3..2..1..START!

To co było, a nie jest...
Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: 3..2..1..START!

Postautor: Marcin Sokołowicz » 29 paź 2008, o 20:55

Zgadzam się z Piotrem. Trizondal jeszcze nie pokazał wszystkiego. A co do meczu z Sarmacją to nie można powiedzieć, że było to nasze szczęście czy też pech przeciwników. Było to wyrównane spotkanie, w którym każda drużyna mogła zwyciężyć. Tym się charakteryzują najlepsze zespoły. :D

Awatar użytkownika
Arkadij Magov
Junior
Posty: 86
Rejestracja: 20 lis 2007, o 19:02
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: 3..2..1..START!

Postautor: Arkadij Magov » 29 paź 2008, o 23:26

Relacja Marcina jest super, ale że miałem przygotowaną swoją i nie chcę, aby się zmarnowała, to swoją zapodaję tutaj. Nie chcę wrzucać do innych mediów co by nie robić Micronational Football konkurencji, bo nie o to tutaj chodzi.

Jesteśmy po pierwszej kolejce Pucharu Interkontynentalnego. Testowanie nowego systemu rozgrywek ma się nieźle. Zespoły przygotowujące się do nowego mundialu mogą się sprawdzić w warunkach o jakich zawsze marzyliśmy. Co do przebiegu samych meczów to pierwsza kolejka bez większych niespodzianek. Cieszy na pewno rewelacyjna postawa dwóch nowych drużyn - Dreamlandu i Al-Rajnu za to trzecia, Okoczia, zawiodła. Zaskoczyły Austro-Węgry, ciekawe spotkania rozegrały Trizondal i Sarmacja oraz Triumwirat Erboki ze Scholandią.

Popatrzmy jak wyglądają grupy.

Grupa A

Tutaj liderem tabeli są po pierwszej kolejce Mistrzowie Świata - Mandragorat Wandystanu. Mieli oni ciężką przeprawę na własnym boisku z beniaminkiem, Królestwem Dreamlandu i gdyby nie pech prześladujący gości od pierwszych minut to spotkanie to mogłoby się zakończyć nie lada sensacją i to już na otwarciu pucharu. Zaraz za Wandystanem uplasował się Trizondal, który dzięki jedenastce podyktowanej przez sędziego już w pierwszej minucie spotkania wywalczył trzy punkty w meczu z Sarmacją. Tabele zamykają właśnie Dreamland i Sarmacja - dwaj przegrani pierwszej kolejki, ale cóż, grali na wyjeździe i to się mogło zdarzyć.

Grupa B

W tabeli grupy B prowadzi niespodziewanie reprezentacja Austro-Węgier, które pokonały w meczu wyjazdowym drużynę z Neopolis 2:1. Jest to największa niespodzianka tej kolejki, bo Austro-Węgry uważane są powszechnie za chłopców do bicia, a w tym wyrównanym spotkaniu grały na nienajgorszym poziomie. Zaraz za Austro-węgrami w tabeli pojawił się zespół z Gnomii, która pokonała drużynę z Surmenii 2:1 po udanym spotkaniu, w którym od samego początku dominowały w każdym aspekcie gry. Dziwne, że mecz zakończył się tylko jedną bramką przewagi. Trzecia tabeli jest Gnomia, która w tej rundzie pauzowała, dalej jest reprezentacja Neopolis, a grupę B zamyka Surmenia.

Grupa C

Po fantastycznym meczu piłkarze VRP roznieśli trampkarzy z Tyrencji i Luminatu, aż 6:1 czym sprawili niesamowitą radość swoim kibicom zgromadzonym na Stadionie Narodowym VRP i zajęli fotel lidera grupy C. Na drugim miejscu jest reprezentacja Natanii, która sensacyjnie i bezbramkowo zremisowała z nowicjuszem - reprezentacją Sułtanatu Al-Rajn. Natania przecież w poprzednim sezonie była wyjątkowo drapieżnym zespołem, a nawet pretendentem do tytułu mistrzowskiego. Al-Rajn zagrał jednak wyjątkowo pewnie i spokojnie w obronie i ustawili się na trzecim miejscu z jednym punktem. Czwarte miejsce zajmuje pauzująca reprezentacja Cesarstwa Valhalli, a za nią odwieczni dawcy punktów - Tyrencja i Luminat.

Grupa D

Liderem została reprezentacja Elderlandu, która kompletnie rozbiła defensywę Okoczii i to na ich własnym, nazwijmy to, "stadionie" gromiąc rywala aż 4:1. Na trawiasto piaskowym boisku kurzyło się jak cholera i chyba to pomogło piłkarzom z Elderlandu, którzy niczym włamywacze cichaczem przedostawali się w obręb pola karnego gospodarzy. Drugą premiowaną awansem pozycję zajmuje reprezentacja Scholandii, która pokonała na stadionie Erboka po niezwykle zaciętym spotkaniu tim z Triumwiratu 2:1. Scholandczycy mieli chyba trochę więcej szczęścia. Trzecia w tabeli jest Wolna Republika Morvan, która w tej kolejce nie grała. Za nią znajdują się opowiednio drużyny z Triumwiratu Erboki i Okoczii. Okoczia zaliczyła najmniej udane spotkanie ze wszystkich nowicjuszy. Czy się przełamie w kolejnym meczu, który będzie się rozgrywal w Morwanie?


Tyle z mojej strony.

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: 3..2..1..START!

Postautor: Lord Darth Kanzler » 30 paź 2008, o 08:16

Arkadij Magov pisze:Relacja Marcina jest super, ale że miałem przygotowaną swoją i nie chcę, aby się zmarnowała, to swoją zapodaję tutaj. Nie chcę wrzucać do innych mediów co by nie robić Micronational Football konkurencji, bo nie o to tutaj chodzi.


Obie relacje są świetne. Jednakże...

Nie tak dawno Marcin szukał redaktorów - i być może dobrze by było Marcinie byś zatrudnił tow. Magova, który umie doskonale mecze opisywać. Wspólnie byście się uzupełniali - temat proszę omówić i przedstawić mi wyniki rozmów. Doszły mnie słuchy, że nie chcesz tow. Magova zatrudniać.

Magov - bardzo dobra informacja! Wiecej!

Arkadij Magov pisze:Zaraz za Austro-węgrami w tabeli pojawił się zespół z Gnomii, która pokonała drużynę z Surmenii 2:1 po udanym spotkaniu, w którym od samego początku dominowały w każdym aspekcie gry. Dziwne, że mecz zakończył się tylko jedną bramką przewagi. Trzecia tabeli jest Gnomia, która w tej rundzie pauzowała, dalej jest reprezentacja Neopolis, a grupę B zamyka Surmenia.


Jeden zonk ;) jak to z tą Gnomią jest, hę?
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Arkadij Magov
Junior
Posty: 86
Rejestracja: 20 lis 2007, o 19:02
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: 3..2..1..START!

Postautor: Arkadij Magov » 30 paź 2008, o 10:58

Jestem w trakcie rozmów z ob. Komosińskim. Planujemy podzielenie się relacjami.

Co do Gnomii - to jest tak rozlazła reprezentacja, że musi zajmować dwie lokaty ;) A poważnie, chodziło mi o Sclavinię na trzeciej pozycji w Grupie B.

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: 3..2..1..START!

Postautor: Lord Darth Kanzler » 30 paź 2008, o 11:03

No i świetnie :D
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Piotr Wolecki
Gracz środka pola
Posty: 187
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: Monarchia Austro-Węgier

Re: 3..2..1..START!

Postautor: Piotr Wolecki » 30 paź 2008, o 18:19

No właśnie. Sclavinia. Ja obstawiam, że ta drużyna będzie czarnym koniem tych rozgrywek. Coś mi się myśli, że niejednokrotnie nas zaskoczy. A na faworytów obstawiam Wandystan, Vallhale i Natanię. Te trzy drużyny będą pewnie biły się o kolejność miejsc na podium. Chodź nie wolno przekreślać Sarmacji i VRP. Te drużyny są nieobliczalne. Ciekawe też, jak zaprezentuje się Gnomia, chodź życzę im, żeby zajęli drugie miejsce w Grupie B- jestem zawsze za A-W :)

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: 3..2..1..START!

Postautor: Marcin Sokołowicz » 30 paź 2008, o 20:10

Dla mnie faworytami są Wandystan, Valhalla i Sclavinia. Dodałbym jeszcze Natanię, ale wystarczy jedna, dwie kontuzje i stają się o wiele słabsi. Co się tyczy czarnego konia to myślę, że będzie to Elderland. Mam również nadzieję, że mój Trizondal sporo namiesza. ;)

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Re: 3..2..1..START!

Postautor: MichalORhada » 31 paź 2008, o 10:13

O nas oczywiście nikt nie pamięta :> Ale dobrze, dobrze :-P niech wam będzie :>

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: 3..2..1..START!

Postautor: Lord Darth Kanzler » 31 paź 2008, o 10:23

Już jutro będziemy mogli się przekonać jak to wygląda. Zagrają te drużyny, które nie grały w 1 kolejce z uwagi na pauzowanie :>

Cesarstwo Valhalli sko...podejmuje Al Rajn :)
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Ziolkowski
Podawacz piłek
Posty: 8
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 21:06

Re: 3..2..1..START!

Postautor: Ziolkowski » 31 paź 2008, o 15:12

Jutro A-W gra z Gnomią hmmm moze to smieszne ale wydaje mi sie ze co najmniej zremisujemy. Uważam, iż A-W wywalczą sporo.


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości