Strona 1 z 1

Ocena v-Mundialu w Slawonii i Garapenii

: 7 lut 2018, o 20:42
autor: Eddard Noqtern
Wielmożna Rado,

Zgodnie z Rozporządzeniem Prezydenta MUP 5/2015 proszę o dokonanie oceny v-Mundialu w Slawonii i Garapenii, który odbywał się na przełomie grudnia i stycznia.

Re: Ocena v-Mundialu w Slawonii i Garapenii

: 10 lut 2018, o 20:19
autor: Michaelus
No to rozpoczynam.

Co tu dużo mówić. Relacje z aren skończyły się na bodaj 2. kolejce, żadnych innych atrakcji towarzyszących nie było. Najgorsza organizacja od lat.

Re: Ocena v-Mundialu w Slawonii i Garapenii

: 11 lut 2018, o 19:54
autor: Ludwik Tomovic
Cóż, powiem tyle.

Zawaliliśmy na całej linii, niefortunnym zbiegiem okoliczności na czas v-mundialu nałożyły się zdarzenia realne, co slawońskiej części organizacji nie pozwoliło na zaangażowanie się w v-mundial w zadowalającym stopniu.

Co do Garapenii, to niestety osoba odpowiedzialna za przygotowywanie opisów meczów w pewnym momencie dała sobie z tym spokój (nie wiem czemu), błędem było to, że nie miała żadnego zastępcy.
Na dodatek w tym czasie nałożył się postępujący proces powolnego upadania Garapenii, o czym mówi sie już właściwie wprost.

Re: Ocena v-Mundialu w Slawonii i Garapenii

: 19 lut 2018, o 14:27
autor: Eddard Noqtern
Szanowna Rado,
Proszę również trzeciego członka, Eberharda von Razorina o wydanie opinii. Czy Rada ma jakieś pytania do organizatorów? Czy Rada ma pomysł jak nie dopuścić do takiej sytuacji w przyszłości?

Re: Ocena v-Mundialu w Slawonii i Garapenii

: 19 lut 2018, o 19:31
autor: Eberhard von Razorin
Co tu dużo mówić. Ze strony organizacyjnej V-mundial okazał się kompletną klapą. Jako ,iż staż Suderlandu w MUP-ie ogranicza się do V-mundialu w Wandystanie i nieszczęsnego obecnego, nie mogę za bardzo sięgać wstecz, ale ta impreza na pewno nie kształtuje się pozytywnie w dorobku naszej organizacji. Głównym powodem zaistniałej sytuacji był najpewniej kryzys w Garapenii, gdzie po zaistniałych tam sytuacjach obywatele mieli ważniejsze sprawy na głowie, niż V-mundial. Brakowało mi też wątku na forum MUP-u poświęconego całej tej imprezie. Gdyby nie relacje Pana Arkadiusza Alviusza, większość Suderlandzyków, nie zauważyłaby faktu, że coś takiego się odbyło.

Początek wydawał się obiecujący. Ładnie funkcjonująca strona, opisy dwóch pierwszych kolejek. Informacje o transporcie, jak i (to co nie widziałem w Wandystanie) informacje o hotelach. Brakowało legendarnego Skarbu Kibica zawierającego podstawowe informacje na temat każdej reprezentacji, jednak liczyłem, że wkrótce się pojawi. I nagle niezapowiedziana cisza, po której strona zamarła.

Moim zdaniem kluczem do rozwiązania tej sytuacji powinna być większa kontrola MUP-u podczas całego procesu organizacji, jak i trwania V-munidialu, żeby w sytuacji gdy mundial nam zamiera, można było podjąć jakieś kroki w tej kwestii. Nie tylko wybranie organizatora i późniejsza analiza Rady Rewizyjnej.

Na końcu chciałbym przeprosić wszystkich, że tak długo trzeba było czekać na moją opinię. Z powodu trapiącej mnie realiozy nie mogę cieszyć się życiem mikronacyjnym tak bardzo jak bym chciał.