Puchar Prezydenta MUP

Orzi

Puchar Prezydenta MUP

Postautor: Orzi » 15 wrz 2009, o 11:49

...czyli co do cholery mamy robić w przerwie między jednym V-Mundialem, a drugim?

Zauważyłem, że w pierwszym sezonie było rozgrywane coś takiego jak Puchar Prezesa (obecnie stosowniejszą nazwą byłoby "Prezydenta") MUP. Myślę, że moglibyśmy przywrócić te rozgrywki na czas pomiędzy jednymi mistrzostwami, a drugimi. Przerwa międzysezonowa jest długa a, jak już wspominano w tym temacie, mecze chociażby o niewielką stawkę są ciekawsze od sparingów. Myślę, że takie zajęcie dla selekcjonerów pomiędzy jednym V-Mundialem a drugim byłoby dobrym pomysłem. A co o tym sądzi reszta delegatów?

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Puchar Prezydenta MUP

Postautor: Malik-al-Mulk » 17 wrz 2009, o 10:38

Jestem za jakąś liga, z podziałem na dywizje (z których można awansować!) i nazwać to jakąś Ligą Mikroświatową.
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Orzi

Re: Puchar Prezydenta MUP

Postautor: Orzi » 17 wrz 2009, o 10:54

Malik-al-Mulk pisze:Jestem za jakąś liga, z podziałem na dywizje (z których można awansować!) i nazwać to jakąś Ligą Mikroświatową.


Ja raczej przeciw - po pierwsze, że będzie to trwało jednak trochę za długo, po drugie, że późniejszy V-Mundial w systemie CL i tak spieprzy sprawę z tymi wszystkimi awansami.

Awatar użytkownika
t.demollari
Gracz środka pola
Posty: 222
Rejestracja: 25 paź 2008, o 14:20
Federacja: Baridajski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Republika Południowego Baridasu

Re: Puchar Prezydenta MUP

Postautor: t.demollari » 17 wrz 2009, o 12:42

To jest jasne, żadnej ligi.
Timan Demollari

Awatar użytkownika
Piotr Wolecki
Gracz środka pola
Posty: 187
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: Monarchia Austro-Węgier

Re: Puchar Prezydenta MUP

Postautor: Piotr Wolecki » 21 wrz 2009, o 19:54

Tak dla wiadomości, jeśli będziemy go rozgrywać, to punkty do Rankingu MUP będziemy przydzielać tak jak w Pucharze Interkontynentalnym ;)


Wróć do „Puchar Interkontynentalny”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości