Komentarze

Tu prowadzimy rzeczową dyskusję nt. v-piłki ale i dzielimy się przemyśleniami i emocjami.
Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Komentarze

Postautor: Juliette » 10 maja 2015, o 16:08

Moi drodzy,
brakuje mi tego tematu. Będę Wam tu na bieżąco wrzucać informacje, które są istotne.

Na początek.
Chciałam do końca uporządkować kalendarz rozgrywek na stronie głównej, jakoś to zobrazować. Jesteśmy wzrokowcami. I zauważyłam błąd... mój błąd, którego nikt nie zauważył. Jak podliczałam, zabrakło mi dosłownie jednej kolejki. Puchar Interkontynentalny w związku z tym musi się przesunąć o tydzień. Z 24 na 31 stycznia. Mam nadzieję, że to nie problem.

Gdybyście i Wy mieli jakieś komentarze, wątpliwości, cokolwiek, proszę się częstować tym wątkiem ;-)
Juliette da Firenza

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Komentarze

Postautor: zbbrow » 10 maja 2015, o 17:10

Bardzo ładnie! :)
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: Komentarze

Postautor: Juliette » 12 maja 2015, o 11:39

Ojej, bardzo mi miło! ;D

W sumie to zaczynam się przyzwyczajać, że na komentarz mogę liczyć jedynie wtedy, kiedy się pomylę w artykule xD
Juliette da Firenza

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: Komentarze

Postautor: Juliette » 16 maja 2015, o 15:51

Pozwoliłam sobie przenieść wątek założony przez Towarzysza Michaelusa. Brakowało właśnie takiego miejsca, gdzie można załatwiać tego typu sprawy.
Niech się nam przysłuży ;)
Proszę o korzystanie z niego, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Juliette da Firenza

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: Komentarze

Postautor: Juliette » 19 cze 2015, o 17:10

Dostałam dziś przypomnienie, iż w dniu 27. czerwca upływa czas mojej kadencji.

Art. 6.
4. Jeśli w terminie do siedmiu dni przed upływem kadencji Prezydenta nie wpłynie wniosek o wybór innego Prezydenta, kadencja Prezydenta zostaje przedłużona o kolejne trzy miesiące, z zastrzeżeniem obowiązku przeprowadzenia wyborów, jeżeli taki wniosek wpłynie po upływie miesiąca od rozpoczęcia się kadencji przedłużonej. Kadencja Prezydenta nie może zostać przedłużona więcej niż jeden raz.


Gdyby ktoś chciał mnie zastąpić, to jest ten moment :)
Juliette da Firenza

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Re: Komentarze

Postautor: Siergiusz Asketil » 19 cze 2015, o 20:07

Wydaje mi się, że nie znajdziemy lepszego kandydata/kandydatki. Jeżeli chęci jeszcze się nie wyczerpały - proponuję kontynuować dzieło. ;-)
(—) Siergiusz Asketil
Baridajski Związek Piłki Nożnej

Ex-Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, były Delegat Główny Dreamlandzkiej Federacji Piłkarskiej

Awatar użytkownika
Tomasz Dostojewski
Gwiazda Stadionu
Posty: 464
Rejestracja: 5 maja 2015, o 16:11
Federacja: Bialeński Związek Sportowy
Lokalizacja: Brodria

Re: Komentarze

Postautor: Tomasz Dostojewski » 20 cze 2015, o 08:03

Zgadzam się z Sergiuszem.
/-/Thomas von Lisendorff-Dostojewski
p. o. Prezydent Mikroswiatowej Unii Piłkarskiej.
Prezes Bialeńskiego Związku Sportowego.
Selekcjoner Reprezentacji Bialenii.
Trener Legii Lisendorff oraz FK Olimpik Sarajevo

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: Komentarze

Postautor: Juliette » 27 cze 2015, o 16:09

By było przejrzyściej i by podnieść rangę plebiscytu drużyn miesiąca, powstał nowy dział.
Jednocześnie, bo forum nie było zbyt długie, usunęłam offtopic. Nie korzystamy z tego aż tak często, by było potrzebne. Proszę po prostu korzystać z działu "propozycje i informacje", jeśli zajdzie potrzeba.

I chciałabym również, by partnerzy MUP byli bardziej wyraziści. By do czegoś się przydali, a nie byli nimi tylko "na papierze". Planuję osobny dział, gdzie każdy z Partnerów mógł zaprezentować swoją ofertę. Co o tym myślicie?
Juliette da Firenza

Lorenzo Sastre
Gracz środka pola
Posty: 112
Rejestracja: 18 maja 2015, o 14:24
Federacja: Związek Piłki Nożnej La Palmy

Re: Komentarze

Postautor: Lorenzo Sastre » 27 cze 2015, o 22:49

Chciałbym się podzielić "nowym" pomysłem. Jak wiadomo, każde rozgrywki piłkarskie mają swoje logo. V-Mundiale są unikatowe i stąd każde państwo tworzy je według indywiddualnych potrzeb. A jak się ma sprawa logo Ligi Mikroświatowej? Brak. Stąd moja propozycja by ogłosić konkurs na nowe logo.
Moja propozycja:
Obrazek
Lorenzo Sastre
Delegat Główny Związku Piłki Nożnej La Palmy

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: Komentarze

Postautor: Juliette » 27 cze 2015, o 23:09

Mhm.. Skoro mamy już pierwszą propozycję, jutro rozpiszę jakiś zgrabny konkurs! Zarówno na logo ligi mikroświatowej jak i pucharu interkontynentalnego :)
Juliette da Firenza


Wróć do „Propozycje i informacje”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość