Wybór organizatora 17. V-Mundialu

Ludwik Tomovic
Gwiazda Stadionu
Posty: 277
Rejestracja: 15 sie 2014, o 15:33
Federacja: Nogometna Zveza Slavonije
Lokalizacja: Njitica

Re: Wybór organizatora 17. V-Mundialu

Postautor: Ludwik Tomovic » 18 sie 2017, o 00:40

Posiadamy doświadczenie zdobyte przy pomocy przy pisaniu artykułów do poprzedniego V-Mundialu, który współorganizowaliśmy (V-Mundialu Orientyka) a także przy przygotowywaniu artykułów dot. Ligi Orientyki.

Slawonia również zdobywała swoje doświadczenia latami, organizując dwie edycje Orientvision, czy współorganizując v- Mundial.
Wiem co robić i jak, wiemy czego nie robić, wiemy co może zadziałać, a co nie wypali.

A osoby odpowiedzialne za v-mundial po stronie garapeńskiej są gwarantem tego, że podołają i dadzą radę dobrze wykonać to za co będą odpowiedzialni.
Nawet jeśli wcześniej Garapenia nie organizowała żadnej dużej imprezy, damy radę.

Ponadto, poprzedni v-Mundial organizował Wandystan, mikronacja z długą historią, warto dać teraz zatem szanse młodym mikronacjom, jakimi niewątpliwie są Garapenia i Slawonia.
/-/
Ludwik Tomović

Frederick Stutthof
Gracz środka pola
Posty: 101
Rejestracja: 12 sie 2013, o 15:17
Federacja: Bialeński Związek Sportowy

Re: Wybór organizatora 17. V-Mundialu

Postautor: Frederick Stutthof » 18 sie 2017, o 12:01

Mam pytanie do przedstawicieli Republiki Garapeńskiej i Federacji Slawonii - gdyby Wasze państwa organizowały wspólnie V-Mundial, jak wyobrażacie sobie współpracę na linii organizatorzy-prezes Mikronacyjnej Unii Piłkarskiej w obliczu ciągłego konfliktu między Panem Ludwikiem Tomoviciem a Panem Prezesem Ahmedem Husainem, który rozgrywał i rozgrywa się także na forum Rady Delegatów?

Awatar użytkownika
Amal Chigu
Junior
Posty: 64
Rejestracja: 12 kwie 2016, o 17:12
Federacja: Garapeński Związek Sportowy
Kontaktowanie:

Re: Wybór organizatora 17. V-Mundialu

Postautor: Amal Chigu » 18 sie 2017, o 12:23

Wiemy o istnieniu prywatnych sporów których nie da się wyeliminować. Dlatego liczba osób organizujących v-Mundial jest tak duża. Pozwala to na podział obowiązków i rozwiązanie tego typu problemów. Jeśli chodzi o ten konkretny przypadek, to osobą odpowiedzialną na kontakty z Prezydentem będę ja. Nasze stosunki są jak najbardziej poprawne i nie będą miały negatywnego wpływu na przebieg turnieju.
W ''cywilizowanym'' świecie znany jako Wiktor von Vihren.

Awatar użytkownika
Eddard Noqtern
Gracz środka pola
Posty: 130
Rejestracja: 26 lis 2015, o 21:31
Federacja: FPH - Federacja Piłkarska Hasselandu

Re: Wybór organizatora 17. V-Mundialu

Postautor: Eddard Noqtern » 18 sie 2017, o 13:21

Chciałbym tylko dodać, że w przypadku Hasselandu - nasz kontakt z władzami MUP jest można rzec wzorowy. Wynika to nie tylko z wysokiej, stałej aktywności FPH od początku jej istnienia - czyli 2015 roku, jak i stałej aktywności trenera, jak również nasz przedstawiciel (w mojej skromnej osobie) wchodzi w skład prezydium MUP jako Wiceprezydent.
Eddard Noqtern - Prezydent MUP, Delegat Główny Federacji Piłkarskiej Hasselandu, trener kadry Królestwa Hasselandu od 2015 roku.

Awatar użytkownika
Amal Chigu
Junior
Posty: 64
Rejestracja: 12 kwie 2016, o 17:12
Federacja: Garapeński Związek Sportowy
Kontaktowanie:

Re: Wybór organizatora 17. V-Mundialu

Postautor: Amal Chigu » 18 sie 2017, o 13:36

Ja mam pytanie.
Czy organizacją v-Mundialu zamierza zajmować się Pan sam? Nie widziałem w zgłoszeniu innych nazwisk.
W ''cywilizowanym'' świecie znany jako Wiktor von Vihren.

Ludwik Tomovic
Gwiazda Stadionu
Posty: 277
Rejestracja: 15 sie 2014, o 15:33
Federacja: Nogometna Zveza Slavonije
Lokalizacja: Njitica

Re: Wybór organizatora 17. V-Mundialu

Postautor: Ludwik Tomovic » 18 sie 2017, o 13:41

Warto zaznaczyć, że w przypadku Slawonii również nie można jej nic zarzucić: aktywny delegat NZS, aktywny trener oraz przedstawiciel NZS (po raz kolejny) w Radzie Rewizyjnej.

Warto podkreślić, że członków Rady Rewizyjnej wybierają Delegaci w MUP, natomiast stanowisko Wiceprezydenta MUP pochodzi z mianowania.
/-/
Ludwik Tomović

Ludwik Tomovic
Gwiazda Stadionu
Posty: 277
Rejestracja: 15 sie 2014, o 15:33
Federacja: Nogometna Zveza Slavonije
Lokalizacja: Njitica

Re: Wybór organizatora 17. V-Mundialu

Postautor: Ludwik Tomovic » 18 sie 2017, o 13:59

Jeszcze jedna kwestia, Szanowny Delegat FPH napisał o:

wysokiej, stałej aktywności FPH


Mam pytanie, jak się to ma do tabeli zaprezentowanej przez Prezydenta Husaina:

Obrazek

a także do poprzednich tabel, które prezentują udział Delegatów w głosowaniach:

Obrazek

Obrazek

Na 9 głosowań, Delegat Hasselandu głosował tylko 3 razy, co daje tylko 33,(3) %
Dla porównania delegat Garapenii głosował 3 razy (na 6 głosowań), co jest 50%
Delegat Slawonii głosował 9 razy (na 9 głosowań) co daje 100%

Mam nadzieję że Szanowny Delegat FPH nie chciał świadomie wprowadzić w błąd Rady Delegatów.
/-/
Ludwik Tomović

Awatar użytkownika
Eddard Noqtern
Gracz środka pola
Posty: 130
Rejestracja: 26 lis 2015, o 21:31
Federacja: FPH - Federacja Piłkarska Hasselandu

Re: Wybór organizatora 17. V-Mundialu

Postautor: Eddard Noqtern » 18 sie 2017, o 18:04

Szanowny delegacie,

Jako wysoką, stałą aktywność nie uważam brania udziału w 100% głosowań. Nie będę też tak jak Pan przeszukiwać skrupulatnie wszystkich tabel aktywności, zliczać je i podsumowywać. Moim zdaniem, delegat to też człowiek i też może nie zauważyć, czy pominąć jakieś głosowania. Z pewnością, gdyby wziął Pan pod uwagę również wcześniejsze głosowania okazałoby się, że braliśmy udział w zdecydowanej większości.

Z przedstawionej nieaktywności wyjaśniłem się Szanownemu Panu Prezydentowi w wątku do tego przewidzianym - wynikała ona m.in. z realiozy - był to okres egzaminacyjno-wakacyjny. Aktualnie i do czasu trwania mundialu z pewnością będę w stanie zachować wysoką aktywność. Proszę się o to nie martwić.

Ludwik Tomovic pisze:Warto podkreślić, że członków Rady Rewizyjnej wybierają Delegaci w MUP, natomiast stanowisko Wiceprezydenta MUP pochodzi z mianowania.


Ale to Prezydium MUP kieruje pracami Unii i to dzięki dobrej współpracy z nim łatwiej będzie ustalać nam wszelkie kwestie związane z mundialem. Będę bardzo wdzięczny jeśli Rada Rewizyjna oceni zorganizowany przez któregoś z nas mundial. Natomiast od Prezydium oczekuje się dobrej współpracy w działaniach bieżących.

Amal Chigu pisze:Ja mam pytanie.
Czy organizacją v-Mundialu zamierza zajmować się Pan sam? Nie widziałem w zgłoszeniu innych nazwisk.


Zgłoszenia dokonała Federacja Piłkarska Hasselandu, ja jestem tylko jej przedstawicielem. Będziemy organizować go wspólnie z wszystkimi Hasselandczykami, nie ograniczamy się do kilku konkretnych nazwisk. Nad naszym zgłoszeniem aktywnie, w miarę swoich możliwości pracowało pięciu mikronautów, wszyscy oni zadeklarowali gotowość do pomocy w organizacji całego wydarzenia. Z całą pewnością liczba osób potrzebnych do organizacji nie będzie problemem.
Eddard Noqtern - Prezydent MUP, Delegat Główny Federacji Piłkarskiej Hasselandu, trener kadry Królestwa Hasselandu od 2015 roku.

Awatar użytkownika
Amal Chigu
Junior
Posty: 64
Rejestracja: 12 kwie 2016, o 17:12
Federacja: Garapeński Związek Sportowy
Kontaktowanie:

Re: Wybór organizatora 17. V-Mundialu

Postautor: Amal Chigu » 18 sie 2017, o 18:15

Eddard Noqtern pisze:Będziemy organizować go wspólnie z wszystkimi Hasselandczykami, nie ograniczamy się do kilku konkretnych nazwisk. Nad naszym zgłoszeniem aktywnie, w miarę swoich możliwości pracowało pięciu mikronautów, wszyscy oni zadeklarowali gotowość do pomocy w organizacji całego wydarzenia. Z całą pewnością liczba osób potrzebnych do organizacji nie będzie problemem.


Cieszy mnie ta deklaracja.

Nurtuje mnie jednak inna kwestia. Jakie to tajemnicze sprawy wpływające na prawidłowy przebieg v-Mundialu musi z Prezydentem załatwić akurat Pan?
Rozumiem że się dobrze znacie, jednak nie mam pojęcia w jaki sposób to wpływa na turniej. (to nie zarzut, pytam poważnie i proszę o konkrety)
W ''cywilizowanym'' świecie znany jako Wiktor von Vihren.

Awatar użytkownika
Eddard Noqtern
Gracz środka pola
Posty: 130
Rejestracja: 26 lis 2015, o 21:31
Federacja: FPH - Federacja Piłkarska Hasselandu

Re: Wybór organizatora 17. V-Mundialu

Postautor: Eddard Noqtern » 18 sie 2017, o 21:33

Amal Chigu pisze:Nurtuje mnie jednak inna kwestia. Jakie to tajemnicze sprawy wpływające na prawidłowy przebieg v-Mundialu musi z Prezydentem załatwić akurat Pan?
Rozumiem że się dobrze znacie, jednak nie mam pojęcia w jaki sposób to wpływa na turniej. (to nie zarzut, pytam poważnie i proszę o konkrety)


Szanowny delegacie Chigu,

Nie chodzi tu o żadne tajemnicze sprawy, ale podstawowe kwestie takie jak: ustalenie szczegółowego terminarza rozgrywek i skoordynowanie z nim kalendarza wydarzeń v-mundialowych: losowanie grup, podsumowania, zapowiedzi itp. , administrowanie ligą xpert11, wstawianie artykułów na łamach Micronational Footballm, czy też uświetnianie uroczystości powiązanych z V-mundialem (dekoracja zwycięzców, losowanie grup) przez Szanownego Prezydenta.

Mam nadzieję, że wyraziłem się dostatecznie konkretnie. :-D
Eddard Noqtern - Prezydent MUP, Delegat Główny Federacji Piłkarskiej Hasselandu, trener kadry Królestwa Hasselandu od 2015 roku.


Wróć do „Archiwum RD”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości