Szanowni Delegaci, selekcjonerzy, drodzy obserwatorzy.
Z dniem wczorajszym objąłem stery Mikroswiatowej Unii Piłkarskiej w celu jej reaktywacji i ratunku.
Po dość długiej przerwie pragnę reaktywować to forum.
Do czego zmierzam?
Otóż chcę uporządkować sprawy członkowskie, zmniejszyć biutokracje i tym samym zmienić obecny Statut. Najpierw uporządkujemy członkostwa w MUP. kolejną sprawą będzie zmiana Statutu tak aby każdy trener był delegatem przy MUP. Na końcu przeprowadzimy wybory nowego Prezydenta MUP.
Kiedy ogarniemy to wszystko zajmiemy się sprawą admina x11. Jeżeli obecny admin się nie pojawi trzeba będzie pomyśleć o utworzeniu nowej Ligi.
Nie mniej zapraszam Wszystkich do zadeklarowania się o gotowości działania na forum i aktualizacji swoich danych w związkach, federacjach piłkarskich.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
p. o. Prezydent MUP
Oświadczenie p. o. Prezydenta MUP
- Tomasz Dostojewski
- Gwiazda Stadionu
- Posty: 464
- Rejestracja: 5 maja 2015, o 16:11
- Federacja: Federacja Piłkarska Nan Di
- Lokalizacja: Brodria
Oświadczenie p. o. Prezydenta MUP
/-/Thomas von Lisendorff-Dostojewski
Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej.
Selekcjoner Reprezentacji Nań Di
Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej.
Selekcjoner Reprezentacji Nań Di
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość