Informacja odnośnie zboostowania drużyn.

To co było, a nie jest...
Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Informacja odnośnie zboostowania drużyn.

Postautor: Lord Darth Kanzler » 27 paź 2008, o 09:36

Moi Drodzy,

Jako, że stoimy w przededniu rozgrywek o Puchar Interkontynentalny, które będą niezwykle dynamiczne i ciekawe, a układ tabel jest co najmniej ciekawy, dziś rano odbyło się spotkanie Zarządu MUP - czyli Prezesa i Wiceprezesa MUP.

Przedmiotem dyskusji było umożliwienie nawiązania walki z najlepszymi także nowym drużynom, które z racji swojej nowości nie miałyby normalnie szans w spotkaniach z bardziej doświadczonymi teamami. Wobec tego postanowiono o zboostowaniu najsłabszych drużyn.

Więcej o boostcie: Przycisk „Boost team”podniesie srednia umiejetnosci druzyny o 2-3% ponizej sredniej umiejetnosci druzyn w najnizszej dywizji w lidze. Guzik ten NIE powinien byc uzywany dopóki nie bedzie to konieczne. Dodatkowo, nie moze byc on uzywany na wiecej niz jednej lub dwoch druzynach, poniewaz mogloby to zniszczyc równowage w lidze. Przycisk ten powinien byc jedynie uzywany, gdy dana druzyna nie ma praktycznie umiejetnosci w porównaniu z innymi zespolami w najnizszej dywizji oraz gdy nie ma szans byc druzyna konkurencyjna dopóki jej nie zwiekszysz. Admin ligi moze druzyne zwiekszyc raz w sezonie i pomiedzy sezonami.

Kogo objęła akcja? Oprócz czterech najnowszych teamów (Al Rajn, Dreamland, Surmenia i Okoczia) także trzy najsłabsze drużyny poprzedniej odsłony V-Mundialu (Austro-Węgry, Tyrencja i Luminat, Scholandia).

Jestem przekonany, że dzięki temu emocje będą większe, wyniki ciekawsze, a wszystko odbywać się będzie na naprawdę wysokim poziomie.

Uprzedzając - nie było możliwe podnoszenie boosta wszystkim - bo raz, że nie miałoby to wówczas sensu, a dwa, że gdzieś trzeba było postawić granicę.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: Informacja odnośnie zboostowania drużyn.

Postautor: Marcin Sokołowicz » 27 paź 2008, o 15:47

A ja dałbym boosta tylko państwom, które powstały po pierwszym V-Mundialu. Z jakiej racji mamy boostować drużyny, które mogły wcześniej dołączyć do rozgrywek a tego nie zrobiły? Gdyby grały już w pierwszym V-Mundialu to już teraz miałyby silne składy. W tej sytuacji boosta powinna otrzymać tylko Okoczia. Takie państwa jak Dreamland czy Surmenia były już wielokrotnie namawiane, jednak ich delegaci mieli to gdzieś lub stawali się nieaktywni po pierwszej kolejce.

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Informacja odnośnie zboostowania drużyn.

Postautor: zbbrow » 27 paź 2008, o 20:18

Nie można użyć na więcej niż dwóch drużynach, a my użyliśmy na 7? :D

IMO fajnie tylko Scholandii bym tu nie kwalifikował akurat, bo potrafili dobrze zagrać i nie są tacy słabi.

Awatar użytkownika
Arkadij Magov
Junior
Posty: 86
Rejestracja: 20 lis 2007, o 19:02
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Informacja odnośnie zboostowania drużyn.

Postautor: Arkadij Magov » 29 paź 2008, o 23:58

A-W, TiR i KSch na boosta nie zasłużyły. Swoją słabą dyspozycje załatwiły sobie same... swoją słabą dyspozycją w poprzednich sezonach. To ich problem nie nasz - teraz powinny przebudować drużynę za pośrednictwem transferów. Do mundialu by zdąrzyły.

Dreamland, Okoczia i Al-Rajn na boosta zasłużyły, bo to drużyny nowe, a my mamy za sobą już kilka sezonów. One nie miałyby szans w starciu z mundialowymi weteranami, ale w przeciwieństwie do drużyn, o których mówiłem w pierwszym akapicie, nie doprowadziły się do takiego stanu same, bo zwyczajnie w świecie ich nie było.

Drużyny z pierwszego akapitu mogły w przerwie międzysezonowej grzecznie zbierać pieniążki i spożytkować je na dwa, trzy zajebiste transfery. Dając im boosta dajemy znak tym słabszym drużyną, że jak już są na dole tabeli to lepiej, żeby się nie wychylały i nie walczyły o wyższe pozycje to może załapią się na boosta. To jest niesprawiedliwe.

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Informacja odnośnie zboostowania drużyn.

Postautor: Lord Darth Kanzler » 30 paź 2008, o 08:20

Tow. Magov - ja rozumiem argumenty, i nawet je podzielam. Jednakże - CL to zupełna nowość i chciałem by wszystkie drużyny miały równy start. Wspólnie z tow. Radetzkim doszliśmy do takiego rozwiązania.

Post Scriptum - rozumiem kulturę LDMW, rozumiem specyfikę LDMW, ale Tow. Magov tu nie jest LDMW. Proszę by w MUP obowiązywały dobrowolnie przestrzegane zasady kultury słowa. Czyli NIE dla wulgaryzmów. Szanujmy się wszyscy - szczególnie, że nie wszyscy tu muszą podzielać i zgadzać się na to co na LDMW. Będę zobowiązany.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Ziolkowski
Podawacz piłek
Posty: 8
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 21:06

Re: Informacja odnośnie zboostowania drużyn.

Postautor: Ziolkowski » 31 paź 2008, o 15:09

Ja jako osoba odpowiedzialna za reprezentacje A-W ogłaszam, iż my nie chcemy czegos takiego dla nas.

mardred
Podawacz piłek
Posty: 35
Rejestracja: 24 paź 2008, o 16:02

Re: Informacja odnośnie zboostowania drużyn.

Postautor: mardred » 1 lis 2008, o 15:15

Jak mawiają Szoszoini: "Po bizonach!"
(-) Mardred Jakub Kwiatkowski vel. Żelazny Żuk
Upoważniony przez Wodza Okoczii
Trener reprezentacji Okoczii

Awatar użytkownika
Piotr Wolecki
Gracz środka pola
Posty: 187
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: Monarchia Austro-Węgier

Re: Informacja odnośnie zboostowania drużyn.

Postautor: Piotr Wolecki » 2 lis 2008, o 12:16

Ziolkowski pisze:Ja jako osoba odpowiedzialna za reprezentacje A-W ogłaszam, iż my nie chcemy czegos takiego dla nas.

A ja bym powiedział, że w obecnej sytuacji zboostowanie naszej drużyny byłoby potrzebne. Dopiero potem, jak kadra A-W stanęła by prosto na nogi, można by było zrezygnować.

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Informacja odnośnie zboostowania drużyn.

Postautor: Lord Darth Kanzler » 2 lis 2008, o 12:42

AW zostala zboostowana... o tym jest ten news...
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Arkadij Magov
Junior
Posty: 86
Rejestracja: 20 lis 2007, o 19:02
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Informacja odnośnie zboostowania drużyn.

Postautor: Arkadij Magov » 3 lis 2008, o 14:19

Tow. Kanzler, jeżeli chodzi Wam o użycie przeze mnie słowa "zajebisty" to przepraszam, ale użyłem go nieświadomie. Poza tym nie uważam go za wulgaryzm, gdyż tak zostałem nauczony w szkole, gdzie polonistka powiedziała, że to słowo "już" (a było to parę lat temu) wytraciło swój wulgarny wydźwięk. Może MUP powinno napisać jakieś pismo do prof. Miodka z prośbą o wykładnię?


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości