XXIII Sezon Ligi Mikroświatowej

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: XXIII Sezon Ligi Mikroświatowej

Postautor: Lord Darth Kanzler » 27 gru 2015, o 23:17

Ja poproszę nie używać mojego realnego imienia i nazwiska. Dziękuję....
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Tomasz Dostojewski
Gwiazda Stadionu
Posty: 448
Rejestracja: 5 maja 2015, o 16:11
Federacja: Brodryjska Federacja Sportowa
Lokalizacja: Brodria

Re: XXIII Sezon Ligi Mikroświatowej

Postautor: Tomasz Dostojewski » 30 gru 2015, o 09:47

IX Kolejka

I Liga
2015-12-13 19:00 Wandystan - Samban Zachodni 2 - 0 (1 - 0)
2015-12-13 19:00 Królestwo Bantu - Ksiestwo Sarmacji 1 - 2 (1 - 1)
2015-12-13 19:00 Dreamland - VRP 2 - 1 (0 - 0)

II Liga
2015-12-13 19:00 Hasseland - Królestwo Elderlandu 3 - 2 (0 - 0)
2015-12-13 19:00 Królestwo Teutonii - Chattycja i Shania 0 - 1 (0 - 1) Komentarze o meczu
2015-12-13 19:00 Baridas - Sclavinia 3 - 0 (2 - 0)

III Liga
2015-12-13 19:00 Trizondal - Kalifat Al-Farun 2 - 4 (1 - 3)
2015-12-13 19:00 Parlandia - Surmenia 4 - 1 (2 - 1)
2015-12-13 19:00 Abachazja - Brodria 4 - 0 (2 - 0)

X Kolejka

I Liga
2015-12-16 19:00 Dreamland - Wandystan 5 - 0 (3 - 0) Komentarze o meczu
2015-12-16 19:00 La Palma - Królestwo Bantu 2 - 1 (1 - 0) Komentarze o meczu
2015-12-16 19:00 Ksiestwo Sarmacji - VRP 1 - 0 (0 - 0)

II Liga
2015-12-16 19:00 Baridas - Hasseland 1 - 3 (1 - 2)
2015-12-16 19:00 Sultanat Al Rajn - Królestwo Teutonii 6 - 1 (4 - 0) Komentarze o meczu
2015-12-16 19:00 Chattycja i Shania - Sclavinia 5 - 0 (4 - 0)

III Liga
2015-12-16 19:00 Abachazja - Trizondal 3 - 0 (1 - 0)
2015-12-16 19:00 Republika Bialenii - Parlandia 0 - 4 (0 - 1)
2015-12-16 19:00 Surmenia - Brodria 0 - 0 (0 - 0)

XI Kolejka

I Liga
2015-12-20 19:00 Wandystan - Ksiestwo Sarmacji 1 - 1 (1 - 0)
2015-12-20 19:00 VRP - La Palma 2 - 0 (1 - 0)
2015-12-20 19:00 Samban Zachodni - Dreamland 0 - 2 (0 - 2)

II Liga
2015-12-20 19:00 Hasseland - Chattycja i Shania 1 - 1 (0 - 0)
2015-12-20 19:00 Sclavinia - Sultanat Al Rajn 0 - 5 (0 - 2)
2015-12-20 19:00 Królestwo Elderlandu - Baridas 4 - 0 (2 - 0)

III Liga
2015-12-20 19:00 Trizondal - Surmenia 2 - 0 (0 - 0)
2015-12-20 19:00 Brodria - Republika Bialenii 2 - 0 (0 - 0)
2015-12-20 19:00 Kalifat Al-Farun - Abachazja 3 - 0 (1 - 0)

XII Kolejka

I Liga
2015-12-23 19:00 La Palma - Wandystan 1 - 2 (0 - 2) Komentarze o meczu
2015-12-23 19:00 Ksiestwo Sarmacji - Samban Zachodni 0 - 1 (0 - 0) Komentarze o meczu
2015-12-23 19:00 VRP - Królestwo Bantu 2 - 0 (2 - 0)

II Liga
2015-12-23 19:00 Sultanat Al Rajn - Hasseland 2 - 3 (2 - 0)
2015-12-23 19:00 Chattycja i Shania - Królestwo Elderlandu 3 - 1 (1 - 0)
2015-12-23 19:00 Sclavinia - Królestwo Teutonii 0 - 5 (0 - 4)

III Liga
2015-12-23 19:00 Republika Bialenii - Trizondal 0 - 0 (0 - 0)
2015-12-23 19:00 Surmenia - Kalifat Al-Farun 0 - 2 (0 - 0)
2015-12-23 19:00 Brodria - Parlandia 0 - 3 (0 - 0)

XIII Kolejka

I Liga
2015-12-27 19:00 Samban Zachodni - La Palma 1 - 4 (1 - 1)
2015-12-27 19:00 Królestwo Bantu - Wandystan 2 - 1 (0 - 1)
2015-12-27 19:00 Dreamland - Ksiestwo Sarmacji 0 - 1 (0 - 0)

II Liga
2015-12-27 19:00 Królestwo Elderlandu - Sultanat Al Rajn 2 - 1 (1 - 1)
2015-12-27 19:00 Królestwo Teutonii - Hasseland 0 - 0 (0 - 0)
2015-12-27 19:00 Baridas - Chattycja i Shania 0 - 4 (0 - 0)

III Liga
2015-12-27 19:00 Kalifat Al-Farun - Republika Bialenii 2 - 1 (0 - 1)
2015-12-27 19:00 Parlandia - Trizondal 4 - 2 (3 - 0)
2015-12-27 19:00 Abachazja - Surmenia 3 - 0 (2 - 0)
Prezes Brodryjskiej Federacji Sportowej.
Trener Legii Lisendorff, Lokomotivu Tomaszewo oraz FK Olimpik Sarajevo

Awatar użytkownika
Daniel da Firenza
Podawacz piłek
Posty: 37
Rejestracja: 4 gru 2015, o 22:42
Federacja: Baridas

Re: XXIII Sezon Ligi Mikroświatowej

Postautor: Daniel da Firenza » 30 gru 2015, o 14:10

Lord Darth Kanzler pisze:Ja poproszę nie używać mojego realnego imienia i nazwiska. Dziękuję....

Przepraszam...



Tomasz I Bagrat pisze:XIII Kolejka

2015-12-27 19:00 Królestwo Elderlandu - Sultanat Al Rajn 2 - 1 (1 - 1)

Goście grali niezwykle agresywnie w efekcie otrzymali 3 żółte kartki i jedną czerwoną, mimo kontuzji w drużynie gospodarzy to oni odnoszą zwycięstwo wywalczone na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem. W wyniku spotkania drużyna gospodarzy jest na dobrej drodze do awansu do wyższej klasy rozgrywek.
Tomasz I Bagrat pisze:2015-12-27 19:00 Królestwo Teutonii - Hasseland 0 - 0 (0 - 0)

Brakowało bramek, ale nie brakowało kontuzji i kartek.
Tomasz I Bagrat pisze:2015-12-27 19:00 Baridas - Chattycja i Shania 0 - 4 (0 - 0)

Dominacja drużyny Chattycji i Shanii nad Baridasem, 10 okazji do strzelenia gola mieli goście. Gospodarze niestety ani jednej. :(
Prezes Baridajskiego Związku Piłki Nożnej czyli BZPN

Awatar użytkownika
Tomasz Dostojewski
Gwiazda Stadionu
Posty: 448
Rejestracja: 5 maja 2015, o 16:11
Federacja: Brodryjska Federacja Sportowa
Lokalizacja: Brodria

Re: XXIII Sezon Ligi Mikroświatowej

Postautor: Tomasz Dostojewski » 2 sty 2016, o 13:26

XIV Kolejka

I Liga
2015-12-30 Samban Zachodni - Królestwo Bantu 4 - 4 (3 - 0)
2015-12-30 Wandystan - VRP 0 - 1 (0 - 0)
2015-12-30 La Palma - Dreamland 1 - 3 (1 - 2)

II Liga
2015-12-30 Królestwo Elderlandu - Królestwo Teutonii 5 - 0 (3 - 0)
2015-12-30 Hasseland - Sclavinia 4 - 0 (2 - 0)
2015-12-30 Sultanat Al Rajn - Baridas 6 - 0 (5 - 0)


III Liga
2015-12-30 Kalifat Al-Farun - Parlandia 3 - 0 (2 - 0)
2015-12-30 Trizondal - Brodria 2 - 0 (1 - 0)
2015-12-30 Republika Bialenii - Abachazja 1 - 4 (1 - 1)
Prezes Brodryjskiej Federacji Sportowej.
Trener Legii Lisendorff, Lokomotivu Tomaszewo oraz FK Olimpik Sarajevo

Awatar użytkownika
Tomasz Dostojewski
Gwiazda Stadionu
Posty: 448
Rejestracja: 5 maja 2015, o 16:11
Federacja: Brodryjska Federacja Sportowa
Lokalizacja: Brodria

Re: XXIII Sezon Ligi Mikroświatowej

Postautor: Tomasz Dostojewski » 2 sty 2016, o 13:36

KONIEC XXIII SEZONU

I LIGA MIKROŚWIATOWA

- OSTATECZNE WYNIKI -

Miejsce Druzyna MR Z R P Bramki Różnica Pkt

1 VRP 12 7 2 3 20 - 8 12 23
2 La Palma 12 7 1 4 23 - 15 8 22
3 Dreamland 12 6 2 4 23 - 15 8 20
4 Wandystan 12 6 1 5 15 - 13 2 19
5 Ksiestwo Sarmacji 12 5 2 5 10 - 15 -5 17
6 Królestwo Bantu 12 4 2 6 20 - 23 -3 14
7 Samban Zachodni 12 1 2 9 7 - 29 -22 5


- DRUŻYNA -

Najbardziej skuteczna drużyna Królestwo Bantu 40,0 %
Najbardziej nieskuteczna drużyna Ksiestwo Sarmacji 20,8 %
Najwięcej strzelonych bramek Dreamland 23 bramki
La Palma 23 bramki
Najmniej strzelonych bramek Samban Zachodni 7 bramki
Najdłuższy czas łączny kontuzji Samban Zachodni 44
Największe wydatki transferowe La Palma 14 535 900 econ
Największe przychody z transferów La Palma 863 436 econ
Najwięcej wygranych w Xpert Typerze Dreamland 450 000 econ
Najwięcej notek prasowych Ksiestwo Sarmacji 4

- ZAWODNIK -
Król strzelców Niguel Villas [La Palma] 11 bramki
Najwięcej asyst Alexe Harghidan [La Palma] 5 asysty
Punkty (bramki + asysty) Niguel Villas [La Palma] 12 punkty
Najwięcej żółtych kartek Elton Färnefors [Samban Zachodni] 5 kartki
Najwięcej czerwonych kartek Elton Färnefors [Samban Zachodni] 2 kartki
Najwięcej nominacji do X11 Pál Bærentzen [Dreamland] 11
Najwięcej tytułów Kapitana X11 Olov Eggert [Ksiestwo Sarmacji] 6
Najwięcej meczów bez straconego gola Roman Latka [VRP] 5
Jon Simpkins [Wandystan] 5
Najdłuższy czas łączny kontuzji Hugh Avery [Królestwo Bantu] 18 dni

- GRA -
Najwięcej bramek w meczu Samban Zachodni - Królestwo Bantu 4 - 4
Najwyższe zwycięstwo Dreamland - Wandystan 5 - 0


II LIGA MIKROŚWIATOWA

- OSTATECZNE WYNIKI -

Miejsce Druzyna MR Z R P Bramki Różnica Pkt

1 Chattycja i Shania 12 9 1 2 30 - 10 20 28
2 Królestwo Elderlandu 12 9 0 3 37 - 13 24 27

3 Sultanat Al Rajn 12 8 1 3 40 - 13 27 25
4 Hasseland 12 7 2 3 21 - 11 10 23
5 Królestwo Teutonii 12 4 1 7 15 - 27 -12 13
6 Baridas 12 2 1 9 10 - 35 -25 7
7 Sclavinia 12 0 0 12 3 - 47 -44 0


- DRUŻYNA -
Najbardziej skuteczna drużyna Sultanat Al Rajn 46,0 %
Najbardziej nieskuteczna drużyna Sclavinia 18,8 %
Najwięcej strzelonych bramek Sultanat Al Rajn 40 bramki
Najmniej strzelonych bramek Sclavinia 3 bramki
Najdłuższy czas łączny kontuzji Sclavinia 47
Największe wydatki transferowe Hasseland 2 206 200 econ
Największe przychody z transferów Hasseland 4 276 020 econ
Najwięcej wygranych w Xpert Typerze Dreamland 450 000 econ
Najwięcej notek prasowych Sultanat Al Rajn 1

- ZAWODNIK -
Król strzelców Abdulla Ali [Chattycja i Shania] 11 bramki
Najwięcej asyst Fekrat Sati [Sultanat Al Rajn] 9 asysty
Punkty (bramki + asysty) Fekrat Sati [Sultanat Al Rajn] 19 punkty
Najwięcej żółtych kartek Vlademiro Rita [Sultanat Al Rajn] 4 kartki
Stuart Badger [Królestwo Elderlandu] 4 kartki
Najwięcej czerwonych kartek Vlademiro Rita [Sultanat Al Rajn] 1 kartki
Staffan Lenner [Sclavinia] 1 kartki
Doug Reeves [Hasseland] 1 kartki
Najwięcej nominacji do X11 Fekrat Sati [Sultanat Al Rajn] 12
Najwięcej tytułów Kapitana X11 Fekrat Sati [Sultanat Al Rajn] 9
Najwięcej meczów bez straconego gola Gunder Mårtensson [Chattycja i Shania] 6
Najdłuższy czas łączny kontuzji Kacper Jeszke [Królestwo Elderlandu] 25 dni

- GRA -
Najwięcej bramek w meczu Królestwo Elderlandu - Sclavinia 7 - 1
Najwyższe zwycięstwo Królestwo Elderlandu - Sclavinia 7 - 1

III LIGA MIKROŚwIATOWA


- OSTATECZNE WYNIKI -

Miejsce Druzyna MR Z R P Bramki Różnica Pkt

1 Abachazja 12 10 1 1 34 - 10 24 31
2 Kalifat Al-Farun 12 10 1 1 33 - 9 24 31

3 Parlandia 12 8 0 4 29 - 18 11 24
4 Trizondal 12 5 1 6 18 - 22 -4 16
5 Brodria 12 3 2 7 6 - 18 -12 11
6 Surmenia 12 1 2 9 5 - 24 -19 5
7 Republika Bialenii 12 0 3 9 5 - 29 -24 3

- DRUŻYNA -

Najbardziej skuteczna drużyna Parlandia 42,0 %
Najbardziej nieskuteczna drużyna Brodria 15,0 %
Najwięcej strzelonych bramek Abachazja 34 bramki
Najmniej strzelonych bramek Surmenia 5 bramki
Republika Bialenii 5 bramki
Najdłuższy czas łączny kontuzji Trizondal 43
Największe wydatki transferowe Kalifat Al-Farun 1 571 500 econ
Największe przychody z transferów Parlandia 1 640 016 econ
Najwięcej wygranych w Xpert Typerze Dreamland 450 000 econ

- ZAWODNIK -
Król strzelców Aurel Matocha [Parlandia] 7 bramki
Najwięcej asyst Gabriel Viforeanu [Abachazja] 8 asysty
Punkty (bramki + asysty) Gabriel Viforeanu [Abachazja] 10 punkty
Najwięcej żółtych kartek Konstantin Grudzi [Republika Bialenii] 6 kartki
Alan Autokhouski [Republika Bialenii] 6 kartki
Najwięcej czerwonych kartek Konstantin Grudzi [Republika Bialenii] 1 kartki
Titus Monkhouse [Parlandia] 1 kartki
Vadzim Sulima [Republika Bialenii] 1 kartki
Najwięcej nominacji do X11 Gabriel Viforeanu [Abachazja] 12
Najwięcej tytułów Kapitana X11 Tom Samson [Kalifat Al-Farun] 5
Gabriel Viforeanu [Abachazja] 5
Najwięcej meczów bez straconego gola Tom Samson [Kalifat Al-Farun] 6
Costy Noroc [Abachazja] 6
Najdłuższy czas łączny kontuzji Seth Rose [Republika Bialenii] 16 dni
Savo Tosic [Trizondal] 16 dni

- GRA -
Najwięcej bramek w meczu Abachazja - Kalifat Al-Farun 3 - 3
Najwyższe zwycięstwo Abachazja - Brodria 4 - 0



Mistrzostwo Ligi Mikroswiatowej zdobyła reprezentacja VRP.
Spadek z I Ligi do II Ligi odnotowały reprezentacje Królestwa Bantu i Sambanu Zachodniego zaś z II Ligi do III Ligi reprezentacje Baridasu oraz Sclavini.
Awans do wyższych Lig uzyskały : z II Ligi do I Ligi awansowały reprezentacje Chattycja i Shania oraz Królestwo Elderlandu, zaś z III Ligi do II Ligi awansowały reprezentacje Abachazji oraz Kalifat Al-Farun .
XXIV Sezon Lig Mikroświatowych rozpocznie się 17 stycznia i potrwa do 3 marca.
Prezes Brodryjskiej Federacji Sportowej.
Trener Legii Lisendorff, Lokomotivu Tomaszewo oraz FK Olimpik Sarajevo


Wróć do „Liga Mikroświatowa”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość