XXIII Sezon Ligi Mikroświatowej
- Lord Darth Kanzler
- Trener Mistrzów
- Posty: 951
- Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
- Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
- Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
- Kontaktowanie:
Re: XXIII Sezon Ligi Mikroświatowej
Ja poproszę nie używać mojego realnego imienia i nazwiska. Dziękuję....
Robert Janusz von Thorn
Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji
Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji
- Tomasz Dostojewski
- Gwiazda Stadionu
- Posty: 464
- Rejestracja: 5 maja 2015, o 16:11
- Federacja: Bialeński Związek Sportowy
- Lokalizacja: Brodria
Re: XXIII Sezon Ligi Mikroświatowej
IX Kolejka
I Liga
2015-12-13 19:00 Wandystan - Samban Zachodni 2 - 0 (1 - 0)
2015-12-13 19:00 Królestwo Bantu - Ksiestwo Sarmacji 1 - 2 (1 - 1)
2015-12-13 19:00 Dreamland - VRP 2 - 1 (0 - 0)
II Liga
2015-12-13 19:00 Hasseland - Królestwo Elderlandu 3 - 2 (0 - 0)
2015-12-13 19:00 Królestwo Teutonii - Chattycja i Shania 0 - 1 (0 - 1) Komentarze o meczu
2015-12-13 19:00 Baridas - Sclavinia 3 - 0 (2 - 0)
III Liga
2015-12-13 19:00 Trizondal - Kalifat Al-Farun 2 - 4 (1 - 3)
2015-12-13 19:00 Parlandia - Surmenia 4 - 1 (2 - 1)
2015-12-13 19:00 Abachazja - Brodria 4 - 0 (2 - 0)
X Kolejka
I Liga
2015-12-16 19:00 Dreamland - Wandystan 5 - 0 (3 - 0) Komentarze o meczu
2015-12-16 19:00 La Palma - Królestwo Bantu 2 - 1 (1 - 0) Komentarze o meczu
2015-12-16 19:00 Ksiestwo Sarmacji - VRP 1 - 0 (0 - 0)
II Liga
2015-12-16 19:00 Baridas - Hasseland 1 - 3 (1 - 2)
2015-12-16 19:00 Sultanat Al Rajn - Królestwo Teutonii 6 - 1 (4 - 0) Komentarze o meczu
2015-12-16 19:00 Chattycja i Shania - Sclavinia 5 - 0 (4 - 0)
III Liga
2015-12-16 19:00 Abachazja - Trizondal 3 - 0 (1 - 0)
2015-12-16 19:00 Republika Bialenii - Parlandia 0 - 4 (0 - 1)
2015-12-16 19:00 Surmenia - Brodria 0 - 0 (0 - 0)
XI Kolejka
I Liga
2015-12-20 19:00 Wandystan - Ksiestwo Sarmacji 1 - 1 (1 - 0)
2015-12-20 19:00 VRP - La Palma 2 - 0 (1 - 0)
2015-12-20 19:00 Samban Zachodni - Dreamland 0 - 2 (0 - 2)
II Liga
2015-12-20 19:00 Hasseland - Chattycja i Shania 1 - 1 (0 - 0)
2015-12-20 19:00 Sclavinia - Sultanat Al Rajn 0 - 5 (0 - 2)
2015-12-20 19:00 Królestwo Elderlandu - Baridas 4 - 0 (2 - 0)
III Liga
2015-12-20 19:00 Trizondal - Surmenia 2 - 0 (0 - 0)
2015-12-20 19:00 Brodria - Republika Bialenii 2 - 0 (0 - 0)
2015-12-20 19:00 Kalifat Al-Farun - Abachazja 3 - 0 (1 - 0)
XII Kolejka
I Liga
2015-12-23 19:00 La Palma - Wandystan 1 - 2 (0 - 2) Komentarze o meczu
2015-12-23 19:00 Ksiestwo Sarmacji - Samban Zachodni 0 - 1 (0 - 0) Komentarze o meczu
2015-12-23 19:00 VRP - Królestwo Bantu 2 - 0 (2 - 0)
II Liga
2015-12-23 19:00 Sultanat Al Rajn - Hasseland 2 - 3 (2 - 0)
2015-12-23 19:00 Chattycja i Shania - Królestwo Elderlandu 3 - 1 (1 - 0)
2015-12-23 19:00 Sclavinia - Królestwo Teutonii 0 - 5 (0 - 4)
III Liga
2015-12-23 19:00 Republika Bialenii - Trizondal 0 - 0 (0 - 0)
2015-12-23 19:00 Surmenia - Kalifat Al-Farun 0 - 2 (0 - 0)
2015-12-23 19:00 Brodria - Parlandia 0 - 3 (0 - 0)
XIII Kolejka
I Liga
2015-12-27 19:00 Samban Zachodni - La Palma 1 - 4 (1 - 1)
2015-12-27 19:00 Królestwo Bantu - Wandystan 2 - 1 (0 - 1)
2015-12-27 19:00 Dreamland - Ksiestwo Sarmacji 0 - 1 (0 - 0)
II Liga
2015-12-27 19:00 Królestwo Elderlandu - Sultanat Al Rajn 2 - 1 (1 - 1)
2015-12-27 19:00 Królestwo Teutonii - Hasseland 0 - 0 (0 - 0)
2015-12-27 19:00 Baridas - Chattycja i Shania 0 - 4 (0 - 0)
III Liga
2015-12-27 19:00 Kalifat Al-Farun - Republika Bialenii 2 - 1 (0 - 1)
2015-12-27 19:00 Parlandia - Trizondal 4 - 2 (3 - 0)
2015-12-27 19:00 Abachazja - Surmenia 3 - 0 (2 - 0)
I Liga
2015-12-13 19:00 Wandystan - Samban Zachodni 2 - 0 (1 - 0)
2015-12-13 19:00 Królestwo Bantu - Ksiestwo Sarmacji 1 - 2 (1 - 1)
2015-12-13 19:00 Dreamland - VRP 2 - 1 (0 - 0)
II Liga
2015-12-13 19:00 Hasseland - Królestwo Elderlandu 3 - 2 (0 - 0)
2015-12-13 19:00 Królestwo Teutonii - Chattycja i Shania 0 - 1 (0 - 1) Komentarze o meczu
2015-12-13 19:00 Baridas - Sclavinia 3 - 0 (2 - 0)
III Liga
2015-12-13 19:00 Trizondal - Kalifat Al-Farun 2 - 4 (1 - 3)
2015-12-13 19:00 Parlandia - Surmenia 4 - 1 (2 - 1)
2015-12-13 19:00 Abachazja - Brodria 4 - 0 (2 - 0)
X Kolejka
I Liga
2015-12-16 19:00 Dreamland - Wandystan 5 - 0 (3 - 0) Komentarze o meczu
2015-12-16 19:00 La Palma - Królestwo Bantu 2 - 1 (1 - 0) Komentarze o meczu
2015-12-16 19:00 Ksiestwo Sarmacji - VRP 1 - 0 (0 - 0)
II Liga
2015-12-16 19:00 Baridas - Hasseland 1 - 3 (1 - 2)
2015-12-16 19:00 Sultanat Al Rajn - Królestwo Teutonii 6 - 1 (4 - 0) Komentarze o meczu
2015-12-16 19:00 Chattycja i Shania - Sclavinia 5 - 0 (4 - 0)
III Liga
2015-12-16 19:00 Abachazja - Trizondal 3 - 0 (1 - 0)
2015-12-16 19:00 Republika Bialenii - Parlandia 0 - 4 (0 - 1)
2015-12-16 19:00 Surmenia - Brodria 0 - 0 (0 - 0)
XI Kolejka
I Liga
2015-12-20 19:00 Wandystan - Ksiestwo Sarmacji 1 - 1 (1 - 0)
2015-12-20 19:00 VRP - La Palma 2 - 0 (1 - 0)
2015-12-20 19:00 Samban Zachodni - Dreamland 0 - 2 (0 - 2)
II Liga
2015-12-20 19:00 Hasseland - Chattycja i Shania 1 - 1 (0 - 0)
2015-12-20 19:00 Sclavinia - Sultanat Al Rajn 0 - 5 (0 - 2)
2015-12-20 19:00 Królestwo Elderlandu - Baridas 4 - 0 (2 - 0)
III Liga
2015-12-20 19:00 Trizondal - Surmenia 2 - 0 (0 - 0)
2015-12-20 19:00 Brodria - Republika Bialenii 2 - 0 (0 - 0)
2015-12-20 19:00 Kalifat Al-Farun - Abachazja 3 - 0 (1 - 0)
XII Kolejka
I Liga
2015-12-23 19:00 La Palma - Wandystan 1 - 2 (0 - 2) Komentarze o meczu
2015-12-23 19:00 Ksiestwo Sarmacji - Samban Zachodni 0 - 1 (0 - 0) Komentarze o meczu
2015-12-23 19:00 VRP - Królestwo Bantu 2 - 0 (2 - 0)
II Liga
2015-12-23 19:00 Sultanat Al Rajn - Hasseland 2 - 3 (2 - 0)
2015-12-23 19:00 Chattycja i Shania - Królestwo Elderlandu 3 - 1 (1 - 0)
2015-12-23 19:00 Sclavinia - Królestwo Teutonii 0 - 5 (0 - 4)
III Liga
2015-12-23 19:00 Republika Bialenii - Trizondal 0 - 0 (0 - 0)
2015-12-23 19:00 Surmenia - Kalifat Al-Farun 0 - 2 (0 - 0)
2015-12-23 19:00 Brodria - Parlandia 0 - 3 (0 - 0)
XIII Kolejka
I Liga
2015-12-27 19:00 Samban Zachodni - La Palma 1 - 4 (1 - 1)
2015-12-27 19:00 Królestwo Bantu - Wandystan 2 - 1 (0 - 1)
2015-12-27 19:00 Dreamland - Ksiestwo Sarmacji 0 - 1 (0 - 0)
II Liga
2015-12-27 19:00 Królestwo Elderlandu - Sultanat Al Rajn 2 - 1 (1 - 1)
2015-12-27 19:00 Królestwo Teutonii - Hasseland 0 - 0 (0 - 0)
2015-12-27 19:00 Baridas - Chattycja i Shania 0 - 4 (0 - 0)
III Liga
2015-12-27 19:00 Kalifat Al-Farun - Republika Bialenii 2 - 1 (0 - 1)
2015-12-27 19:00 Parlandia - Trizondal 4 - 2 (3 - 0)
2015-12-27 19:00 Abachazja - Surmenia 3 - 0 (2 - 0)
/-/Thomas von Lisendorff-Dostojewski
p. o. Prezydent Mikroswiatowej Unii Piłkarskiej.
Prezes Bialeńskiego Związku Sportowego.
Selekcjoner Reprezentacji Bialenii.
Trener Legii Lisendorff oraz FK Olimpik Sarajevo
p. o. Prezydent Mikroswiatowej Unii Piłkarskiej.
Prezes Bialeńskiego Związku Sportowego.
Selekcjoner Reprezentacji Bialenii.
Trener Legii Lisendorff oraz FK Olimpik Sarajevo
- Daniel da Firenza
- Podawacz piłek
- Posty: 37
- Rejestracja: 4 gru 2015, o 22:42
- Federacja: Baridas
Re: XXIII Sezon Ligi Mikroświatowej
Lord Darth Kanzler pisze:Ja poproszę nie używać mojego realnego imienia i nazwiska. Dziękuję....
Przepraszam...
Tomasz I Bagrat pisze:XIII Kolejka
2015-12-27 19:00 Królestwo Elderlandu - Sultanat Al Rajn 2 - 1 (1 - 1)
Goście grali niezwykle agresywnie w efekcie otrzymali 3 żółte kartki i jedną czerwoną, mimo kontuzji w drużynie gospodarzy to oni odnoszą zwycięstwo wywalczone na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem. W wyniku spotkania drużyna gospodarzy jest na dobrej drodze do awansu do wyższej klasy rozgrywek.
Tomasz I Bagrat pisze:2015-12-27 19:00 Królestwo Teutonii - Hasseland 0 - 0 (0 - 0)
Brakowało bramek, ale nie brakowało kontuzji i kartek.
Tomasz I Bagrat pisze:2015-12-27 19:00 Baridas - Chattycja i Shania 0 - 4 (0 - 0)
Dominacja drużyny Chattycji i Shanii nad Baridasem, 10 okazji do strzelenia gola mieli goście. Gospodarze niestety ani jednej.
Prezes Baridajskiego Związku Piłki Nożnej czyli BZPN
- Tomasz Dostojewski
- Gwiazda Stadionu
- Posty: 464
- Rejestracja: 5 maja 2015, o 16:11
- Federacja: Bialeński Związek Sportowy
- Lokalizacja: Brodria
Re: XXIII Sezon Ligi Mikroświatowej
XIV Kolejka
I Liga
2015-12-30 Samban Zachodni - Królestwo Bantu 4 - 4 (3 - 0)
2015-12-30 Wandystan - VRP 0 - 1 (0 - 0)
2015-12-30 La Palma - Dreamland 1 - 3 (1 - 2)
II Liga
2015-12-30 Królestwo Elderlandu - Królestwo Teutonii 5 - 0 (3 - 0)
2015-12-30 Hasseland - Sclavinia 4 - 0 (2 - 0)
2015-12-30 Sultanat Al Rajn - Baridas 6 - 0 (5 - 0)
III Liga
2015-12-30 Kalifat Al-Farun - Parlandia 3 - 0 (2 - 0)
2015-12-30 Trizondal - Brodria 2 - 0 (1 - 0)
2015-12-30 Republika Bialenii - Abachazja 1 - 4 (1 - 1)
I Liga
2015-12-30 Samban Zachodni - Królestwo Bantu 4 - 4 (3 - 0)
2015-12-30 Wandystan - VRP 0 - 1 (0 - 0)
2015-12-30 La Palma - Dreamland 1 - 3 (1 - 2)
II Liga
2015-12-30 Królestwo Elderlandu - Królestwo Teutonii 5 - 0 (3 - 0)
2015-12-30 Hasseland - Sclavinia 4 - 0 (2 - 0)
2015-12-30 Sultanat Al Rajn - Baridas 6 - 0 (5 - 0)
III Liga
2015-12-30 Kalifat Al-Farun - Parlandia 3 - 0 (2 - 0)
2015-12-30 Trizondal - Brodria 2 - 0 (1 - 0)
2015-12-30 Republika Bialenii - Abachazja 1 - 4 (1 - 1)
/-/Thomas von Lisendorff-Dostojewski
p. o. Prezydent Mikroswiatowej Unii Piłkarskiej.
Prezes Bialeńskiego Związku Sportowego.
Selekcjoner Reprezentacji Bialenii.
Trener Legii Lisendorff oraz FK Olimpik Sarajevo
p. o. Prezydent Mikroswiatowej Unii Piłkarskiej.
Prezes Bialeńskiego Związku Sportowego.
Selekcjoner Reprezentacji Bialenii.
Trener Legii Lisendorff oraz FK Olimpik Sarajevo
- Tomasz Dostojewski
- Gwiazda Stadionu
- Posty: 464
- Rejestracja: 5 maja 2015, o 16:11
- Federacja: Bialeński Związek Sportowy
- Lokalizacja: Brodria
Re: XXIII Sezon Ligi Mikroświatowej
KONIEC XXIII SEZONU
I LIGA MIKROŚWIATOWA
- OSTATECZNE WYNIKI -
Miejsce Druzyna MR Z R P Bramki Różnica Pkt
1 VRP 12 7 2 3 20 - 8 12 23
2 La Palma 12 7 1 4 23 - 15 8 22
3 Dreamland 12 6 2 4 23 - 15 8 20
4 Wandystan 12 6 1 5 15 - 13 2 19
5 Ksiestwo Sarmacji 12 5 2 5 10 - 15 -5 17
6 Królestwo Bantu 12 4 2 6 20 - 23 -3 14
7 Samban Zachodni 12 1 2 9 7 - 29 -22 5
- DRUŻYNA -
Najbardziej skuteczna drużyna Królestwo Bantu 40,0 %
Najbardziej nieskuteczna drużyna Ksiestwo Sarmacji 20,8 %
Najwięcej strzelonych bramek Dreamland 23 bramki
La Palma 23 bramki
Najmniej strzelonych bramek Samban Zachodni 7 bramki
Najdłuższy czas łączny kontuzji Samban Zachodni 44
Największe wydatki transferowe La Palma 14 535 900 econ
Największe przychody z transferów La Palma 863 436 econ
Najwięcej wygranych w Xpert Typerze Dreamland 450 000 econ
Najwięcej notek prasowych Ksiestwo Sarmacji 4
- ZAWODNIK -
Król strzelców Niguel Villas [La Palma] 11 bramki
Najwięcej asyst Alexe Harghidan [La Palma] 5 asysty
Punkty (bramki + asysty) Niguel Villas [La Palma] 12 punkty
Najwięcej żółtych kartek Elton Färnefors [Samban Zachodni] 5 kartki
Najwięcej czerwonych kartek Elton Färnefors [Samban Zachodni] 2 kartki
Najwięcej nominacji do X11 Pál Bærentzen [Dreamland] 11
Najwięcej tytułów Kapitana X11 Olov Eggert [Ksiestwo Sarmacji] 6
Najwięcej meczów bez straconego gola Roman Latka [VRP] 5
Jon Simpkins [Wandystan] 5
Najdłuższy czas łączny kontuzji Hugh Avery [Królestwo Bantu] 18 dni
- GRA -
Najwięcej bramek w meczu Samban Zachodni - Królestwo Bantu 4 - 4
Najwyższe zwycięstwo Dreamland - Wandystan 5 - 0
II LIGA MIKROŚWIATOWA
- OSTATECZNE WYNIKI -
Miejsce Druzyna MR Z R P Bramki Różnica Pkt
1 Chattycja i Shania 12 9 1 2 30 - 10 20 28
2 Królestwo Elderlandu 12 9 0 3 37 - 13 24 27
3 Sultanat Al Rajn 12 8 1 3 40 - 13 27 25
4 Hasseland 12 7 2 3 21 - 11 10 23
5 Królestwo Teutonii 12 4 1 7 15 - 27 -12 13
6 Baridas 12 2 1 9 10 - 35 -25 7
7 Sclavinia 12 0 0 12 3 - 47 -44 0
- DRUŻYNA -
Najbardziej skuteczna drużyna Sultanat Al Rajn 46,0 %
Najbardziej nieskuteczna drużyna Sclavinia 18,8 %
Najwięcej strzelonych bramek Sultanat Al Rajn 40 bramki
Najmniej strzelonych bramek Sclavinia 3 bramki
Najdłuższy czas łączny kontuzji Sclavinia 47
Największe wydatki transferowe Hasseland 2 206 200 econ
Największe przychody z transferów Hasseland 4 276 020 econ
Najwięcej wygranych w Xpert Typerze Dreamland 450 000 econ
Najwięcej notek prasowych Sultanat Al Rajn 1
- ZAWODNIK -
Król strzelców Abdulla Ali [Chattycja i Shania] 11 bramki
Najwięcej asyst Fekrat Sati [Sultanat Al Rajn] 9 asysty
Punkty (bramki + asysty) Fekrat Sati [Sultanat Al Rajn] 19 punkty
Najwięcej żółtych kartek Vlademiro Rita [Sultanat Al Rajn] 4 kartki
Stuart Badger [Królestwo Elderlandu] 4 kartki
Najwięcej czerwonych kartek Vlademiro Rita [Sultanat Al Rajn] 1 kartki
Staffan Lenner [Sclavinia] 1 kartki
Doug Reeves [Hasseland] 1 kartki
Najwięcej nominacji do X11 Fekrat Sati [Sultanat Al Rajn] 12
Najwięcej tytułów Kapitana X11 Fekrat Sati [Sultanat Al Rajn] 9
Najwięcej meczów bez straconego gola Gunder Mårtensson [Chattycja i Shania] 6
Najdłuższy czas łączny kontuzji Kacper Jeszke [Królestwo Elderlandu] 25 dni
- GRA -
Najwięcej bramek w meczu Królestwo Elderlandu - Sclavinia 7 - 1
Najwyższe zwycięstwo Królestwo Elderlandu - Sclavinia 7 - 1
III LIGA MIKROŚwIATOWA
- OSTATECZNE WYNIKI -
Miejsce Druzyna MR Z R P Bramki Różnica Pkt
1 Abachazja 12 10 1 1 34 - 10 24 31
2 Kalifat Al-Farun 12 10 1 1 33 - 9 24 31
3 Parlandia 12 8 0 4 29 - 18 11 24
4 Trizondal 12 5 1 6 18 - 22 -4 16
5 Brodria 12 3 2 7 6 - 18 -12 11
6 Surmenia 12 1 2 9 5 - 24 -19 5
7 Republika Bialenii 12 0 3 9 5 - 29 -24 3
- DRUŻYNA -
Najbardziej skuteczna drużyna Parlandia 42,0 %
Najbardziej nieskuteczna drużyna Brodria 15,0 %
Najwięcej strzelonych bramek Abachazja 34 bramki
Najmniej strzelonych bramek Surmenia 5 bramki
Republika Bialenii 5 bramki
Najdłuższy czas łączny kontuzji Trizondal 43
Największe wydatki transferowe Kalifat Al-Farun 1 571 500 econ
Największe przychody z transferów Parlandia 1 640 016 econ
Najwięcej wygranych w Xpert Typerze Dreamland 450 000 econ
- ZAWODNIK -
Król strzelców Aurel Matocha [Parlandia] 7 bramki
Najwięcej asyst Gabriel Viforeanu [Abachazja] 8 asysty
Punkty (bramki + asysty) Gabriel Viforeanu [Abachazja] 10 punkty
Najwięcej żółtych kartek Konstantin Grudzi [Republika Bialenii] 6 kartki
Alan Autokhouski [Republika Bialenii] 6 kartki
Najwięcej czerwonych kartek Konstantin Grudzi [Republika Bialenii] 1 kartki
Titus Monkhouse [Parlandia] 1 kartki
Vadzim Sulima [Republika Bialenii] 1 kartki
Najwięcej nominacji do X11 Gabriel Viforeanu [Abachazja] 12
Najwięcej tytułów Kapitana X11 Tom Samson [Kalifat Al-Farun] 5
Gabriel Viforeanu [Abachazja] 5
Najwięcej meczów bez straconego gola Tom Samson [Kalifat Al-Farun] 6
Costy Noroc [Abachazja] 6
Najdłuższy czas łączny kontuzji Seth Rose [Republika Bialenii] 16 dni
Savo Tosic [Trizondal] 16 dni
- GRA -
Najwięcej bramek w meczu Abachazja - Kalifat Al-Farun 3 - 3
Najwyższe zwycięstwo Abachazja - Brodria 4 - 0
Mistrzostwo Ligi Mikroswiatowej zdobyła reprezentacja VRP.
Spadek z I Ligi do II Ligi odnotowały reprezentacje Królestwa Bantu i Sambanu Zachodniego zaś z II Ligi do III Ligi reprezentacje Baridasu oraz Sclavini.
Awans do wyższych Lig uzyskały : z II Ligi do I Ligi awansowały reprezentacje Chattycja i Shania oraz Królestwo Elderlandu, zaś z III Ligi do II Ligi awansowały reprezentacje Abachazji oraz Kalifat Al-Farun .
XXIV Sezon Lig Mikroświatowych rozpocznie się 17 stycznia i potrwa do 3 marca.
I LIGA MIKROŚWIATOWA
- OSTATECZNE WYNIKI -
Miejsce Druzyna MR Z R P Bramki Różnica Pkt
1 VRP 12 7 2 3 20 - 8 12 23
2 La Palma 12 7 1 4 23 - 15 8 22
3 Dreamland 12 6 2 4 23 - 15 8 20
4 Wandystan 12 6 1 5 15 - 13 2 19
5 Ksiestwo Sarmacji 12 5 2 5 10 - 15 -5 17
6 Królestwo Bantu 12 4 2 6 20 - 23 -3 14
7 Samban Zachodni 12 1 2 9 7 - 29 -22 5
- DRUŻYNA -
Najbardziej skuteczna drużyna Królestwo Bantu 40,0 %
Najbardziej nieskuteczna drużyna Ksiestwo Sarmacji 20,8 %
Najwięcej strzelonych bramek Dreamland 23 bramki
La Palma 23 bramki
Najmniej strzelonych bramek Samban Zachodni 7 bramki
Najdłuższy czas łączny kontuzji Samban Zachodni 44
Największe wydatki transferowe La Palma 14 535 900 econ
Największe przychody z transferów La Palma 863 436 econ
Najwięcej wygranych w Xpert Typerze Dreamland 450 000 econ
Najwięcej notek prasowych Ksiestwo Sarmacji 4
- ZAWODNIK -
Król strzelców Niguel Villas [La Palma] 11 bramki
Najwięcej asyst Alexe Harghidan [La Palma] 5 asysty
Punkty (bramki + asysty) Niguel Villas [La Palma] 12 punkty
Najwięcej żółtych kartek Elton Färnefors [Samban Zachodni] 5 kartki
Najwięcej czerwonych kartek Elton Färnefors [Samban Zachodni] 2 kartki
Najwięcej nominacji do X11 Pál Bærentzen [Dreamland] 11
Najwięcej tytułów Kapitana X11 Olov Eggert [Ksiestwo Sarmacji] 6
Najwięcej meczów bez straconego gola Roman Latka [VRP] 5
Jon Simpkins [Wandystan] 5
Najdłuższy czas łączny kontuzji Hugh Avery [Królestwo Bantu] 18 dni
- GRA -
Najwięcej bramek w meczu Samban Zachodni - Królestwo Bantu 4 - 4
Najwyższe zwycięstwo Dreamland - Wandystan 5 - 0
II LIGA MIKROŚWIATOWA
- OSTATECZNE WYNIKI -
Miejsce Druzyna MR Z R P Bramki Różnica Pkt
1 Chattycja i Shania 12 9 1 2 30 - 10 20 28
2 Królestwo Elderlandu 12 9 0 3 37 - 13 24 27
3 Sultanat Al Rajn 12 8 1 3 40 - 13 27 25
4 Hasseland 12 7 2 3 21 - 11 10 23
5 Królestwo Teutonii 12 4 1 7 15 - 27 -12 13
6 Baridas 12 2 1 9 10 - 35 -25 7
7 Sclavinia 12 0 0 12 3 - 47 -44 0
- DRUŻYNA -
Najbardziej skuteczna drużyna Sultanat Al Rajn 46,0 %
Najbardziej nieskuteczna drużyna Sclavinia 18,8 %
Najwięcej strzelonych bramek Sultanat Al Rajn 40 bramki
Najmniej strzelonych bramek Sclavinia 3 bramki
Najdłuższy czas łączny kontuzji Sclavinia 47
Największe wydatki transferowe Hasseland 2 206 200 econ
Największe przychody z transferów Hasseland 4 276 020 econ
Najwięcej wygranych w Xpert Typerze Dreamland 450 000 econ
Najwięcej notek prasowych Sultanat Al Rajn 1
- ZAWODNIK -
Król strzelców Abdulla Ali [Chattycja i Shania] 11 bramki
Najwięcej asyst Fekrat Sati [Sultanat Al Rajn] 9 asysty
Punkty (bramki + asysty) Fekrat Sati [Sultanat Al Rajn] 19 punkty
Najwięcej żółtych kartek Vlademiro Rita [Sultanat Al Rajn] 4 kartki
Stuart Badger [Królestwo Elderlandu] 4 kartki
Najwięcej czerwonych kartek Vlademiro Rita [Sultanat Al Rajn] 1 kartki
Staffan Lenner [Sclavinia] 1 kartki
Doug Reeves [Hasseland] 1 kartki
Najwięcej nominacji do X11 Fekrat Sati [Sultanat Al Rajn] 12
Najwięcej tytułów Kapitana X11 Fekrat Sati [Sultanat Al Rajn] 9
Najwięcej meczów bez straconego gola Gunder Mårtensson [Chattycja i Shania] 6
Najdłuższy czas łączny kontuzji Kacper Jeszke [Królestwo Elderlandu] 25 dni
- GRA -
Najwięcej bramek w meczu Królestwo Elderlandu - Sclavinia 7 - 1
Najwyższe zwycięstwo Królestwo Elderlandu - Sclavinia 7 - 1
III LIGA MIKROŚwIATOWA
- OSTATECZNE WYNIKI -
Miejsce Druzyna MR Z R P Bramki Różnica Pkt
1 Abachazja 12 10 1 1 34 - 10 24 31
2 Kalifat Al-Farun 12 10 1 1 33 - 9 24 31
3 Parlandia 12 8 0 4 29 - 18 11 24
4 Trizondal 12 5 1 6 18 - 22 -4 16
5 Brodria 12 3 2 7 6 - 18 -12 11
6 Surmenia 12 1 2 9 5 - 24 -19 5
7 Republika Bialenii 12 0 3 9 5 - 29 -24 3
- DRUŻYNA -
Najbardziej skuteczna drużyna Parlandia 42,0 %
Najbardziej nieskuteczna drużyna Brodria 15,0 %
Najwięcej strzelonych bramek Abachazja 34 bramki
Najmniej strzelonych bramek Surmenia 5 bramki
Republika Bialenii 5 bramki
Najdłuższy czas łączny kontuzji Trizondal 43
Największe wydatki transferowe Kalifat Al-Farun 1 571 500 econ
Największe przychody z transferów Parlandia 1 640 016 econ
Najwięcej wygranych w Xpert Typerze Dreamland 450 000 econ
- ZAWODNIK -
Król strzelców Aurel Matocha [Parlandia] 7 bramki
Najwięcej asyst Gabriel Viforeanu [Abachazja] 8 asysty
Punkty (bramki + asysty) Gabriel Viforeanu [Abachazja] 10 punkty
Najwięcej żółtych kartek Konstantin Grudzi [Republika Bialenii] 6 kartki
Alan Autokhouski [Republika Bialenii] 6 kartki
Najwięcej czerwonych kartek Konstantin Grudzi [Republika Bialenii] 1 kartki
Titus Monkhouse [Parlandia] 1 kartki
Vadzim Sulima [Republika Bialenii] 1 kartki
Najwięcej nominacji do X11 Gabriel Viforeanu [Abachazja] 12
Najwięcej tytułów Kapitana X11 Tom Samson [Kalifat Al-Farun] 5
Gabriel Viforeanu [Abachazja] 5
Najwięcej meczów bez straconego gola Tom Samson [Kalifat Al-Farun] 6
Costy Noroc [Abachazja] 6
Najdłuższy czas łączny kontuzji Seth Rose [Republika Bialenii] 16 dni
Savo Tosic [Trizondal] 16 dni
- GRA -
Najwięcej bramek w meczu Abachazja - Kalifat Al-Farun 3 - 3
Najwyższe zwycięstwo Abachazja - Brodria 4 - 0
Mistrzostwo Ligi Mikroswiatowej zdobyła reprezentacja VRP.
Spadek z I Ligi do II Ligi odnotowały reprezentacje Królestwa Bantu i Sambanu Zachodniego zaś z II Ligi do III Ligi reprezentacje Baridasu oraz Sclavini.
Awans do wyższych Lig uzyskały : z II Ligi do I Ligi awansowały reprezentacje Chattycja i Shania oraz Królestwo Elderlandu, zaś z III Ligi do II Ligi awansowały reprezentacje Abachazji oraz Kalifat Al-Farun .
XXIV Sezon Lig Mikroświatowych rozpocznie się 17 stycznia i potrwa do 3 marca.
/-/Thomas von Lisendorff-Dostojewski
p. o. Prezydent Mikroswiatowej Unii Piłkarskiej.
Prezes Bialeńskiego Związku Sportowego.
Selekcjoner Reprezentacji Bialenii.
Trener Legii Lisendorff oraz FK Olimpik Sarajevo
p. o. Prezydent Mikroswiatowej Unii Piłkarskiej.
Prezes Bialeńskiego Związku Sportowego.
Selekcjoner Reprezentacji Bialenii.
Trener Legii Lisendorff oraz FK Olimpik Sarajevo
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości