Strona 1 z 6

Aktywność delegatów

: 9 kwie 2015, o 17:08
autor: Juliette
Moi drodzy,
trudny problem przed nami. Łatwo można zaobserwować, kto pojawia się w dyskusjach, głosowaniach. Kto jest aktywnym Delegatem Głównym, ogólnie rzecz biorąc.
W marcu miejsce miało 3 głosowania. Przeanalizowałam Waszą aktywność a tym czasie.

Obrazek

Nie chcę oceniać, "straszyć", po prostu przemyślcie to.
Brutalna prawda jest taka, że nie ma ludzi niezastąpionych.


Artykuł 6
(...)
12. Prezydent MUP ma możliwość zawieszenia delegata głównego w prawach reprezentanta federacji, gdy liczba jego nieobecności podczas głosowań w terminie ostatnich trzech miesięcy przekroczy 50%. Rozporządzenie zawieszające delegata wchodzi w życie trzy dni po ogłoszeniu, w trakcie których można złożyć odwołanie do Rady Rewizyjnej.

Re: Aktywność delegatów

: 9 kwie 2015, o 17:53
autor: Siergiusz Asketil
Delegata Królestwa Dreamlandu można spokojnie zawiesić. Za kadencji Prezydenta Żdanowa wziął udział tylko w jednym głosowaniu, a było ich dość sporo. Nie ma zmiłuj, trzeba rządzić twardą ręką! :)

Re: Aktywność delegatów

: 5 maja 2015, o 20:22
autor: Juliette
Moi drodzy,
podsumowanie aktywności Delegatów Głównych za miesiąc kwiecień :)

Obrazek

Sytuacja nie jest zła. Biorąc pod uwagę frekwencję w głosowaniu, które dziś się zakończy... będzie cudownie, lepiej, wierzę w to! ;-)

Zagrożony jest Seńor Paul von Panevnick - jeśli nie zaktywizuje się w tym miesiącu - zawieszenie będzie koniecznością. Tym bardziej, że ów delikwent jest nieaktywny również jako trener - ostatnie logowanie 19. marca.

Re: Aktywność delegatów

: 9 maja 2015, o 01:04
autor: zbbrow
A wiadomo coś na temat delegata Chattycji i Shanii?

Re: Aktywność delegatów

: 9 maja 2015, o 10:09
autor: Juliette
Delegatka Chattycji i Shanii brała udział w wyborze Organizatora V-Mundialu. Poza tym, jak widać, nie jest z JE tak źle! ;)

Re: Aktywność delegatów

: 9 maja 2015, o 16:10
autor: zbbrow
Juliette pisze:Delegatka Chattycji i Shanii brała udział w wyborze Organizatora V-Mundialu. Poza tym, jak widać, nie jest z JE tak źle! ;)

Zerowa aktywność w kwietniu trochę budzi niepokój, ale skoro już jest na pokładzie to wszystko dobrze. A Surmenia?

Re: Aktywność delegatów

: 9 maja 2015, o 16:51
autor: Juliette
Sprawdź sobie :P

Re: Aktywność delegatów

: 29 maja 2015, o 16:45
autor: Juliette
Kończy się maj, zróbmy podsumowanie aktywności.

Obrazek

Ostatnia rubryka - aktywność w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Zgodnie ze statusem, Delegaci mający >50% powinni zostać zawieszeni. Ale do zawieszenia idą na razie Ci, którzy nie pojawili się tu w tym okresie wcale.
Osoba z aktywnością >30% w miesiącu czerwcu ma "okres próbny". To Usman Dahlan.

Pora na deser!
11 Delegatów bije aktywnością, że aż miło!
Sześcioro Delegatów ma 100% na koncie, co jest jest nie lada wyczynem, gratulacje! :)// Z bólem serca zawiesiłam Delegata Dreamlnadu. Nie mogę pozwolić na aż tak chroniczną absencję. JE Paul von Panewnick był Delegatem od 29 stycznia tego roku, podczas swojej delegatury oddał jeden głos...

I jestem po rozmowie z JE Usmanem, myślę, że w tym przypadku będzie poprawa aktywności, nie zaś zawieszenie! :)

Re: Aktywność delegatów

: 8 cze 2015, o 12:07
autor: Juliette
Jeśli któraś z Federacji z jakiegoś powodu nie preferuje przypominania via mejl i chciałaby drogą forumową, niech to zwerbalizuje! ;)

Re: Aktywność delegatów

: 8 cze 2015, o 18:11
autor: Nicolaas Pieter
Juliette pisze:Jeśli któraś z Federacji z jakiegoś powodu nie preferuje przypominania via mejl i chciałaby drogą forumową, niech to zwerbalizuje! ;)

Do mnie tylko na majla! Gdy mam niewiele czasu na zabawę w mikronacje, w pierwszej kolejności idę tam gdzie mnie wzywają.

Inna sprawa: Co dalej z Dreamlandem? Jak zauważyłem, to na tamtejszym forum jakoś brak odzewu na Pani apel. W Lidze Królewskiej najaktywniejszym trenerem z Dreamlandu jest manager Kornika Morburg. Jeśli dobrze rozszyfrowałem nick to Pavel Svoboda (Psvoboda). Chyba tylko w nim nadzieja...