U RD 4/2015: Zmiana Statutu MUP (zawieszenia)

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

U RD 4/2015: Zmiana Statutu MUP (zawieszenia)

Postautor: Siergiusz Asketil » 2 mar 2015, o 18:13

Obrazek
UCHWAŁA RADY DELEGATÓW 4/2015

Działając na podstawie art. 8. ust. 1. Statutu Mikroświatowej Unii Piłkarskiej:

Art. 1.
Skreśla się art. 5 ust. 3 pkt f Statutu Mikroświatowej Unii Piłkarskiej (zawieszenia delegata głównego w prawach reprezentanta federacji, gdy liczba jego nieobecności podczas głosowań w terminie ostatnich trzech miesięcy przekroczy 50%; wniosek w tej sprawie może zostać złożony przez Prezydenta MUP lub dowolnego delegata głównego Organizacji.)

Art. 2.
Art. 5 ust. 4 Statutu Mikroświatowej Unii Piłkarskiej (Zawieszenie delegata w prawach reprezentanta federacji na podstawie prawomocnej decyzji Rady Delegatów jest równoznaczne z utratą prawa do reprezentacji rodzimej federacji oraz wygaśnięciem mandatu delegata na czas określony decyzją, nie dłuższy jednak, niż okres trzech miesięcy.Decyzję w sprawie warunkowego zawieszenia kary podejmuje Prezydent MUP po otrzymaniu od delegata stosownej deklaracji w sprawie powrotu do standardowej aktywności.) otrzymuje brzmienie: Zawieszenie delegata w prawach reprezentanta federacji na podstawie prawomocnej decyzji Prezydenta MUP jest równoznaczne z utratą prawa do reprezentacji rodzimej federacji oraz wygaśnięciem mandatu delegata na czas określony decyzją, nie dłuższy jednak, niż okres trzech miesięcy. Decyzję w sprawie warunkowego zawieszenia kary podejmuje Prezydent MUP po otrzymaniu od delegata stosownej deklaracji w sprawie powrotu do standardowej aktywności.

Art. 3.
Do artykułu 6 Statutu Mikroświatowej Unii Piłkarskiej dodaje się ustęp 12 o brzmieniu: Prezydent MUP ma możliwość zawieszenia delegata głównego w prawach reprezentanta federacji, gdy liczba jego nieobecności podczas głosowań w terminie ostatnich trzech miesięcy przekroczy 50%. Rozporządzenie zawieszające delegata wchodzi w życie trzy dni po ogłoszeniu, w trakcie których można złożyć odwołanie do Rady Rewizyjnej.

Art. 4.
Uchwała wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia.

(—) Siergiusz Asketil,
Wiceprezydent MUP, dn. 2 marca 2015 roku

Wróć do „Uchylone”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość