Konsultacje

Pavel Svoboda
Podawacz piłek
Posty: 30
Rejestracja: 9 cze 2015, o 16:37
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Re: Konsultacje

Postautor: Pavel Svoboda » 16 lis 2015, o 10:20

Wracając do propozycji nowelizacji rozporządzenia ws. organizacji Mundialu, proponuję dodać jeszcze prowizję (np. w ustępie 2a), że w ofercie można również załączyć inne materiały, projekty i linki, i choć nie są one wymagane, to Rada Delegatów weźmie je pod uwagę rozpatrując kandydatury.

Zwróciła moją uwagę kwestia logo. Czy każdy dotychczasowy V-Mundial miał własne logo? Aż trochę szkoda, że tyle twórczej energii idzie w to i po zakończonym mundialu nikt więcej tych grafik nie widzi. Może by tak je zebrać gdzieś w gmachu MUP? Lub choćby wykorzystać w tabelach podsumowujących wyniki wszystkich sezonów?
Niedawno dosyć też głosowaliśmy nad logo dla Ligi, więc można by dla każdej pozycji w tej tabelce dać ikonkę.
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: Konsultacje

Postautor: Juliette » 19 lis 2015, o 15:49

Dziękuję za pomoc! Zebrałam Wasze propozycje i skonstruowałam nowe wymogi.

Pavel Svoboda pisze:Wracając do propozycji nowelizacji rozporządzenia ws. organizacji Mundialu, proponuję dodać jeszcze prowizję (np. w ustępie 2a), że w ofercie można również załączyć inne materiały, projekty i linki, i choć nie są one wymagane, to Rada Delegatów weźmie je pod uwagę rozpatrując kandydatury.

Wydaje mi się to niepotrzebne. To logiczne, że każda dodatkowa rzecz działa in plus w ocenie pracy konkursowej.

Pavel Svoboda pisze:Zwróciła moją uwagę kwestia logo. Czy każdy dotychczasowy V-Mundial miał własne logo? Aż trochę szkoda, że tyle twórczej energii idzie w to i po zakończonym mundialu nikt więcej tych grafik nie widzi. Może by tak je zebrać gdzieś w gmachu MUP? Lub choćby wykorzystać w tabelach podsumowujących wyniki wszystkich sezonów?

Bardzo dużo v-Mundiali miało swoje logo. Faktycznie, trzeba będzie je zebrać. Może na tygodniu wygospodaruję trochę więcej czasu.

Niedawno dosyć też głosowaliśmy nad logo dla Ligi, więc można by dla każdej pozycji w tej tabelce dać ikonkę.

W tej tabelce? Tzn w jakiej tabelce? :)
Juliette da Firenza

Pavel Svoboda
Podawacz piłek
Posty: 30
Rejestracja: 9 cze 2015, o 16:37
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Re: Konsultacje

Postautor: Pavel Svoboda » 20 lis 2015, o 10:13

No tej tabelce, no :)
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: Konsultacje

Postautor: Juliette » 20 lis 2015, o 15:59

No dobrze, no :)
Trzeba będzie tak robić, przekażę sugestie naszemu wspaniałemu statystykowi.
Juliette da Firenza


Wróć do „Archiwum RD”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości