Reforma rozgrywek - propozycja

Awatar użytkownika
Hugo Miramontes
Podawacz piłek
Posty: 37
Rejestracja: 30 wrz 2014, o 14:46
Federacja: La Palma

Re: Reforma rozgrywek - propozycja

Postautor: Hugo Miramontes » 18 sie 2015, o 15:46

Zbigniewie, nigdy nie jest za późno na takie reformy. Puchar i Mundial są zbyt podobne do siebie. Zastanawia mnie czy możliwa byłaby zmiana formuły pucharu na rzeczywiście odpowiadające nazwie rozstawienie drużyn do drabinki pucharowej.

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: Reforma rozgrywek - propozycja

Postautor: Juliette » 18 sie 2015, o 22:50

Hugo Miramontes pisze:Zastanawia mnie czy możliwa byłaby zmiana formuły pucharu na rzeczywiście odpowiadające nazwie rozstawienie drużyn do drabinki pucharowej.

Ok, chcecie usunąć nie wiedząc, na czym to polega. A więc puchar to nic innego, jak podział na 2 dywizje. Z tym, że po rozegraniu meczów każdy z każdym, rozpoczyna się pucharowa drabinka.
Juliette da Firenza

Awatar użytkownika
Hugo Miramontes
Podawacz piłek
Posty: 37
Rejestracja: 30 wrz 2014, o 14:46
Federacja: La Palma

Re: Reforma rozgrywek - propozycja

Postautor: Hugo Miramontes » 18 sie 2015, o 23:20

Szanowna Pani Prezydent nie raczy czytać mnie ze zrozumieniem. Proponuję, o ile to możliwe, stworzenie drabinki pucharowej od samego początku turnieju.

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Reforma rozgrywek - propozycja

Postautor: zbbrow » 19 sie 2015, o 01:11

Hugo Miramontes pisze:Szanowna Pani Prezydent nie raczy czytać mnie ze zrozumieniem. Proponuję, o ile to możliwe, stworzenie drabinki pucharowej od samego początku turnieju.

Obawiam się, że takiej możliwości technicznie nie ma. O tym, że rozgrywki są podobne wspominaliśmy już podczas debaty o reformie.

PS: Nie Zbigniew, tylko Zbyszko. ;-)
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: Reforma rozgrywek - propozycja

Postautor: Juliette » 21 sie 2015, o 13:14

Puchar Interkontynentalny to połączenie ligi v-światowej i v-mundialu. Może zamiast usuwać tej formy, skupmy się na propozycji Seńora Markusa i stwórzmy Pucharowi godną otoczkę?
Juliette da Firenza

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: Reforma rozgrywek - propozycja

Postautor: Manaf ben Saada » 28 sie 2015, o 20:25

Chodzi mi o zachowanie obecnego kształtu podziału na ligi. W przypadku uruchomienia v-Mundialu zostanie on zburzony. Potem trzeba będzie zaczynać od nowa. Jeżeli już tak bardzo chcecie to możemy PI przemianować na mundial.
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Reforma rozgrywek - propozycja

Postautor: zbbrow » 3 wrz 2015, o 11:10

Manaf ben Saada pisze:Chodzi mi o zachowanie obecnego kształtu podziału na ligi. W przypadku uruchomienia v-Mundialu zostanie on zburzony. Potem trzeba będzie zaczynać od nowa. Jeżeli już tak bardzo chcecie to możemy PI przemianować na mundial.

Właśnie wydaje mi się, że nie do końca. Ja ciągle ustawiam według rozstawień i tak na przykład sezon 18. Sarmacja skończyła na 4. miejscu z 6 drużyn w 2 lidze. Po wygranym mundialu w sezonie 19. w kolejnym sezonie graliśmy już w 1 lidze, tak jakby system na bieżąco rozstawiał łącznie z mundialem.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Kwaku Dua
Gracz środka pola
Posty: 113
Rejestracja: 6 gru 2009, o 17:30
Federacja: Federacja Piłkarska Bantu
Lokalizacja: Królestwo Bantu

Re: Reforma rozgrywek - propozycja

Postautor: Kwaku Dua » 3 wrz 2015, o 11:52

Przeprowadźmy głosowanie. Będzie szybciej.
(-) Jego Wysokość Król Senior Kwaku Dua
Delegat Główny Federacji Piłkarskiej Bantu

Awatar użytkownika
Hugo Miramontes
Podawacz piłek
Posty: 37
Rejestracja: 30 wrz 2014, o 14:46
Federacja: La Palma

Re: Reforma rozgrywek - propozycja

Postautor: Hugo Miramontes » 3 wrz 2015, o 12:12

Też wydaje mi się, że najlepsze drużyny mundialu są rozstawione w I Lidze. W przypadku ostatniego było tak, że wszyscy ćwierćfinaliści znaleźli się w wyższej lidze. ;)

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: Reforma rozgrywek - propozycja

Postautor: Manaf ben Saada » 5 wrz 2015, o 17:55

Zatem zostaje v-Mundial i LM?
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP


Wróć do „Archiwum RD”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości