Debata nt. niskiej aktywności delegatów

Awatar użytkownika
Michaelus
Gwiazda Stadionu
Posty: 413
Rejestracja: 24 cze 2014, o 22:39
Federacja: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Mandragorat Wandystanu

Debata nt. niskiej aktywności delegatów

Postautor: Michaelus » 15 sty 2017, o 20:01

Szanowni Towarzysze Delegaci,

W tygodniu zakończyło się głosowanie dotyczącego wyboru organizatora V-Mundialu. Po jego zakończeniu postanowiłem przygotować podsumowanie dotyczące aktywności delegatów w głosowaniach, które odbyły się podczas mojej prezydentury. Nie było ich dużo, bo tylko cztery. Jednak część delegatów nie wzięła w nich udziału ani razu.

aktywność delegatów 01_2017.png


Już po wcześniejszym głosowaniu podjąłem akcję przypominania o aktywności delegatów, przypominając o konieczności aktywnego uczestnictwa w pracach MUP. Wysłałem odpowiednie posty na forum Baridasu, Dreamlandu (problem dotyczy aż trzech tamtejszych federacji) i Surmenii. Próbowałem założyć także konto w Pięciopolsce, jednak nie mogłem pokonać problemów technicznych. W wyniku akcji (a może w jej trakcie) doszło do zmiany funkcji Delegata Głównego w związku Baridasu i uaktywnienia się selekcjonera Dreamlandu. Na forum zabrał także głos Delegat Surmeni, jednak w kolejnym głosowaniu nie wziął już udziału.

Biorąc pod uwagę statystyki frekwencji w głosowaniach konieczne staje się podjęcie poważniejszych kroków. Podjąłem decyzję o zawieszeniu na 2 miesiące Delgatów, którzy nie wzięli udziału w ostatnich 4 głosowaniach, tj. Mat Maxa von Salvepola z Dreamlandu, Ozzy'ego Washburna z Pięciopolski i Andy'ego Sky ze Scholandii. Na miesiąc zawiesiłem Delegatów, którzy nie wzięli udziału w 3 ostatnich głosowaniach, tj. Jacka do Nascimento z Elderlandu i Petrosa Domestosigosa z Surmenii. Przypominam, że zgodnie z §6 p.5 Statutu MUP po otrzymaniu od Delegata Deklaracji o powrocie do aktywności zawieszenie może zostać skrócone.

Jednocześnie biorąc pod uwagę brak aktywności selekcjonera reprezentacji Elderlandu (brak logowania w X11 od 9 listopada) w przypadku braku działań naprawczych ze strony Elderlandzkiego Związeku Piłki Nożnej będę zmuszony do zgłoszenia do Rady Delegatów wniosku o usunięcie związku ze struktur MUP.

Jednocześnie w związku z zaistniałą sytuację chciałbym rozpocząć debatę nad przyczynami niskiej aktywności w MUP. Czy wszystko to wina niskiej aktywności samego Prezydenta, czy bardziej jest to wina samej struktury organizacji, zbyt rozbudowanej w stosunku do potrzeb?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
towarzysz Michał Michaelus
delegat Ludowego Wandejskiego Związku Piłki Nożnej
menadżer Synów Wandy
przewodniczący zarządu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej

matmax
Podawacz piłek
Posty: 22
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 18:27
Federacja: Królestwo Dreamlandu

Re: Debata nt. niskiej aktywności delegatów

Postautor: matmax » 15 sty 2017, o 20:55

Michaelus pisze:Jednocześnie w związku z zaistniałą sytuację chciałbym rozpocząć debatę nad przyczynami niskiej aktywności w MUP. Czy wszystko to wina niskiej aktywności samego Prezydenta, czy bardziej jest to wina samej struktury organizacji, zbyt rozbudowanej w stosunku do potrzeb?


Na wstępie przepraszam za okres nieaktywności z mojej strony.

Z tego co widzę, dostałem w tym okresie całkiem sporo wiadomości prywatnych z przypomnieniami o głosowaniach, ale nie miałem skonfigurowane wysylania mi maila po otrzymaniu takiej - mój błąd. Polecam innym delegatom sprawdzenie tych ustawień.

Kadencja towarzysza Prezydenta z mojej perspektywy różni się tym, że - w przeciwieństwie do RCA - nie rozsyła towarzysz powiadomień też mailem. Nie oznacza to, że robi towarzysz źle - właśnie powiadomienia od wiadomości prywatnych powinny załatwiać sprawę.

Ludwik Tomovic
Gwiazda Stadionu
Posty: 277
Rejestracja: 15 sie 2014, o 15:33
Federacja: Nogometna Zveza Slavonije
Lokalizacja: Njitica

Re: Debata nt. niskiej aktywności delegatów

Postautor: Ludwik Tomovic » 15 sty 2017, o 23:19

Wysłałem info do Pięciopolski
/-/
Ludwik Tomović

Ozzy Washburn
Junior
Posty: 64
Rejestracja: 28 sty 2012, o 11:52
Federacja: Pięciopolska
Lokalizacja: Trizondal

Re: Debata nt. niskiej aktywności delegatów

Postautor: Ozzy Washburn » 15 sty 2017, o 23:25

Próbowałem założyć także konto w Pięciopolsce, jednak nie mogłem pokonać problemów technicznych.


Mógłbym prosić o szerszy opis poprzez wiadomość prywatną?

Awatar użytkownika
Tomasz Dostojewski
Gwiazda Stadionu
Posty: 464
Rejestracja: 5 maja 2015, o 16:11
Federacja: Bialeński Związek Sportowy
Lokalizacja: Brodria

Re: Debata nt. niskiej aktywności delegatów

Postautor: Tomasz Dostojewski » 16 sty 2017, o 12:48

Ja skontaktuje się z Delegatem Abachazji.
/-/Thomas von Lisendorff-Dostojewski
p. o. Prezydent Mikroswiatowej Unii Piłkarskiej.
Prezes Bialeńskiego Związku Sportowego.
Selekcjoner Reprezentacji Bialenii.
Trener Legii Lisendorff oraz FK Olimpik Sarajevo

Andy_Sky
Podawacz piłek
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2016, o 22:33
Federacja: Scholandzka Federacja Piłkarska

Re: Debata nt. niskiej aktywności delegatów

Postautor: Andy_Sky » 16 sty 2017, o 20:15

matmax pisze:
Michaelus pisze:Jednocześnie w związku z zaistniałą sytuację chciałbym rozpocząć debatę nad przyczynami niskiej aktywności w MUP. Czy wszystko to wina niskiej aktywności samego Prezydenta, czy bardziej jest to wina samej struktury organizacji, zbyt rozbudowanej w stosunku do potrzeb?


Na wstępie przepraszam za okres nieaktywności z mojej strony.

Z tego co widzę, dostałem w tym okresie całkiem sporo wiadomości prywatnych z przypomnieniami o głosowaniach, ale nie miałem skonfigurowane wysylania mi maila po otrzymaniu takiej - mój błąd. Polecam innym delegatom sprawdzenie tych ustawień.

Kadencja towarzysza Prezydenta z mojej perspektywy różni się tym, że - w przeciwieństwie do RCA - nie rozsyła towarzysz powiadomień też mailem. Nie oznacza to, że robi towarzysz źle - właśnie powiadomienia od wiadomości prywatnych powinny załatwiać sprawę.



Podpisuję się pod powyższym. Konfiguracja powiadomień na maila także ustawiona.

Frederick Stutthof
Gracz środka pola
Posty: 101
Rejestracja: 12 sie 2013, o 15:17
Federacja: Bialeński Związek Sportowy

Re: Debata nt. niskiej aktywności delegatów

Postautor: Frederick Stutthof » 16 sty 2017, o 20:32

Niska aktywność delegatów może wynikać z faktu nie tyle zbytniego rozbudowania struktur organizacji, co z faktu niskiego zaangażowania delegatów w życie Mikronacyjnej Unii Piłkarskiej. Taka sytuacja może mieć charakter pozytywny albo negatywny - gdybyśmy starali się bardziej zaabsorbować delegatów, doprowadziłoby to pewnie do efektu odwrotnego, więc nie absorbujemy, ale to, że nie absorbujemy, powoduje też, że delegaci nie widzą potrzeb oddawania regularnie głosów.

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: Debata nt. niskiej aktywności delegatów

Postautor: Juliette » 16 sty 2017, o 21:36

Wygląda na to, że kłopoty zażegnane? ;)
Juliette da Firenza

Awatar użytkownika
Michaelus
Gwiazda Stadionu
Posty: 413
Rejestracja: 24 cze 2014, o 22:39
Federacja: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Mandragorat Wandystanu

Re: Debata nt. niskiej aktywności delegatów

Postautor: Michaelus » 17 sty 2017, o 16:37

matmax pisze:
Michaelus pisze:nie rozsyła towarzysz powiadomień też mailem. Nie oznacza to, że robi towarzysz źle - właśnie powiadomienia od wiadomości prywatnych powinny załatwiać sprawę.


Jeśli z poziomu administratora mogę to zmienić to poustawiam powiadomienia emailowe wszystkim Delegatom.

Juliette pisze:Wygląda na to, że kłopoty zażegnane? ;)


Prawie zażegnane. Mamy jednak wciąż problem z Elderlandem. I tu chodzi nie tylko o aktywność delegata, ale i menadżera. Reprezentacja nie ma selekcjonera od prawie 3 miesięcy.
towarzysz Michał Michaelus
delegat Ludowego Wandejskiego Związku Piłki Nożnej
menadżer Synów Wandy
przewodniczący zarządu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej

Awatar użytkownika
Tomasz Dostojewski
Gwiazda Stadionu
Posty: 464
Rejestracja: 5 maja 2015, o 16:11
Federacja: Bialeński Związek Sportowy
Lokalizacja: Brodria

Re: Debata nt. niskiej aktywności delegatów

Postautor: Tomasz Dostojewski » 18 sty 2017, o 11:19

Z tego co zauważyłem Jacka Do Nascimento nie ma na forum MUP od października, zaś w Elderlandzie od 4 września. Może po prostu zakończył przygodę z V-Życiem.

Nie mniej udałem się do Elderandu i zwróciłem się o wyjaśnienie sytuacji. ( http://dreamland.net.pl/forum/viewtopic ... 357&t=6752 ).
/-/Thomas von Lisendorff-Dostojewski
p. o. Prezydent Mikroswiatowej Unii Piłkarskiej.
Prezes Bialeńskiego Związku Sportowego.
Selekcjoner Reprezentacji Bialenii.
Trener Legii Lisendorff oraz FK Olimpik Sarajevo


Wróć do „Archiwum RD”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości