Odwołanie od Rozporządzenia Prezydenta MUP 1/01/2010

Dział poświęcony pracom Rady Rewizyjnej MUP
Awatar użytkownika
t.demollari
Gracz środka pola
Posty: 222
Rejestracja: 25 paź 2008, o 14:20
Federacja: Baridajski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Republika Południowego Baridasu

Re: Odwołanie od Rozporządzenia Prezydenta MUP 1/01/2010

Postautor: t.demollari » 13 sty 2010, o 07:32

RR zajęła się sprawą po łebkach:

1. Wedle mojej wiedzy drużyny nie były zawieszone przy pierwszym meczu [decyzja Prezydenta MUP mówi o zawieszeniu na kolejne 2 mecze vmundialu [mecze 2 i 3 kolejki]
2. Scholandia nie gra w Pucharze Interkontynentalnym na obecnym etapie, a więc dzisiaj dalej będzie miała 0 meczów zawieszenia.
Timan Demollari

Orzi

Re: Odwołanie od Rozporządzenia Prezydenta MUP 1/01/2010

Postautor: Orzi » 13 sty 2010, o 09:50

Timek... Mecz z Baridasem oglądałem z trybun, zastanów się, co mówisz. Zarówno ja, i scholandzki trener zostaliśmy zawieszeni PRZED meczami pierwszej kolejki. Jeśli Scholandia nie bierze udziału w PI, to logiczne jest, że jest zawieszona NA DWA MECZE, czyli także na spotkanie grupowe. Moja drużyna bierze udział w PI, czyli drugim meczem zawieszenia, przy takiej interpretacji przepisów, jest spotkanie Pucharowe. Upraszam kolejnych delegatów i trenerów o nie wprowadzanie zamętu niesprawdzonymi informacjami.

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Re: Odwołanie od Rozporządzenia Prezydenta MUP 1/01/2010

Postautor: MichalORhada » 13 sty 2010, o 11:32

RR zajęła się sprawą po łebkach:


Bynajmniej.

1. Wedle mojej wiedzy drużyny nie były zawieszone przy pierwszym meczu [decyzja Prezydenta MUP mówi o zawieszeniu na kolejne 2 mecze vmundialu [mecze 2 i 3 kolejki]


Wedle mojej wiedzy - były odsunięte - przynajmniej tak zeznał Orzi. Tak czy inaczej - wszystkie drużyny powinny pauzować dwa mecze - niezalenie czy to mecze ligowe, czy PI. I o to w tym fragmencie chodziło.

2. Scholandia nie gra w Pucharze Interkontynentalnym na obecnym etapie, a więc dzisiaj dalej będzie miała 0 meczów zawieszenia.

W związku z powyższym logicznym jest, że i tak pauzować będzie dwa mecze - jeżeli nie gra w PI, to będą to mecze ligowe.

Awatar użytkownika
t.demollari
Gracz środka pola
Posty: 222
Rejestracja: 25 paź 2008, o 14:20
Federacja: Baridajski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Republika Południowego Baridasu

Re: Odwołanie od Rozporządzenia Prezydenta MUP 1/01/2010

Postautor: t.demollari » 13 sty 2010, o 15:10

Timek... Mecz z Baridasem oglądałem z trybun, zastanów się, co mówisz. Zarówno ja, i scholandzki trener zostaliśmy zawieszeni PRZED meczami pierwszej kolejki.


W takim razie przepraszam, sugerowałem się jedynie decyzją Prezydenta, w której mówił o pauzie w kolejkach 2 i 3 [stąd założyłem, że w kolejce 1 nie pauzowaliście].




W związku z powyższym logicznym jest, że i tak pauzować będzie dwa mecze - jeżeli nie gra w PI, to będą to mecze ligowe.


Jest logicznym, ale w swojej decyzji RR zapisała, cytuję:

w związku z tym drużyny Winktown i Scholandii, zablokowane na ostatnie mecze ligowe powinny zostać odblokowane po dzisiejszym meczu pucharowym,


Także bardzo proszę się nie frustracić, tylko dokładnie przeczytać najpierw decyzję RR, a potem moją wątpliwość.
Timan Demollari

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Odwołanie od Rozporządzenia Prezydenta MUP 1/01/2010

Postautor: Lord Darth Kanzler » 13 sty 2010, o 17:22

By było jasne... OBAJ trenerzy zostali zawieszeni przed meczem, chwilę przed meczem... kilkanaście minut przed meczem by być ścisłym. To tak jakby zostali zawieszeni po meczu.

W niedługim czasie doprecyzuję zapisy i zgłoszę formalnie propozycję zmian w rzeczonym prawie. Cała ta sytuacja jest dla mnie hucpą. Orzeczenia RR nie rozumiem absolutnie lecz je szanuje. Nie będę polemizował.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Re: Odwołanie od Rozporządzenia Prezydenta MUP 1/01/2010

Postautor: MichalORhada » 13 sty 2010, o 18:48

Orzeczenia RR nie rozumiem absolutnie


Z chęcią wyjaśnię niezrozumiałe fragmenty i trudniejsze słowa.

Orzi

Re: Odwołanie od Rozporządzenia Prezydenta MUP 1/01/2010

Postautor: Orzi » 13 sty 2010, o 19:06

Lord Darth Kanzler pisze:By było jasne... OBAJ trenerzy zostali zawieszeni przed meczem, chwilę przed meczem... kilkanaście minut przed meczem by być ścisłym. To tak jakby zostali zawieszeni po meczu.

W niedługim czasie doprecyzuję zapisy i zgłoszę formalnie propozycję zmian w rzeczonym prawie. Cała ta sytuacja jest dla mnie hucpą. Orzeczenia RR nie rozumiem absolutnie lecz je szanuje. Nie będę polemizował.


Jednakże "de facto" zostaliśmy zawieszeni przed meczem, nawet jeśli to było kilka minut, więc mecz wlicza się do pauzy. W obecnym kształcie system X11 pozwala ustawiać taktykę na wszystkie mecze, które mają zostać rozegrane, więc to nie jest argument.

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Odwołanie od Rozporządzenia Prezydenta MUP 1/01/2010

Postautor: Lord Darth Kanzler » 13 sty 2010, o 19:12

Że na co X11 pozwala?
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Orzi

Re: Odwołanie od Rozporządzenia Prezydenta MUP 1/01/2010

Postautor: Orzi » 13 sty 2010, o 19:22

Na ustalanie taktyki na wiele meczy w przód, niedawno wprowadzili taką opcję. Poza tym czas zdyskwylifikowania przed meczem nie zmienia faktu, ze byłem zdyskwalifikowany - taktykę mogłem ustawić równie dobrze w czwartek, 5 minut przed meczem, czy dwa tygodnie wcześniej. Jednakże taki termin dyskwalifikacji odebrał mi możliwość np. wysłania piłkarzy na trening, co negatywnie odbija się na ich formie.

Awatar użytkownika
t.demollari
Gracz środka pola
Posty: 222
Rejestracja: 25 paź 2008, o 14:20
Federacja: Baridajski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Republika Południowego Baridasu

Re: Odwołanie od Rozporządzenia Prezydenta MUP 1/01/2010

Postautor: t.demollari » 13 sty 2010, o 19:31

Tu się zgadzam z Orzim. Po meczu = po meczu, a nie po meczu = 10 minut przed meczem.
Timan Demollari


Wróć do „Rada Rewizyjna”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości