Złamanie regulaminu podczas V-Mundialu

Lorenzo Sastre
Gracz środka pola
Posty: 112
Rejestracja: 18 maja 2015, o 14:24
Federacja: Związek Piłki Nożnej La Palmy

Złamanie regulaminu podczas V-Mundialu

Postautor: Lorenzo Sastre » 12 paź 2015, o 10:17

Trener Abachazji dostąpił się złamania regulaminu V-Mundialu. Mowa mianowicie o dokonywaniu transferów podczas imprezy. Zawodnik zakupiony wystąpił w spotkaniu. Proszę o wszczęcie odpowiednich środków wobec tejże drużyny przez Panią Prezydent i przede wszystkim admina ligi. Nieznajomość zasad, nie zwalnia z ich przestrzegania.
Wybaczcie, że piszę to w tak prosty i banalny sposób(bez podawania konkretnego paragrafu). Powodem jest ograniczenie czasowe. O tej "Sprawie" wie już kilka osób, ale widzę, że nikt się nie zdecydował na przedstawienie faktów. Czasu jest jednak stosunkowo mało. Już za dwa dni kolejne spotkania. Szybka reakcja jest najważniejsza.
Lorenzo Sastre
Delegat Główny Związku Piłki Nożnej La Palmy

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: Złamanie regulaminu podczas V-Mundialu

Postautor: Juliette » 12 paź 2015, o 14:10

Jasne, dzięki za informację.
Juliette da Firenza

Awatar użytkownika
Tomasz Dostojewski
Gwiazda Stadionu
Posty: 464
Rejestracja: 5 maja 2015, o 16:11
Federacja: Bialeński Związek Sportowy
Lokalizacja: Brodria

Re: Złamanie regulaminu podczas V-Mundialu

Postautor: Tomasz Dostojewski » 12 paź 2015, o 17:40

Az tak zabolala porazka La Palmy z Abachazja - najslabsza druzyna na tym V- Mundialu ? Sarmacja nazwala nas '' Gibraltarem V-Swiata''. I faktycznie, przegrac z nami to wstyd. Ciekaw jestem czy gdyby La Palma pokonala Abachazje to czy Pan Lorenzo wniosl by skarge. Szczerze mowiac, watpie w to. Ale prawo jest prawem, robcie uwazacie za sluszne.
/-/Thomas von Lisendorff-Dostojewski
p. o. Prezydent Mikroswiatowej Unii Piłkarskiej.
Prezes Bialeńskiego Związku Sportowego.
Selekcjoner Reprezentacji Bialenii.
Trener Legii Lisendorff oraz FK Olimpik Sarajevo

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: Złamanie regulaminu podczas V-Mundialu

Postautor: Juliette » 12 paź 2015, o 18:04

Ale proszę się nie burzyć. Prawo obowiązuje nas wszystkich, bez wyjątku. Seńor Lorenzo tylko oficjalnie przemówił zakulisowymi głosami wielu osób.
Przegranie nie jest wstydem, wstydem jest nie wyciągnięcie z owej przegranej lekcji.
Juliette da Firenza

Awatar użytkownika
Tomasz Dostojewski
Gwiazda Stadionu
Posty: 464
Rejestracja: 5 maja 2015, o 16:11
Federacja: Bialeński Związek Sportowy
Lokalizacja: Brodria

Re: Złamanie regulaminu podczas V-Mundialu

Postautor: Tomasz Dostojewski » 12 paź 2015, o 19:48

Ja nie wiedzialem o takim zakazie. Zostalem ukarany bez swiadomosci o popelnieniu przewinienia. Mam wielki zal do Organow MUP, odpowiedzialnych za poinformowanie swiezych trenerow kadr o takowych przepisach. Takie przepisy powinny zostac przekazane przed kazdymi takimi rozgrywkami. Ciekaw jestem czy trenerzy Bialenii i Hasselandu wiedza o takim przepisie. Nie mniej jednak uwazam iz odpowiednie organy MUP zaniedbaly swoje obowiazki, przez co kara splynela na mnie i moja Kadre. Prosze zatem o odwolanie kary, obiecuje ze zakupiony przeze mnie zawodnik nie zagra juz w tym turnieju. Prosze o wycofanie kary.
/-/Thomas von Lisendorff-Dostojewski
p. o. Prezydent Mikroswiatowej Unii Piłkarskiej.
Prezes Bialeńskiego Związku Sportowego.
Selekcjoner Reprezentacji Bialenii.
Trener Legii Lisendorff oraz FK Olimpik Sarajevo

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: Złamanie regulaminu podczas V-Mundialu

Postautor: Juliette » 12 paź 2015, o 20:00

1) Ignorantia iuris nocet.
2) Opublikowałam artykuł tuż przed V-Mundialem.
Juliette da Firenza

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: Złamanie regulaminu podczas V-Mundialu

Postautor: Manaf ben Saada » 12 paź 2015, o 23:11

Kara jest iluzoryczna. Wcześniej jeżeli trener dopuścił się złamania zakazu transferowego skutkowało to wyrzuceniem kadry na okres kary. Szanowna Prezes ograniczyła się zaś do kary na papierku.
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP

Lorenzo Sastre
Gracz środka pola
Posty: 112
Rejestracja: 18 maja 2015, o 14:24
Federacja: Związek Piłki Nożnej La Palmy

Re: Złamanie regulaminu podczas V-Mundialu

Postautor: Lorenzo Sastre » 13 paź 2015, o 09:14

"Pan Lorenzo wniósł skargę", bo trenerowi było wstyd, że z wami przegrał. Już w pierwszym poście napisałem, że nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania, tak by mi się tu Pan nie wykręcał, że "ja nie wiedziałem".
Szanowny Delegacie, proszę nie odbierać tego jako atak personalny, ale po to są zasady by ich nie łamać. Właśnie na tym polega "v-życie", także w piłkarskich kręgach, żeby nie tylko biernie uczestniczyć w X11, ale także czynnie tutaj, czy choćby czytając to co dziennikarze MF mają do powiedzenia. To ułatwia komunikację.
Przy okazji polecam przeczytać cały statut i wszelkie postanowienia prezydenta. ;)
Lorenzo Sastre
Delegat Główny Związku Piłki Nożnej La Palmy

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Złamanie regulaminu podczas V-Mundialu

Postautor: zbbrow » 13 paź 2015, o 10:15

Tomasz I Bagrat pisze:Az tak zabolala porazka La Palmy z Abachazja - najslabsza druzyna na tym V- Mundialu ? Sarmacja nazwala nas '' Gibraltarem V-Swiata''. I faktycznie, przegrac z nami to wstyd. Ciekaw jestem czy gdyby La Palma pokonala Abachazje to czy Pan Lorenzo wniosl by skarge. Szczerze mowiac, watpie w to. Ale prawo jest prawem, robcie uwazacie za sluszne.

Trochę szacunku, naprawdę. Wstyd tylko Abachazji przynoszą takie wypowiedzi.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Awatar użytkownika
Tomasz Dostojewski
Gwiazda Stadionu
Posty: 464
Rejestracja: 5 maja 2015, o 16:11
Federacja: Bialeński Związek Sportowy
Lokalizacja: Brodria

Re: Złamanie regulaminu podczas V-Mundialu

Postautor: Tomasz Dostojewski » 13 paź 2015, o 10:44

Przepraszam za moja wczorajsza wypowiedz. Nerwy zrobily swoje. Bardzo przepraszam Pania Prezydent MUP oraz szanowne grono Delegatow. Kare oczywiscie przyjmuje.

Panie Ziutek, a czy Pan wyrazil szacunek wobec Abachazji nazywaqjac nas ''Giblartarem V-Swiata'' ?. To takze nie byl mily komentarz.
/-/Thomas von Lisendorff-Dostojewski
p. o. Prezydent Mikroswiatowej Unii Piłkarskiej.
Prezes Bialeńskiego Związku Sportowego.
Selekcjoner Reprezentacji Bialenii.
Trener Legii Lisendorff oraz FK Olimpik Sarajevo


Wróć do „Archiwum RD”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości