V-Mundial VII

Awatar użytkownika
Piotr Wolecki
Gracz środka pola
Posty: 187
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: Monarchia Austro-Węgier

Re: V-Mundial VII

Postautor: Piotr Wolecki » 2 lip 2010, o 20:12

Ja mam to samo zdanie co Mateusz. Nic dodać, nic ująć- był podany termin- był, a że ktoś nie zdążył z ogłoszeniem oficjalnej kandydatury to jego strata. Czekamy teraz na 7 lipca i rozpoczęcie rozgrywek.

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: V-Mundial VII

Postautor: Marcin Sokołowicz » 5 lip 2010, o 15:25

Pojawił się problem techniczny związany z Xperteleven. Otóż admin ani żaden z trenerów nie posiadają konta VIP co uniemożliwia rozegranie V-Mundialu w klasyczny, dwufazowy sposób. Stąd moje pytanie: czy 7 lipca rozpoczynamy sezon grając zwykłą ligę czy też przesuwamy nieco termin startu i szukamy kogoś z kontem VIP?

Mateusz Walczak
Gracz środka pola
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: Królestwo Scholandii

Re: V-Mundial VII

Postautor: Mateusz Walczak » 5 lip 2010, o 21:40

Zdecydowanie jestem za tym, by poczekać, bo formuła ligowa nijak ma się do rozgrywek o mistrzostwo v-świata... Niestety, z mojej strony nie mogę pomóc, bo ani ja, ani żaden trener scholandzki konta VIP na chwilę obecną nie posiada. Widzę jednak, że aż trzy drużyny w lidze sarmackiej takie konto mają - warto się do nich zwrócić z prośbą.
Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Trener Piłkarskiej Reprezentacji Scholandii,

Awatar użytkownika
Piotr Wolecki
Gracz środka pola
Posty: 187
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: Monarchia Austro-Węgier

Re: V-Mundial VII

Postautor: Piotr Wolecki » 5 lip 2010, o 21:51

Tak, tylko jeden z sarmackich trenerów z kontem VIP musiałby mieć swoją drużynę w V-Mundialu...Ja, chociaż byłem dotąd przeciwny systemowi ligowemu, muszę jednak na niego przytaknąć, gdyż kiedy później rozpoczniemy rozgrywkę? Szukanie kogoś z kontem VIP może potrwać, a my, zważywszy na wakacje musimy rozpocząć V-Mundial zgodnie z planem. Później pewnie pół trenerów się rozjedzie by odpocząć, u mnie się rozpoczną prace polowe (tak nawiasem mówiąc, to już się rozpoczęły). Chodź jest taka alternatywa, że możemy teraz systemem ligowym rozegrać turniej o Puchar Przewodniczącego MUP i wtedy będziemy mogli opóźnić nieco start rozgrywek o Puchar v-Świata.

Mateusz Walczak
Gracz środka pola
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: Królestwo Scholandii

Re: V-Mundial VII

Postautor: Mateusz Walczak » 5 lip 2010, o 23:49

Piotr Wolecki pisze:Tak, tylko jeden z sarmackich trenerów z kontem VIP musiałby mieć swoją drużynę w V-Mundialu...Ja, chociaż byłem dotąd przeciwny systemowi ligowemu, muszę jednak na niego przytaknąć, gdyż kiedy później rozpoczniemy rozgrywkę? Szukanie kogoś z kontem VIP może potrwać, a my, zważywszy na wakacje musimy rozpocząć V-Mundial zgodnie z planem. Później pewnie pół trenerów się rozjedzie by odpocząć, u mnie się rozpoczną prace polowe (tak nawiasem mówiąc, to już się rozpoczęły). Chodź jest taka alternatywa, że możemy teraz systemem ligowym rozegrać turniej o Puchar Przewodniczącego MUP i wtedy będziemy mogli opóźnić nieco start rozgrywek o Puchar v-Świata.


Panie Piotrze, pamiętajmy o jeszcze jednym. Głosowanie dotyczące przyjęcia federacji z Al-Farum trwa do jutra. Natomiast pojutrze, zgodnie z naszym kalendarium, mielibyśmy zacząć. Nie byłoby to zachowanie w porządku, by tak szybko startować, nie dajemy wtedy kadrze faruńskiej pola do eksperymentów, tylko wrzucamy ją na głęboką wodę.

Kolejna kwestia - obecnie V-Mundial ma 14 aktywnych drużyn. W takim wypadku przy systemie ligowym mamy strasznie długą edycję. Gdy dojdzie 15, mamy do rozegrania w sumie 28 (!) kolejek ligowych, zakładając jeden mecz w tygodniu (w środy będziemy wszak rozgrywać Puchar), to daje nam 7 miesięcy gry, a zakończenie rozgrywek dokładnie 15 stycznia 2010 r. (sic!). Dla mnie takie nudne rozgrywki tracą jakikolwiek sens.

Szukanie osoby z kontem VIP to naprawdę pestka. Wystarczy wysłać jednego maila, przesunięcie przy dobrej mobilizacji potrwa tydzień. A to jednocześnie da nowej kadrze czas na uporządkowanie składu, ale także będzie czasem aktywnych przygotowań pozostałych reprezentacji. Wszak inaczej się przygotowuje ktoś, kto wie dokładnie, kiedy startujemy, a inaczej ktoś, kto nie ma dokładnej daty startu przed sobą... Prawda?:)
Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Trener Piłkarskiej Reprezentacji Scholandii,

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: V-Mundial VII

Postautor: Marcin Sokołowicz » 5 lip 2010, o 23:57

Szkopuł jest jeszcze jeden - jeśli chcemy grupy i fazę pucharową potrzebujemy 16 drużyn.

Mateusz Walczak
Gracz środka pola
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: Królestwo Scholandii

Re: V-Mundial VII

Postautor: Mateusz Walczak » 6 lip 2010, o 01:03

Cóż, doliczyłem się 15 federacji (dane ze strony MUP) oraz 14 drużyn w V-Mundialu (dane ze strony X11, jedynie Republika Francuska została wyrzucona). Gdy dołączy Al-Farun, mamy 15 drużyn. Zostaje, by dołączyła jedna drużyna ...
Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Trener Piłkarskiej Reprezentacji Scholandii,

Awatar użytkownika
t.demollari
Gracz środka pola
Posty: 222
Rejestracja: 25 paź 2008, o 14:20
Federacja: Baridajski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Republika Południowego Baridasu

Re: V-Mundial VII

Postautor: t.demollari » 6 lip 2010, o 08:05

Hmm, szczerze mówiąc - byłbym nawet za stworzeniem drużyny-bota bez trenera, byle byśmy mogli zagrać metodą ChL :]
Timan Demollari

Mateusz Walczak
Gracz środka pola
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: Królestwo Scholandii

Re: V-Mundial VII

Postautor: Mateusz Walczak » 6 lip 2010, o 11:23

t.kiechajas pisze:Hmm, szczerze mówiąc - byłbym nawet za stworzeniem drużyny-bota bez trenera, byle byśmy mogli zagrać metodą ChL :]


Wiesz Timek, że dokłądnie o tym samym pomyślałem?:)

Ale dodam więcej: niech drużynę-bota stworzy ktoś z VIPem - i mamy dwie pieczenie na jednym ogniu i problemy z głowy:)
Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Trener Piłkarskiej Reprezentacji Scholandii,

Awatar użytkownika
Piotr Wolecki
Gracz środka pola
Posty: 187
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: Monarchia Austro-Węgier

Re: V-Mundial VII

Postautor: Piotr Wolecki » 6 lip 2010, o 20:06

No nieźle to Mateusz wykombinowałeś. :) A jak tam Timios, rozmawiałeś już coś może z którymś trenerów sarmackich z kontem VIP?
Aha, po głębszym zastanowieniu to jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, czyli będziemy mieli 16 drużyn + jednego z trenerów z kontem VIP to może w sobotę lub niedzielę rozpoczniemy zawody? Aha, ta drużyna-bot to wg. was jaką miałaby nosić nazwę? Moim zdaniem jednej z części Sarmacji, w zależności z jakiej (jeśli trener z kontem VIP pochodziłby z Sarmacji) części wywodziłby się trener.


Wróć do „V-Mundial”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości