Debata nt. niskiej aktywności delegatów

Awatar użytkownika
Michaelus
Gwiazda Stadionu
Posty: 413
Rejestracja: 24 cze 2014, o 22:39
Federacja: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Mandragorat Wandystanu

Re: Debata nt. niskiej aktywności delegatów

Postautor: Michaelus » 20 sty 2017, o 22:03

Tomasz Dostojewski pisze:Z tego co zauważyłem Jacka Do Nascimento nie ma na forum MUP od października, zaś w Elderlandzie od 4 września. Może po prostu zakończył przygodę z V-Życiem.

Nie mniej udałem się do Elderandu i zwróciłem się o wyjaśnienie sytuacji. ( http://dreamland.net.pl/forum/viewtopic ... 357&t=6752 ).


Dziękuję Towarzyszu Delegacie. W założonym przeze mnie wątku w dziale sportowym Dreamlandu zabrakło właśnie wypowiedzi kogoklowiek ze scholandzkiego związku.

Przy okazji proszę delegata Andy Sky'a o złożenie deklaracji o powrocie do aktywności. Umożliwi to mi przywrócenie pełni praw.
towarzysz Michał Michaelus
delegat Ludowego Wandejskiego Związku Piłki Nożnej
menadżer Synów Wandy
przewodniczący zarządu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej

Awatar użytkownika
Eddard Noqtern
Gracz środka pola
Posty: 130
Rejestracja: 26 lis 2015, o 21:31
Federacja: FPH - Federacja Piłkarska Hasselandu

Re: Debata nt. niskiej aktywności delegatów

Postautor: Eddard Noqtern » 30 sty 2017, o 10:00

Michaelus pisze:Szanowni Towarzysze Delegaci,
Jednocześnie w związku z zaistniałą sytuację chciałbym rozpocząć debatę nad przyczynami niskiej aktywności w MUP. Czy wszystko to wina niskiej aktywności samego Prezydenta, czy bardziej jest to wina samej struktury organizacji, zbyt rozbudowanej w stosunku do potrzeb?


A jak to wyglądało we wcześniejszych głosowaniach? Tak samo, lepiej, gorzej? Może rzeczywiście warto by rozsyłać też te maile.
Eddard Noqtern - Prezydent MUP, Delegat Główny Federacji Piłkarskiej Hasselandu, trener kadry Królestwa Hasselandu od 2015 roku.

Awatar użytkownika
Amal Chigu
Junior
Posty: 64
Rejestracja: 12 kwie 2016, o 17:12
Federacja: Garapeński Związek Sportowy
Kontaktowanie:

Re: Debata nt. niskiej aktywności delegatów

Postautor: Amal Chigu » 30 sty 2017, o 19:21

Brak debaty ny. spadku aktywności to tragiczna ironia.
Czyżby czasy MUP przemijały?
W ''cywilizowanym'' świecie znany jako Wiktor von Vihren.


Wróć do „Archiwum RD”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości