XX sezon Ligi Mikroświatowej!

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: XX sezon Ligi Mikroświatowej!

Postautor: zbbrow » 20 kwie 2015, o 22:47

Juliette pisze:Jak wrażenia po pierwszej kolejce? :)

Wandystan się mi zrewanżował za mistrzostwa! :P
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Awatar użytkownika
Vradic
Junior
Posty: 58
Rejestracja: 21 lut 2015, o 14:58
Federacja: Republika Parlandii
Kontaktowanie:

Re: XX sezon Ligi Mikroświatowej!

Postautor: Vradic » 22 kwie 2015, o 23:50

Udany debiut reprezentacji Parlandii, oby tak dalej !
Prezes PZF

Orjon Surma
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 15 lut 2015, o 15:10
Federacja: żadna
Lokalizacja: Czarnolas (Księstwo Sarmacji)

Re: XX sezon Ligi Mikroświatowej!

Postautor: Orjon Surma » 14 cze 2015, o 08:58

No cóż...
Powoli koniec sezonu, więc czas na podsumowanie.
Całkowicie nie spodziewałem się takiej słabej postawy Baridasu.
Zadziwia mnie pozytywnie Dreamland.
(-) Orjon von Thorn-Surma
Delegat Główny Surmenii przy Mikroświatowej Unii Piłkarskiej

mail: kapi0543@gmail.com

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: XX sezon Ligi Mikroświatowej!

Postautor: Juliette » 14 cze 2015, o 11:07

Orjon Surma pisze:Zadziwia mnie pozytywnie Dreamland.

To fenomenalne, że bez trenera tak dobrze sobie radzi :D
Juliette da Firenza

Pavel Svoboda
Podawacz piłek
Posty: 30
Rejestracja: 9 cze 2015, o 16:37
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Re: XX sezon Ligi Mikroświatowej!

Postautor: Pavel Svoboda » 14 cze 2015, o 11:41

Zgłosiłem się do przejęcia drużyny w czwartek. Czekam aż administrator ligi zatwierdzi. Postaram się nie spieprzyć za dużo. Może najlepiej, żebym w ogóle nic nie ruszał :D
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: XX sezon Ligi Mikroświatowej!

Postautor: Juliette » 18 cze 2015, o 16:00

Sezon zakończony, gratulacje dla Wandystanu!

Dreamland zapewne od nowego sezonu będzie miał nowego trenera :) Nie udało się w porę objąć drużyny.. ale wygląda na to, że nic straconego. Bo Dreamland i tak awansuje, co jest logicznie niepojęte :D

Jak oceniacie ten sezon? :)
Juliette da Firenza

Lorenzo Sastre
Gracz środka pola
Posty: 112
Rejestracja: 18 maja 2015, o 14:24
Federacja: Związek Piłki Nożnej La Palmy

Re: XX sezon Ligi Mikroświatowej!

Postautor: Lorenzo Sastre » 18 cze 2015, o 21:16

A to ja przekleję z palmowego forum:

Pozwoliłem sobie przejrzeć kadry wszystkich zespołów w kontekście, które gwiazdy odejdą na piłkarską emeryturę.
- I tak od zwycięzcy Ligi Mikroświatowej, Wandystanu zacząłem. Na początek kadra uszczupli się o dwóch zawodników Rexhepa Gjakovę(66wyst.), rezerwowego bramkarza oraz Afrima Bushatiego(68wyst./20br.), pomocnika raczej przeciętnej klasy. Żadna zatem strata. Kadra będzie dość mała, zaledwie 16 zawodników. Zobaczymy jaką taktykę trener Karakachanow obierze na powiększenie ilości zawodników. Czy postawi na młodzież, czy raczej pójdzie w rutyniarzy? Zobaczymy. Warto również nadmienić, że za niespełna 10 dni będzie obchodzić soją pierwszą rocznicę pracy z kadrą.
- Al Rajn, drugi zespół w tabeli na zakończenie sezonu również pozbedzie się zawodnika. Tym razem to już najwyższy kaliber. Knut Mordelius zagrał w kadrze aż 163 razy, ustrzelając 57 goli i asystując przy 50 kolejnych! Kadra również nie jest liczna, także i tutaj możemy spodziewać się ciekawych ruchów szkoleniowych.
- Zespół wyspiarzy z La Palmy nie opuści żaden zawodnik, choć tacy zawodnicy jak Maresca, czy Alvaro są już chyba u schyłku swoich międzynarodowych karier. Palmowcy wreszcie wrócili na dobre tory, teraz czas wskoczyć o szczebel wyżej(trzykrotnie trzecia pozycja w Lidze Mikroświatowej).
- Al-Farun straci z czołówki najbardziej drogocennych piłkarzy. Takie nazwiska jak Fahim Zarif(168/15), świetny przed laty defensor i Jalal Khuzaymah (173/41) znany z magicznego "ostatniego" podania (55asyst) to niewątpliwie strata, którą trudno będzie zastąpić. Co prawda młodzież już dorasta by godnie bronić barw narodowych, to jednak szesnastoosobowa kadra może być za krótka na cały sezon Ligi Mikroświatowej.
- Chodzą słuchy, że Chattyci i Shanowie oddali ostatni mecz współbratymcom z Bantu. Wcale się nie zdziwię, że to się na nich zemści w kolejnym sezonie. Z zespołem nie pożegnał się żaden zawodnik, ale brak alternatywy w przypadku kontuzji może okazać się sporym problemem, no chyba, że zadowala ich okupywanie środka tabeli. Posunięć trenera Tenzina jestem najbardziej ciekaw.
- Bantu buduje dopiero zespół, który za dwa, trzy sezony będzie w moim przekonaniu bardzo groźny. Cień na sukcesach Bantuńczyków kładzie podejrzenie o ustawianie wyników meczów w końcówce sezonu, ale nie da się ukryć, że w kolejnym sezonie także nie powalczy o zwycięstwo.
- Elderland czeka kolejny sezon przebudowy zespołu. Zaniedbania z poprzednich, "suchych" sezonów widać, że odbijają się na formie. Może i dobrze, że znajdą się w drugiej lidze. Drużynę opuści całkowicie anonimowy Leo Coren(4wyst.). Zachowania sztabu szkoleniowego jest tym bardziej dziwne, że ten zawodnik już dawno nie powinien być w kadrze.
- Sarmaci odpuścili sezon totalnie. Od dawna najbardziej zaskakującym trenerem mikroświata jest Zbyszko von Thorn-Broniek. Potrafi zdobyć tytuł najlepszej drużyny V-Mundialu, by niespełna sezon później znaleźć się na zapleczu mikroświatowych mocarzy piłki nożnej. Na kolejny sezon przyjdzie zgrywać drużynę, żaden zawodnik nie zakończył kariery.
- Kolejna drużyna, która po sukcesie w V-Mundialu spoczęła na laurach. Ostatnie miejsce drużyny prowadzonej przez Washburna zaskakuje, ale to nie koniec świata. Pięciopolska ma kadrę stabilną, choć króciutką, wymaga tylko zainteresowania sztabu.

Opis 2Ligi w terminie późnijeszym.
Lorenzo Sastre
Delegat Główny Związku Piłki Nożnej La Palmy

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: XX sezon Ligi Mikroświatowej!

Postautor: Juliette » 19 cze 2015, o 17:06

Bardzo ładnie!
Jak rozłożysz na składowe II Ligę, to opublikujemy całość :)
Juliette da Firenza

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: XX sezon Ligi Mikroświatowej!

Postautor: zbbrow » 27 cze 2015, o 11:36

O, niby krótkie, ale jak trafne podsumowanie! Zaskakujący trener mówicie! :D
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: XX sezon Ligi Mikroświatowej!

Postautor: Juliette » 27 cze 2015, o 14:45

A nie jest tak? :D
Juliette da Firenza


Wróć do „Liga Mikroświatowa”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość