ZĹ‚amanie przepisĂłw

To co było, a nie jest...
mardred
Podawacz piłek
Posty: 35
Rejestracja: 24 paź 2008, o 16:02

Re: ZĹ‚amanie przepisĂłw

Postautor: mardred » 29 paź 2008, o 22:37

Ja doradzałbym spokój. Ze swojej strony nie zamierzam żądać wyciągnięcia konsekwencji. Gdyby transakcja doszła do skutku, to sam bym tak postąpił, ale opatrzność chciała, że zostałem przelicytowany. Niech Elderland już nie używa tego piłkarza i zapomnijmy o sprawie, a punkt o zakazie transferów rzeczywiście należy zmienić.

§ 2. Zezwala się na nieskrępowane i dowolne zakupowanie zawodników. Zabrania się wystawiania do gry zawodników zakupionych po rozpoczęciu rozgrywek.


Jeszcze chciałbym dodać, że zawodnika przecież kupiono przed meczem inauguracyjnym.
(-) Mardred Jakub Kwiatkowski vel. Żelazny Żuk
Upoważniony przez Wodza Okoczii
Trener reprezentacji Okoczii

Awatar użytkownika
Arkadij Magov
Junior
Posty: 86
Rejestracja: 20 lis 2007, o 19:02
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: ZĹ‚amanie przepisĂłw

Postautor: Arkadij Magov » 29 paź 2008, o 23:52

mardred pisze:Ja doradzałbym spokój. Ze swojej strony nie zamierzam żądać wyciągnięcia konsekwencji. Gdyby transakcja doszła do skutku, to sam bym tak postąpił, ale opatrzność chciała, że zostałem przelicytowany. Niech Elderland już nie używa tego piłkarza i zapomnijmy o sprawie, a punkt o zakazie transferów rzeczywiście należy zmienić.
Jeszcze chciałbym dodać, że zawodnika przecież kupiono przed meczem inauguracyjnym.


Nie bardzo Was rozumiem towarzyszu. W jednym miejscu mówicie, że nie ma problemu nic się nie stało - zawodnik został kupiony przed inauguracją i sami byście tak postąpili, ale nie udało wam się sfinalizować transferu, a kawałek dalej piszecie, że Elderland ma nie używać tego piłkarze. Orwellowskie dwójmyślenie? ;d

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: ZĹ‚amanie przepisĂłw

Postautor: Lord Darth Kanzler » 30 paź 2008, o 08:39

Czułem, że ten temat wypłynie. I dlatego mam gotową odpowiedź ;)

viewtopic.php?f=3&t=146

Królestwu Elderlandu niniejszym udzielam upomnienia i proszę o zwracanie szczególnej uwagi w przyszłości na daty w systemie X11 się pojawiające i na przepisy nas wszystkich obowiązujące. Sprawę uważam za zamkniętą.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: ZĹ‚amanie przepisĂłw

Postautor: Lord Darth Kanzler » 30 paź 2008, o 09:10

Z tego co widzę, także Scholandia zakupiła zawodnika - Joe Malone - w dniu wczorajszym.

Wobec tego i Scholandia otrzymuje upomnienie.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

mardred
Podawacz piłek
Posty: 35
Rejestracja: 24 paź 2008, o 16:02

Re: ZĹ‚amanie przepisĂłw

Postautor: mardred » 30 paź 2008, o 14:43

Arkadij Magov pisze:
mardred pisze:Ja doradzałbym spokój. Ze swojej strony nie zamierzam żądać wyciągnięcia konsekwencji. Gdyby transakcja doszła do skutku, to sam bym tak postąpił, ale opatrzność chciała, że zostałem przelicytowany. Niech Elderland już nie używa tego piłkarza i zapomnijmy o sprawie, a punkt o zakazie transferów rzeczywiście należy zmienić.
Jeszcze chciałbym dodać, że zawodnika przecież kupiono przed meczem inauguracyjnym.


Nie bardzo Was rozumiem towarzyszu. W jednym miejscu mówicie, że nie ma problemu nic się nie stało - zawodnik został kupiony przed inauguracją i sami byście tak postąpili, ale nie udało wam się sfinalizować transferu, a kawałek dalej piszecie, że Elderland ma nie używać tego piłkarze. Orwellowskie dwójmyślenie? ;d


Po prostu zgadzam się z delegatami w kwestii dalszych jego losów. Mówię najpierw o przeszłości, a potem przyszłości :)
(-) Mardred Jakub Kwiatkowski vel. Żelazny Żuk
Upoważniony przez Wodza Okoczii
Trener reprezentacji Okoczii


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości