnej rzutu wolnego badz karnego za oszustwo, jak tez opuszczenie boiska przez jednego z twoich graczy. Twoja obrona bedzie mogla zaprezentowac sie troszke lepiej, gdy oni beda ciagnac koszulki przeciwników. Ale badz bardzo ostrozny stosujac te taktyke w meczu z wykwalifikowanym sedzia, szczególnie jesli jest on równiez surowy w swoim osadzie, poniewaz byc moze bedziesz musial oddac wiele rzutów wolnych nawet karnych, a takze ryzykujesz zdjecie z boiska swoich zawodników.
"

Ni mniej, nic więcej. Do Pana Delegata al Falima apeluję by uczulił trenera Al Rajn, że po raz kolejny rzuca bezpodstawne oszczerstwa, uderza w niewinnych trenerów a jednocześnie w MUP. Żenujące to się stało już. Moja cierpliwość jest na wykończeniu i nie będę dłużej tolerował podobnych zachowań w tej organizacji. Jeśli Al Rajn zdecyduje się za namową Pana Sezera zbojkotować rozgrywki V-Mundialu (PI) i wyjść z MUP, to decyzję Waszą uszanuję - drużyna Al Rajn zostanie zablokowana, a w kolejnych rozgrywkach udziału już nie weźmie. Przy czym proszę zwrócić tu uwagę na dwa fakty - w MUP są niemalże wszystkie kraje polskiego v-świata, a 90% z nich gra z nami. Każdy kto choć trochę poczytał zasady gry w X11 wie doskonale, że nie ma możliwości oszukiwania, wpływania na wyniki, etc. Oczekuję, że Pan Delegat Al Rajn udzieli w tym wątku wyjaśnień co do zachowania się delegata pomocniczego i trenera Al Rajn w osobie Pana Sezera.

Z poważaniem,
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Said al Falim
Junior
Posty: 80
Rejestracja: 23 paź 2008, o 17:59
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Al Rajn

Re: Odnośnie zarzutów, że w PI dochodzi do oszustw.

Postautor: Said al Falim » 4 lis 2008, o 12:45

Witam,

Po pierwsze jedynym dlegatem Sułtanatu Al Rajn jestem ja Panie Prezesie decyzją naszego MNKiS a Pan Sezer nie jest nawet delegatem pomocniczym to tak dla informacji. Rozmawiałem już z Panem Prezesem Dżalalem bin Sezerem i może faktycznie zareagował zbyt pochopnie ale moim zdaniem Mikronacyjna Unia Piłkarska powinna wprowadzić zapis zakazujący stosowania opcji "oszukiwanie" w rozgrywkach o Puchar Interkontynentalny jak i w v-mundialu.
Wraz z Ministrem Kultuty Nauki i Sportu Panem Nehru-Gandhi postanowiliśmy, że Sułtanat Al Rajn nie będzie bojkotował rozgrywek o PI.
(-) Ekscelencja Said al Falim
- Sekretarz MUP
- Trener Arabic Al Muhar

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Odnośnie zarzutów, że w PI dochodzi do oszustw.

Postautor: Lord Darth Kanzler » 4 lis 2008, o 13:05

Cieszy mnie decyzja Sułtanatu.

Co do wniosku Pana - sugeruje przedłożyć w Radzie Delegatów odpowiedni wniosek pod dyskusję. Po jej przeprowadzeniu Rada zdecyduje w głosowaniu co z tym zrobić. Myślę, że to uczciwe rozwiązanie.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Said al Falim
Junior
Posty: 80
Rejestracja: 23 paź 2008, o 17:59
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Al Rajn

Re: Odnośnie zarzutów, że w PI dochodzi do oszustw.

Postautor: Said al Falim » 4 lis 2008, o 13:17

Dobrze Panie Prezesie. Tak też zrobię :)
(-) Ekscelencja Said al Falim
- Sekretarz MUP
- Trener Arabic Al Muhar


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości