Start mundialu

Edward II
Gracz środka pola
Posty: 189
Rejestracja: 3 lip 2010, o 21:50
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Królestwo Dreamlandu

Start mundialu

Postautor: Edward II » 6 sty 2011, o 17:58

Szanowni Delegaci,

W tej chwili 17 z 19 członków MUP posiada drużyny narodowe zarejestrowane w systemie X11. Rejestracja nowych ekip odbywa się bardziej opornie, choć kilkakrotnie w tej sprawie interweniowałem - w tym na rodzimych forach federacji.

W chwili obecnie wciąż czekam na wniosek w sprawie reprezentacji Królestwa Surmenii, która wciąż zwleka z podjęciem w tej sprawie ostatecznej decyzji. Na Francję chyba nie będziemy mogli liczyć, choć jeszcze tydzień temu władze Republiki deklarowały zainteresowanie udziałem ich drużyny na mundialu (http://www.rfrance.eu/forum/viewthread. ... #post_2122). Niestety nic z tego nie wynika.

O wstępnej dacie startu turnieju rozmawiałem już z Przewodniczącym Komitetu Oraganizacyjnego Malikiem-al-Mulkiem. Umówiliśmy się, że decyzja w tej sprawie zapadnie w weekend, przy czym najbardziej prawdopodobna data rozegrania pierwszych spotkań mundialu to ostatnia dekada stycznia. Przed chwilą odbyłem w tej sprawie dość nerwową rozmowę z JW Sułtanem Al Rajn, który nalega, by datę inauguracji mundialu wyznaczyć już na 15 stycznia. Sułtan po raz kolejny zagroził, że osobiście zaprowadzi porządki na forum MUP. Szkoda, ze dochodzi do tego typu nieporozumień. Mam nadzieję, że członkowie Komitetu Organizacyjnego dojdą we własnym gronie do jakiegoś konsensusu i wymienią się podstawową wiedzą na temat faktów, bo oskarżanie mnie o torpedowanie wysiłku organizatorów kompletnie mija się z prawdą. Nie opóźniam startu imprezy - działamy według grudniowego rozkładu jazdy. Wówczas była mowa o starcie mundialu w 2. połowie stycznia. I tego się trzymamy. Gdyby to zależało tylko ode mnie, już dziś przeprowadziłbym losowanie grup. Bez zarejestrowanych drużyn mam jednak związane ręce.

Do naszego grona powróciła Natania, co oczywiście bardzo mnie cieszy. Wygląda na to, że będziemy musieli rozstać się z Okoczią. Tutaj brak zainteresowania sprawą kadry wydaje się miech trwały charakter. Dodam, że w tej sprawie interweniowałem przed Nowym Rokiem na forum Okoczii (http://www.okoczia.yoyo.pl/forum/viewtopic.php?id=591). Po pierwszej pozytywnej reakcji nie nastąpiła żadna zmiana. Trenera Okoczii jak nie było, tak nie ma. Jedno logowanie od wakacji to trochę za mało. Wygląda na to, ze na mundialu ponownie zagra 16 zespołów.
    (-) Edward II
    Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Samotny Wilk
Podawacz piłek
Posty: 10
Rejestracja: 6 sty 2011, o 22:54
Federacja: Szoszoińska Federacja Pęcherza Kopanego
Lokalizacja: Okoczia

Re: Start mundialu

Postautor: Samotny Wilk » 6 sty 2011, o 23:18

Mam być nowym Trenerem Kadry Okoczi i Delegatem w MUP. Czy jest możliwość, aby Okoczia zagrała jeszcze na najbliższym mundialu? Jakie formalności muszę dopełnić?

Edward II
Gracz środka pola
Posty: 189
Rejestracja: 3 lip 2010, o 21:50
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Królestwo Dreamlandu

Re: Start mundialu

Postautor: Edward II » 6 sty 2011, o 23:24

Witam,

Odpowiedzi udzieliłem w tym miejscu: viewtopic.php?f=1&t=2&start=90
    (-) Edward II
    Dreamlandzka Federacja Piłkarska


Wróć do „V-Mundial”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość