Wybory Rady Rewizyjnej

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Wybory Rady Rewizyjnej

Postautor: Lord Darth Kanzler » 20 maja 2016, o 21:30

Nastała.

Bo jest czas. A ja mam realowe urwanie głowy - żonę w szpitalu. Cierpliwości.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Re: Wybory Rady Rewizyjnej

Postautor: Siergiusz Asketil » 20 maja 2016, o 21:55

Szanowna Rado Delegatów,

Z uwagi na brak dyspozycyjności Prezydenta, tymczasowo przejmę Jego obowiązki.

W wyborach do Rady Rewizyjnej zarejestrowano następujące kandydatury:
  • Ludwik Tomović — Nogometna Zveza Slavonije
  • Michał Michaelus — Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej
  • Krzysztof Hans — Trizondalski Związek Sportowy
  • Daniel da Firenza — Baridajski Związek Piłki Nożnej
  • Tomasz Dostojewski — Abachaska Federacja Sportowa

Zarządzam dwudniową debatę (z możliwością przedłużenia), po której przejdziemy do trzydniowego głosowania. Pomimo drobnego opóźnienia, Rada Rewizyjna rozpocznie swoją kadencję zgodnie z planem.
(—) Siergiusz Asketil
Baridajski Związek Piłki Nożnej

Ex-Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, były Delegat Główny Dreamlandzkiej Federacji Piłkarskiej

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Re: Wybory Rady Rewizyjnej

Postautor: Siergiusz Asketil » 20 maja 2016, o 22:00

Drodzy Kandydaci,

Proszę o udzielenie odpowiedzi na następujące pytania:
  1. Dlaczego ubiegacie się o funkcję członka Rady Rewizyjnej?
  2. Jaki jest Wasz staż w strukturach Mikroświatowej Unii Piłkarskiej?
  3. Jak oceniacie swoją dyspozycyjność czasową w przeciągu najbliższych sześciu miesięcy?
  4. Jak oceniacie swoją znajomość aktów prawnych MUP?
  5. Czy uważacie, że Rada Rewizyjna powinna zostać zreformowana? Jeżeli tak, w jaki sposób?
  6. Czy potrafilibyście zachować bezstronność w sytuacji kryzysowej?
(—) Siergiusz Asketil
Baridajski Związek Piłki Nożnej

Ex-Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, były Delegat Główny Dreamlandzkiej Federacji Piłkarskiej

Krzysztof Hans
Junior
Posty: 57
Rejestracja: 27 mar 2016, o 10:24
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal
Kontaktowanie:

Re: Wybory Rady Rewizyjnej

Postautor: Krzysztof Hans » 20 maja 2016, o 22:23

1. Nie wiem jaki pozostali konkurenci ale ja ubiegam się o funkcję po to by rozwinąć mikronacyjny futbol i nadać mu nowego, bardziej nowoczesnego charakteru.
2. W MUP jetem od niedawna - reprezentuje Trizondal m.in jako tymczasowy selekcjoner, delegat oraz członek rządu kraju w sekcji odpowiedzialnej za rozwój Kultury, Rozrywki i Sportu.
3. Myślę że jest ona na dobrym poziomie choć są sytuacje przy których chciałbym zasięgnąć opinii.
4. Moim zdaniem Komisja Rewizyjna powinna zostać zreformowana w ten sposób aby w jej składzie był przedstawiciel każdego z kontynentów tak by futbol mógł jednoczyć cały Polin. Plusem jest to że osoba z danego kontynentu będzie najbliżej tego co dzieje się w jego nazwijmy to okolicy niż dana osoba z centrali.
5. Oczywiście. W sytuacjach kryzysowych zdecydowanie trzeba działać z opanowaniem i rozwagą.
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Sekretarz ds. Kultury w Trizondalu
- Selekcjoner repezentacji Trizondalu
- Delegat Trizondalu w MUP

Awatar użytkownika
Michaelus
Gwiazda Stadionu
Posty: 413
Rejestracja: 24 cze 2014, o 22:39
Federacja: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Mandragorat Wandystanu

Re: Wybory Rady Rewizyjnej

Postautor: Michaelus » 20 maja 2016, o 22:56

Siergiusz Asketil pisze:Dlaczego ubiegacie się o funkcję członka Rady Rewizyjnej?


Rada Rewizyjna jest przede wszystkim organem rozstrzygającym w sytuacjach kryzysowych - odwołań od kar, zawieszeń i innych decyzji. Uważam, że moja osoba idealnie nadaje się do takiej funkcji z racji na swoją bezstronność, brak zaanagażowania w jakiekolwiek mikroświatowe kontrowersje oraz co ważne w sytuacjach kryzysowych nie mam problemu z szybkim reagowaniem.

Jaki jest Wasz staż w strukturach Mikroświatowej Unii Piłkarskiej?

Jestem członkiem Rady Rewizyjnej już od od prawie dwóch lat. Nieco dłużej jestem głównym delegatem LWZPN przy MUP, dlatego jestem na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi wydarzeniami w MUP

Jak oceniacie swoją dyspozycyjność czasową w przeciągu najbliższych sześciu miesięcy?

Nie zanosi się na to by moja dyspozycyjność miała ulec zmniejszeniu. Oczywiście zbliża się sezon wakacyjny, ale teraz wszędzie jest wifi, więc w sytuacji kryzysowej powinienem być do dyspozycji.

Jak oceniacie swoją znajomość aktów prawnych MUP?

Uważam, że jest bardzo dobra. Część aktów prawnych sam współtworzyłem, więc tym bardziej znam nawet intencje jakie kryją się za literą prawa MUP.

Czy uważacie, że Rada Rewizyjna powinna zostać zreformowana? Jeżeli tak, w jaki sposób?

Po pierwsze trzeba sobie odpowiedzieć czym jest Rada Rewizyjna. Otóż jest to po prostu forma sądu koleżeńskiego, która ma za zadanie rozpatrywać odwołania od kontrowersyjnych decyzji Prezydenta MUP. Może nie jest to organ, który działał prężnie w ostatnich latach, ale o czym to świadczy? Primo, że nie było wielu kontrowersyjnych wydarzeń w środowisku MUP. Secundo, że jeśli już wydarzyło się poważne naruszenie przepisów to Prezydentowie MUP nie podejmowali kontrowersyjnych decyzji, więc też nikt się od nich nie odwoływał. Kilka ostatnich uchwał dodała Radzie rewizyjnej obowiązków i praw jak np. ocena V-Mundialów, ale uważam, że w mojej ocenie to zadanie powinno akurat należeć do całej Rady Delegatów. Co bym w samej Radzie zmienił? Może bardziej hierarchiczna struktura, tj. wprowadzenie instytucji Przewodniczącego Rady Rewizyjnej, bo jeśli ma to być organ niezależny od Prezydenta to ktoś musi zbierać w całość ustalenia niewielkiego, ale jednak gremium.

Czy potrafilibyście zachować bezstronność w sytuacji kryzysowej?

Myślę, że w mojej dotychczasowej działalności ciężko jest znaleźć jakiekolwiek oznaki kierowania się stronniczością.
towarzysz Michał Michaelus
delegat Ludowego Wandejskiego Związku Piłki Nożnej
menadżer Synów Wandy
przewodniczący zarządu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej

Awatar użytkownika
Tomasz Dostojewski
Gwiazda Stadionu
Posty: 464
Rejestracja: 5 maja 2015, o 16:11
Federacja: Bialeński Związek Sportowy
Lokalizacja: Brodria

Re: Wybory Rady Rewizyjnej

Postautor: Tomasz Dostojewski » 21 maja 2016, o 16:03

Dlaczego ubiegacie się o funkcję członka Rady Rewizyjnej?
Zależy mi na rozwoju piłki nożnej oraz szerzenie tej dyscypliny sportu w mikroświecie.

Jaki jest Wasz staż w strukturach Mikroświatowej Unii Piłkarskiej?
Od września 2015 roku jestem Delegatem Głównym Abachaskiej Federacji Piłkarskiej. Byłem także kandydatem w wyborach do Rady rewizyjnej w 2015 roku oraz w wyborach Prezydenta MUP w 2016 roku.

Jak oceniacie swoją dyspozycyjność czasową w przeciągu najbliższych sześciu miesięcy?
W obradach Rady delegatów nie opuściłem żadnego głosowania . Posiadam 100% frekwencję.

Jak oceniacie swoją znajomość aktów prawnych MUP?

Uważam iż posiadam wiedzze na poziomie więcej niż dobrej w tej kwestii.

Czy uważacie, że Rada Rewizyjna powinna zostać zreformowana? Jeżeli tak, w jaki sposób?
Owszem. Wprowadziłbym urząd Przewodniczącego Rady Rewizyjnej. Rada Rewizyjna powinna także sprawować pieczę nad kontrolą organizacji V-Mundialu oraz organizację Wyborów Prezydenta MUP. Ciekawym pomysłem byłoby utworzenie Federacji Kontynentalnej. Każdy Kontynent posiadałby swojego przewodniczącego Związku bądz Federacji piłkarskiej. Np. Nordata. Z Delegatów państw będących członkami MUP zostałby wybrany Przewodniczący Związku Piłkarskiego Nordaty. Każdy taki przewodniczący byłby odpowiedzialny za rozwój Piłki Nożnej na swoim kontynencie.

Czy potrafilibyście zachować bezstronność w sytuacji kryzysowej?

Oczywiście.
/-/Thomas von Lisendorff-Dostojewski
p. o. Prezydent Mikroswiatowej Unii Piłkarskiej.
Prezes Bialeńskiego Związku Sportowego.
Selekcjoner Reprezentacji Bialenii.
Trener Legii Lisendorff oraz FK Olimpik Sarajevo

Ludwik Tomovic
Gwiazda Stadionu
Posty: 277
Rejestracja: 15 sie 2014, o 15:33
Federacja: Nogometna Zveza Slavonije
Lokalizacja: Njitica

Re: Wybory Rady Rewizyjnej

Postautor: Ludwik Tomovic » 21 maja 2016, o 23:16

Dlaczego ubiegacie się o funkcję członka Rady Rewizyjnej?
Gdyż chcę się bardziej zaangażować w działanie w MUP.

Jaki jest Wasz staż w strukturach Mikroświatowej Unii Piłkarskiej?
Od sierpnia 2014 przez blisko dwa lata byłem Delegatem Głównym Trizondalu, od niedawna jestem Delegatem Głównym Slawonii.
Ponadto posiadam doświadczenie trenerskie:byłem trenerem Wielonarodowej Kadry Sclavinii, aktualnie trenuję Slawonię.

Jak oceniacie swoją dyspozycyjność czasową w przeciągu najbliższych sześciu miesięcy?
Poza krótkim okresem w lipcu, gdy kontakt może być ze mną utrudniony (będe dostępny wówczas raz na kilka dni) moja dyspozycyjność będzie bardzo dobra.

Jak oceniacie swoją znajomość aktów prawnych MUP?
Myślę, że znajomość aktów prawnych MUP posiadam w stopniu dobrym.

Czy uważacie, że Rada Rewizyjna powinna zostać zreformowana? Jeżeli tak, w jaki sposób?
Jestem przeciwny wprowadzaniu przedstawicieli kontynentów do RR, gdyż nie zda to egzaminu.Uważam że Rada Rewizyjna działa dobrze, ewentualną zmianą może być wprowadzenie instytucji Przewodniczącego RR.

Czy potrafilibyście zachować bezstronność w sytuacji kryzysowej?
Oczywiście, działam wtedy jako przedstawiciel MUP, więc naturalnie wszelkie animozje prywatne chowam do kieszeni.
/-/
Ludwik Tomović

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Re: Wybory Rady Rewizyjnej

Postautor: Siergiusz Asketil » 23 maja 2016, o 07:36

Zamykam debatę.

Rozpoczynam trzydniowe głosowanie, które potrwa do 26 maja godz. 10:00. Każda federacja może zagłosować na maksymalnie trzech kandydatów — zgodnie z utartą tradycją.

Dla przypomnienia — lista kandydatów:
  • Ludwik Tomović — Nogometna Zveza Slavonije
  • Michał Michaelus — Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej
  • Krzysztof Hans — Trizondalski Związek Sportowy
  • Tomasz Dostojewski — Abachaska Federacja Sportowa
  • Daniel da Firenza został skreślony z uwagi na opuszczenie struktur BZPN
(—) Siergiusz Asketil
Baridajski Związek Piłki Nożnej

Ex-Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, były Delegat Główny Dreamlandzkiej Federacji Piłkarskiej

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Re: Wybory Rady Rewizyjnej

Postautor: Siergiusz Asketil » 23 maja 2016, o 07:37

W imieniu Baridajskiego Związku Piłki Nożnej oddaję głosy na:

Michał Michaelus
Ludwik Tomović
Krzysztof Hans
(—) Siergiusz Asketil
Baridajski Związek Piłki Nożnej

Ex-Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, były Delegat Główny Dreamlandzkiej Federacji Piłkarskiej

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Wybory Rady Rewizyjnej

Postautor: Lord Darth Kanzler » 23 maja 2016, o 08:00

W imieniu Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich oddaję głos na:
Ludwik Tomović
Michał Michaelus
Krzysztof Hans
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji


Wróć do „Archiwum RD”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość