Poczet Prezydentów MUP

Tu pojawiają się ogłoszenia Prezydenta MUP, tu można też zadać mu pytania.
Awatar użytkownika
Tomasz Dostojewski
Gwiazda Stadionu
Posty: 448
Rejestracja: 5 maja 2015, o 16:11
Federacja: Brodryjska Federacja Sportowa
Lokalizacja: Brodria

Poczet Prezydentów MUP

Postautor: Tomasz Dostojewski » 2 sie 2017, o 10:33

Prezesi MUP

xxx — 10 grudnia 2007 - Jacek do Nascimento

10 grudnia 2007 — 7 kwietnia 2008 - Michał O'Rhada

7 kwietnia 2008 — 15 września 2008 - Syrlian Diaz

15 września 2008 — 4 luty 2009 - Robert Janusz von Thorn

4 Luty 2009 — 21 maj 2009 - Maciej Rehaggel

21 maja 2009 — 18 sierpnia 2009 - Malik-al-Mulk


Prezydenci MUP

18 sierpnia 2009 — 18 lutego 2010 Robert Janusz von Thorn Sarmacja

24 kwietnia 2010 — 10 maja 2010 Mateusz Walczak Scholandia (jako delegat główny p.o. Prezydenta MUP)

10 maja 2010 — 30 października 2010 Marcin Sokołowicz Trizondal

30 października 2010 — 30 kwietnia 2011 Edward II Dreamland (faktycznie do 17 czerwca 2011)

17 czerwca 2011 — 12 września 2011 Marcin Sokołowicz Trizondal

12 września 2011 — 12 marca 2012 Jacek do Nascimento Elderland

12 marca 2012 — 18 maja 2012 brak władz

18 maja 2012 — 1 czerwca 2012 Edward II Dreamland (jako delegat główny p.o. Prezydenta MUP)

1 czerwca 2012 — 19 sierpnia 2012 Manaf ben Saada Al Rajn (kadencja skrócona przez Radę Delegatów)

19 sierpnia 2012 — 19 września 2012 Zbyszko von Thorn-Broniek Sarmacja (jako delegat główny p.o. Prezydenta MUP)

19 września 2012 — 19 marca 2013 Zbyszko von Thorn-Broniek Sarmacja (faktycznie do 5 sierpnia 2013)

5 sierpnia 2013 — 5 lutego 2014 Juan Pablo Morales La Palma

5 lutego 2014 — 15 lutego 2014 brak władz

15 lutego 2014 — 2 marca 2014 Zbyszko von Thorn-Broniek Sarmacja (jako delegat główny p.o. Prezydenta MUP)

2 marca 2014 — 26 sierpnia 2014 Siergiusz Asketil Dreamland

26 sierpnia 2014 — 3 lutego 2015 Zbyszko von Thorn-Broniek Sarmacja

3 lutego 2015 — 27 marca 2015 Igor Żdanow Baridas (kadencja skrócona przez Radę Delegatów)

27 marca 2015 — 15 marca 2016 Juliette da Firenza La Palma

15 marca 2016 - 29 sierpnia 2016 Robert Janusz von Thorn Sarmacja (skrócona kadencja, rezygnacja)

13 września 2016 - 10 czerwca 2017 Michał Michaelus Wandystan (faktycznie do 29 lipca 2017)

28 lipca 2017 - 27 października 2017 Tomasz Dostojewski Brodria (rezygnacja)

27 października 2017 - 5 marca 2018 Eddard Noqtern Hasseland

5 marca 2018 - nadal Timan Demollari Baridas
Prezes Brodryjskiej Federacji Sportowej.
Trener Legii Lisendorff, Lokomotivu Tomaszewo oraz FK Olimpik Sarajevo

Wróć do „Prezydent MUP”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość