Propozycja zmiany Statutu MUP

Awatar użytkownika
Michaelus
Gwiazda Stadionu
Posty: 413
Rejestracja: 24 cze 2014, o 22:39
Federacja: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Mandragorat Wandystanu

Re: Propozycja zmiany Statutu MUP

Postautor: Michaelus » 30 lip 2016, o 13:15

LWZPN Wstrzymuje się
towarzysz Michał Michaelus
delegat Ludowego Wandejskiego Związku Piłki Nożnej
menadżer Synów Wandy
przewodniczący zarządu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Propozycja zmiany Statutu MUP

Postautor: Lord Darth Kanzler » 30 lip 2016, o 13:24

Michaelus pisze:LWZPN Wstrzymuje się

Bo Arnovike?
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Michaelus
Gwiazda Stadionu
Posty: 413
Rejestracja: 24 cze 2014, o 22:39
Federacja: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Mandragorat Wandystanu

Re: Propozycja zmiany Statutu MUP

Postautor: Michaelus » 30 lip 2016, o 13:32

Nie chcialem uzasadniac ale skoro juz mnie o to zapytano. Tak bo Arnovike. Wybrane nieznaczna wiekszoscia ( o wlos) a gdyby przyszla potrzeba zmiany siedziby to trzeba 2/3 glosow przy udziale co najmniej 55% glosow.
towarzysz Michał Michaelus
delegat Ludowego Wandejskiego Związku Piłki Nożnej
menadżer Synów Wandy
przewodniczący zarządu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Propozycja zmiany Statutu MUP

Postautor: Lord Darth Kanzler » 30 lip 2016, o 13:39

Trudno winić Radę Delegatów za taki wybór, szczególnie, że żaden z autorów propozycji (tu Siergiusz i Ty) nie zabiegał aktywnie o zmianę głosów u innych delegatów. Siedzib nie ustanawia się by je zmieniać, ufam więc, że nie będzie takiej potrzeby.

Ja gorycz porażki musiałem połknąć szybciej niż Ty, mój Fer odpadł jeszcze na etapie wyłaniania kandydatury w KS, też o włos, ale być może miałem więcej czasu by się z tym faktem pogodzić.

Spójrz na to jak na opcję do wzbogacenia narracji, nie cios wobec Wandystanu. Mieliście fajną kandydaturę, fajnie przygotowaną stronę, ale być może zabrakło z Twojej strony trochę polityki? U Siergiusza też, ale Arnovike miało naturalnie większą bazę, byc może to zdecydowało.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Michaelus
Gwiazda Stadionu
Posty: 413
Rejestracja: 24 cze 2014, o 22:39
Federacja: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Mandragorat Wandystanu

Re: Propozycja zmiany Statutu MUP

Postautor: Michaelus » 31 lip 2016, o 15:46

Lord Darth Kanzler pisze:Siedzib nie ustanawia się by je zmieniać, ufam więc, że nie będzie takiej potrzeby.


Trudno mi sobie wyobrazić, aby siedziba MUP mieściła się w mieście widmie, w którym jedynymi mieszkańcami będą martwe dusze. To nie buduje prestiżu MUP. Dlatego nie można mówić, że wszystko jest raz na zawsze mając w pamięci historię różnych mikroświatowych lokacji. Nie rozumiem dlaczego od miasta siedziby MUP mielibyśmy wymagać mniej niż od organizatora v-mundialu. No chyba że od razu z góry powiedzmy, że rozdajemy prawa organizacji i siedziby tylko po to by można było dać sobie fajny podpis.

Ja gorycz porażki musiałem połknąć szybciej niż Ty, mój Fer odpadł jeszcze na etapie wyłaniania kandydatury w KS, też o włos, ale być może miałem więcej czasu by się z tym faktem pogodzić.


Trudno mierzyć się będąc jedyną wandejską federacją zmagającą się z kilkoma sarmackimi głosującymi jeszcze w sposób "skoordynowany". Podejrzewam, że to dopiero początek większego sarmackiego projektu.

http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=551&t=19870#p224247
http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=551&t=20083

Spójrz na to jak na opcję do wzbogacenia narracji, nie cios wobec Wandystanu. Mieliście fajną kandydaturę, fajnie przygotowaną stronę, ale być może zabrakło z Twojej strony trochę polityki? U Siergiusza też, ale Arnovike miało naturalnie większą bazę, byc może to zdecydowało.


Mamy prawo się wstrzymać więc się wstrzymujemy.
towarzysz Michał Michaelus
delegat Ludowego Wandejskiego Związku Piłki Nożnej
menadżer Synów Wandy
przewodniczący zarządu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Propozycja zmiany Statutu MUP

Postautor: Lord Darth Kanzler » 31 lip 2016, o 16:03

Michaelus pisze:Trudno mi sobie wyobrazić, aby siedziba MUP mieściła się w mieście widmie, w którym jedynymi mieszkańcami będą martwe dusze. To nie buduje prestiżu MUP. Dlatego nie można mówić, że wszystko jest raz na zawsze mając w pamięci historię różnych mikroświatowych lokacji. Nie rozumiem dlaczego od miasta siedziby MUP mielibyśmy wymagać mniej niż od organizatora v-mundialu.

To bardzo dobre uwagi, i owszem, tak powinniśmy robić i będziemy! Mam nadzieję, że delegat Baridasu czyta te słowa :)

Michaelus pisze:Trudno mierzyć się będąc jedyną wandejską federacją zmagającą się z kilkoma sarmackimi głosującymi jeszcze w sposób "skoordynowany". Podejrzewam, że to dopiero początek większego sarmackiego projektu.

Nie, jednak nie wydaje mi się. PKS okazał się, niestety, porażką, nie uzgodniono faktycznie nic.

Michaelus pisze:Mamy prawo się wstrzymać więc się wstrzymujemy.

Oczywiście. Nie odbieram Wam tego prawa.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Kristian Arped
Podawacz piłek
Posty: 17
Rejestracja: 24 maja 2016, o 17:35
Federacja: BZPN

Re: Propozycja zmiany Statutu MUP

Postautor: Kristian Arped » 31 lip 2016, o 18:18

Michaelus pisze:Trudno mi sobie wyobrazić, aby siedziba MUP mieściła się w mieście widmie, w którym jedynymi mieszkańcami będą martwe dusze.

O ile rozumiem, że federacja wandejska miała prawo do wstrzymania się, to o zdolnościach profetycznych jej głównego delegata jeszcze nie słyszałem, chociaż może coś przegapiłem. Na jakiej podstawie Szanowny Delegat sugeruje, jakoby Árnovike było miastem-widmem? Jeżeli chodzi o aktywnych (gdzie przez aktywnych rozumiem udzielających się w wątkach mu poświęconych prawie że codziennie) mieszkańców, to ma dwóch — mniej więcej tyle, ile cały Wandystan w sumie.

Jedyne czego może Árnovike brakować, to strony internetowej. O ile mieszkańcy przyszłej, mam nadzieję, siedziby MUP są uzdolnieni ponadprzeciętnie jeżeli chodzi o kreowanie narracji, tak przy sprawach technicznych (strona miasta itd.) będą potrzebowali pomocy, której im z całą chęcią udzielę. Nie miałem — niestety — w okresie przygotowawczym czasu, ze względu na natłok zarówno spraw realowych, jak i tych związanych z mikroświatem.

Żywię nadzieję, że obawy Wandejczyków zostaną w najbliższej przyszłości rozwiane.

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Propozycja zmiany Statutu MUP

Postautor: Lord Darth Kanzler » 31 lip 2016, o 18:38

Kristian Arped pisze:O ile rozumiem, że federacja wandejska miała prawo do wstrzymania się, to o zdolnościach profetycznych jej głównego delegata jeszcze nie słyszałem, chociaż może coś przegapiłem. Na jakiej podstawie Szanowny Delegat sugeruje, jakoby Árnovike było miastem-widmem?

Ekscelencjo, nie wydaje mi się, by Delegat LWZPN zasugerował, że Arnovike jest miastem-widmem. Odnosił się do możliwej przyszłości, zasugerował "co by było gdyby"? I ma słuszność. Musimy być gotowi reagować gdyby miasto wymarło, lub nie wspierało swojej roli w sposób należyty. Jestem również pewien, że delegat wandejski nie miał nic złego na myśli.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Krzysztof Hans
Junior
Posty: 57
Rejestracja: 27 mar 2016, o 10:24
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal
Kontaktowanie:

Re: Propozycja zmiany Statutu MUP

Postautor: Krzysztof Hans » 1 sie 2016, o 00:07

Tomasz Dostojewski pisze:BFP: Za

TZS się wstrzymuje
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Sekretarz ds. Kultury w Trizondalu
- Selekcjoner repezentacji Trizondalu
- Delegat Trizondalu w MUP

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Propozycja zmiany Statutu MUP

Postautor: Lord Darth Kanzler » 1 sie 2016, o 09:23

29.07.2016
Krzysztof Hans pisze:TZS: Za


01.08.2016
Krzysztof Hans pisze:TZS się wstrzymuje


To samo głosowanie w sprawie przyjęcia Statutu.
Nie pomylił się Delegat? Brakuje głosowania Delegata w sprawie Kugarii, może o nią chodziło?
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji


Wróć do „Archiwum RD”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości