Koniec sezonu i v-Mundial

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Koniec sezonu i v-Mundial

Postautor: Lord Darth Kanzler » 9 paź 2016, o 09:37

Dzień dobry,

chciałbym zapytać o kilka rzeczy. Jako, że zakończył się właśnie sezon Ligi Mikroświatowej, chcę zapytać:
  1. na kiedy zaplanowany jest start v-mundialu?
  2. jak wyglądają przygotowania do v-mundialu?
  3. czy są podjęte jakiekolwiek działania w zakresie promocji tego wydarzenia?
Przyznaję, że jestem pełen obaw. Nic nie widać, nic nie słychać, a do mundialu w zasadzie "pięć minut". Temat jest bardzo istotny.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Michaelus
Gwiazda Stadionu
Posty: 413
Rejestracja: 24 cze 2014, o 22:39
Federacja: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Mandragorat Wandystanu

Re: Koniec sezonu i v-Mundial

Postautor: Michaelus » 10 paź 2016, o 19:30

Z informacji docierających do mnie wynika, że komitet organizacyjny działa i V-Mundial nie powinien być zagrożony. Poprosiłem już przedstawicieli o przedstawienie krótkiego raportu.

Sam będę naciskał by rozpoczęcie V-Mundialu odbyło się w terminie do 3 tygodni od zakończenia poprzedniego sezonu z losowanie minimum tydzień przed startem Mundialu.
towarzysz Michał Michaelus
delegat Ludowego Wandejskiego Związku Piłki Nożnej
menadżer Synów Wandy
przewodniczący zarządu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej

Awatar użytkownika
PetrosDomestosigos
Podawacz piłek
Posty: 35
Rejestracja: 12 lip 2016, o 21:18
Federacja: Surmeńska Podosfera

Re: Koniec sezonu i v-Mundial

Postautor: PetrosDomestosigos » 12 paź 2016, o 18:15

Dostojni,

W imieniu Organizatorów przedstawię jak wygląda status organizacji. Będę pisał wprost, bez upiększania - tam gdzie jest źle, to zaznaczę, tam gdzie jest dobrze niczego nie naciągam.

Tak jak wyżej napisał Dostojny Prezydent Michaelus - nie ma zagrożenia, żeby V-Mundial miał odbyć się bez organizacji. Mundialowi na pewno będzie towarzyszyć ciągła oprawa prasowa, realizowana za pośrednictwem strony Mundialu - w ostatnich dniach zadebiutowała ona na Planecie Mikronacje, co mogli Dostojni obserwować. Na stronie Mundialu, która zawiera już dużą część materiałów i informacji będą się systematycznie pojawiać informacje nt. Mundialu - cześć którą dało się umieścić już tam jest, część będzie czekać na losowanie grup i ustalenie systemowego terminarza w x11. Mamy już wcześniej przygotowane materiały prasowe do publikacji, więc nie będzie problemu z tym, że coś w ostatniej chwili nie powstanie.

Z rzeczy które były zapowiedziane, a z którymi jest problem - najprawdopodobniej nie powstanie zapowiedziany "Skarb Kibica", który miał być folderem informacyjnym o krajach organizujących i o rozgrywkach w formcie PDF - gdyż wycofała się osoba, która miała go wykonać (dostojny Orjon Surma, który wyemigrował z Surmenii do Sarmacji). Ponadto problemem będzie organizacja kącików mundialowych na forach mikronacji uczestniczących - z uwagi na nikły udział Trizondalu, który miał odpowiadać za tę część, możliwe że nie damy rady tym się zająć. Temat jest jeszcze otwarty - jeżeli ktoś z Trizondalu się jednak obudzi i nas wesprze, albo znajdę z Dostojnym Tomoviciem czas na to, to kąciki powstaną, choćby po to aby przekazywać informacje publikowane na Planecie Mikronacje i angażować mieszkańców tych państw do obserwowania i komentowania Mundialu. Jeżeli ktoś chciałby nas wesprzeć w tym zadaniu to proszę o kontakt - będziemy bardzo wdzięczni.

Na koniec chciałbym podać wstępnie terminarz Mundialu. Wstępnie był uzgadniany z dostojnym Michaelusem, ale proszę jeszcze o potwierdzenie zarówno jego, jak i dostojnego von Thorna, który - jak rozumiem - jest administratorem w x11, że podane dane są realne pod względem technicznym i odpowiadają dostojnym: 22 października jako data zarządzenia Mundialu w systemie i losowania grup i data 29 października jako data pierwszej kolejki fazy grupowej. Oba dni to soboty (chcemy zachować obecny system z rozgrywkami w soboty i wtorki o godzinie 19).

W razie pytań - jestem do dyspozycji.

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Koniec sezonu i v-Mundial

Postautor: Lord Darth Kanzler » 12 paź 2016, o 19:07

Nie widzę przeciwwskazań by przeprowadzić losowanie/uruchomić mundial w dniu 22.10 z data 1 meczu na dzien 29.10 g. 19.00 sb i wt.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
PetrosDomestosigos
Podawacz piłek
Posty: 35
Rejestracja: 12 lip 2016, o 21:18
Federacja: Surmeńska Podosfera

Re: Koniec sezonu i v-Mundial

Postautor: PetrosDomestosigos » 23 paź 2016, o 17:02

Korzystając z wątku, chciałbym odwpowiedzieć na zarzuty które Dostojny von Thorn postanowił wyrazić u siebie w państwie. Mam na myśli wypowiedzi spod artykułu http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/9355/
Robert Janusz von Thorn, 22.10.2016 r. o 21:38:24 pisze:Ogólnie jest mi przykro, jako delegatowi przy MUP, że organizatorzy tak mocno zlali sprawę promocji tej wspaniałej imprezy.
Robert Janusz von Thorn, 22.10.2016 r. o 21:55:16 pisze:Nie. To na organizatorach spoczywa obowiązek promowania imprezy :) Warto więc o to zadbać, nawet poprzedni mundial pod tym względem był znacznie lepszy. A przecież do organizacji mieliśmy wiele uwag.


Chciałbym zauważyć, że tego typu wypowiedzi są po prostu nieuczciwe, biorąc pod uwagę, że sam V-Mundial nie zdążył się jeszcze zacząć (dopiero wczoraj miały miejsce losowania grup). Są też nieprawdziwe - strona ruszyła 11 października i od tamtej pory staram się publikować artykuły w częstotliwości co najmniej 2 tygodniowo (co mi się póki co udawało). W trakcie trwania samego Mundialu będzie tego jeszcze więcej, przynajmniej taki jest plan.

Wczoraj wieczorem, z inicjatywy dostojnego Tomovicia ruszyły Ogródki Mundialowe na forach poszczególnych krajów. Jak zapowiadałem w sprawozdaniu wyżej - to była zakres, z którym mamy problem z uwagi na nikłe zaangażowanie Trizondalu, który miał za to odpowiadać. Tym niemniej - ruszyliśmy i z tym i mam nadzieję, że będą one jako tako dzialać w trakcie Mundialu.

Dlatego też bardzo proszę Dostojnego von Thorna, aby pohamował się w swoich sądach, które wydaje jeszcze przed startem imprezy. Z pewnością on sam byłby wstanie wszystko zorganizować lepiej - nie wątpię w jego wszechmoc i wszechobecność.

Tak, przygotowania do tego Mundialu szły słabo i był szereg problemów - do których zresztą otwarcie się przyznalismy. Mundial miało organizować sześć osób, z racji różnych względów de facto zajmują się tym dwie osoby, z okazjonalnym wsparciem innych. Ale to nie jest tajemnica. Tym niemniej staramy się jak możemy - i mam nadzieję, że mimo problemów uda nam się zrealizować większość obietnic postawionych w trakcie kandytdatury. Dlatego proponuję z całościowymi ocenami wstrzymać się do zakończenia całej imprezy. No, chyba że Dostojny von Thorn dysponuje również wszechwiedzą i już wie, jak to w całości będzie wyglądać.


Wróć do „Archiwum RD”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość