XV v-Mundial — wybór organizatora

Orjon Surma
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 15 lut 2015, o 15:10
Federacja: żadna
Lokalizacja: Czarnolas (Księstwo Sarmacji)

Re: XV v-Mundial — wybór organizatora

Postautor: Orjon Surma » 20 kwie 2016, o 20:43

Lord Darth Kanzler pisze:Moje pytania dotyczą obu kandydatów.

1) jaką proponujecie "road mapę" dochodzenia do mundialu - tzn. kiedy, jakie elementy beda wiadome i gotowe nim mundial sie rozpocznie?
2) dlaczego powinnismy wybrac wlasnie Waszą kandydaturę?
3) co napędza Waszą kandydaturę? W sensie - w MW mamy do czynienia z jedną, de facto, osobą, zaś w Orientyce z rozdrobnieniem i rozmyciem... - co powoduje, ze warto zaufać, co jest silnikiem?


1) Stadiony będą gotowe mniej więcej miesiąc przed mundialem, w tym samym czasie będą też one przypisane do faz.
Strona internetowa będzie gotowa w maju, film promocyjny też, audycje promocyjne mundialu zamierzam osobiście (jako szef Surmeńskiej Telewizji) przygotować w wakacje i kilka we wrześniu.
2) Sądzę, iż warto wybrać kandydaturę Orientyki, gdyż chcemy postawić na coś nowego - nieszablonowość, niepowtarzanie pewnych schematów, nowe pomysły i atrakcje, czemu mają służyć m.in. audycje promocyjne mundialu, przewodniki po krajach itd.
3) Wydaje mi się, że to, co zawsze cechowało Kontynent Wschodni - fachowość, jakość i nieszablonowość. Chcemy uczynić, po kilku średnio ocenionych edycjach, mundial żywy, ciekawy, obfitujący w atrakcje i emocje. Sądzę, iż naszą kandydaturę na to stać.
(-) Orjon von Thorn-Surma
Delegat Główny Surmenii przy Mikroświatowej Unii Piłkarskiej

mail: kapi0543@gmail.com

Awatar użytkownika
Michaelus
Gwiazda Stadionu
Posty: 413
Rejestracja: 24 cze 2014, o 22:39
Federacja: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Mandragorat Wandystanu

Re: XV v-Mundial — wybór organizatora

Postautor: Michaelus » 21 kwie 2016, o 22:34

Lord Darth Kanzler pisze:Moje pytania dotyczą obu kandydatów.

1) jaką proponujecie "road mapę" dochodzenia do mundialu - tzn. kiedy, jakie elementy beda wiadome i gotowe nim mundial sie rozpocznie?
2) dlaczego powinnismy wybrac wlasnie Waszą kandydaturę?
3) co napędza Waszą kandydaturę? W sensie - w MW mamy do czynienia z jedną, de facto, osobą, zaś w Orientyce z rozdrobnieniem i rozmyciem... - co powoduje, ze warto zaufać, co jest silnikiem?


1) Jeśli chodzi o stadiony to większości są wybudowane w wandejskim systemie. Do wybudowania zostały dwa/trzy obiekty. Myślę że wraz z opisami może to być gotowe do końca czerwca. No chyba, że specjalnie w celach narracji "zawalimy" z budową jednego obiektu żeby trzymać wszystkich w napięciu ;-) Hymn mundialu myślę, że do września byłby gotowy. Strefa kibica będzie się sukcesywnie rozrastać w miarę zbliżania się do mundialu. Myślę że może stac się także miejscem wymiany wrażeń kibiców różnych reprezentacji. A naclue programu czyli relacje i analizy taktyczne trzeba niestety poczekać do samej imprezy.

2) Jestem przekonany że organizacja imprezy byłaby dla Wandystanu wielką szansę na obudzenie niewątpliwie ogromnego ale uśpionego potencjału aktywnościowego i na inne podejście do organizacji v-mundialu. Ze swojej strony mogę zagwarantować wysokiej klasy obsługę prasową organizatora.

3) Nie będę ukrywał, że inicjatorem i głównym motorem napędowym kandydatury jestem ja. Ale widzę, że w kraju drzemie potencjał, który da się obudzić, więc na pewno po wybraniu naszej kandydatury nie zostanę sam. W tym wątku już podałem kilka przykładów moich publikacji. Myślę, że co najmniej raz w tygodniu byłbym w stanie napisać szerszą relację. Oczywiście plan jest bardziej ambitny i chciałbym podsumowywać każdą serię zmagań, ale do września dużo czasu i realu wiele jeszcze może się zmienić.
towarzysz Michał Michaelus
delegat Ludowego Wandejskiego Związku Piłki Nożnej
menadżer Synów Wandy
przewodniczący zarządu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: XV v-Mundial — wybór organizatora

Postautor: Lord Darth Kanzler » 22 kwie 2016, o 07:35

Dziękuję Wam za odpowiedzi.

Szczerze odpowiem jak jest... obawy moje wzbudza fakt, że i owszem w MW potencjał drzemie ogromny, jednak jak to różnie bywa, może sobie drzemać dalej... z drugiej strony w Orientyce duch waleczny lecz... młody, i mało doświadczony. Obie kandydatury, w moich oczach mają elementy, które wspaniale się uzupełniają, i obie mają elementy budzące niepokój.

Osobiście, dla mnie, nie będzie to łatwy wybór...
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Lorenzo Sastre
Gracz środka pola
Posty: 112
Rejestracja: 18 maja 2015, o 14:24
Federacja: Związek Piłki Nożnej La Palmy

Re: XV v-Mundial — wybór organizatora

Postautor: Lorenzo Sastre » 22 kwie 2016, o 12:01

Panie Prezydencie,

Obawy są, owszem, ale nie róbmy tragedii. Jest wybór. Ileż to było sytuacji, kiedy tego wyboru po prostu nie było? Dwie kandydatury i to rzetelnie przygotowane na "grubo" przed terminem powinny tylko cieszyć. Tak, są może niedociągnięcia, ale nie spowoduje to, że mundial się nie odbędzie.

Chciałem zadać pytanie, ale te zadane przez Pana Prezydenta są na tyle dokładne, że nie widzę sensu. Po prostu odpowiedzi nachodziły by na siebie i słyszelibyśmy podobne lub wręcz takie same odpowiedzi. Choć może jedno...
Słabe strony, nie wasze, ale waszego rywala. Proszę o ocenę kandydatury konkurencji wyszukując ich błędy i słabości. Nie musi to być referat, dwa trzy krótkie słowa wystarczą. ;)
Lorenzo Sastre
Delegat Główny Związku Piłki Nożnej La Palmy

PrezerwatywTradycja
Podawacz piłek
Posty: 7
Rejestracja: 1 maja 2015, o 13:12
Federacja: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej

Re: XV v-Mundial — wybór organizatora

Postautor: PrezerwatywTradycja » 22 kwie 2016, o 22:15

Lord Darth Kanzler pisze:Szczerze odpowiem jak jest... obawy moje wzbudza fakt, że i owszem w MW potencjał drzemie ogromny, jednak jak to różnie bywa, może sobie drzemać dalej...

To że może drzemać, to może to dotyczyć każdego w każdej sytuacji. Podkreślę, że Wandystan ma w swojej historii, również tej najnowszej, widoczne przypadki silnej mobilizacji ze skupieniem na danym zadaniu. Z sukcesem.

Choć akurat Sukces Dupostrzał Zwell wyemigrował do Dreamlandu jakiś czas temu, ale na mundial możemy go ściągnąć.
Delegat Pomocniczy Mandragoratu Wandystanu

Orjon Surma
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 15 lut 2015, o 15:10
Federacja: żadna
Lokalizacja: Czarnolas (Księstwo Sarmacji)

Re: XV v-Mundial — wybór organizatora

Postautor: Orjon Surma » 22 kwie 2016, o 22:40

Lorenzo Sastre pisze:Słabe strony, nie wasze, ale waszego rywala. Proszę o ocenę kandydatury konkurencji wyszukując ich błędy i słabości. Nie musi to być referat, dwa trzy krótkie słowa wystarczą. ;)

Będzie to trochę na wyrost, bo pod względami formalnymi nie można nic zarzucić, ale... zbytnia klasyczność? :)
(-) Orjon von Thorn-Surma
Delegat Główny Surmenii przy Mikroświatowej Unii Piłkarskiej

mail: kapi0543@gmail.com

Awatar użytkownika
Michaelus
Gwiazda Stadionu
Posty: 413
Rejestracja: 24 cze 2014, o 22:39
Federacja: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Mandragorat Wandystanu

Re: XV v-Mundial — wybór organizatora

Postautor: Michaelus » 23 kwie 2016, o 10:58

Lorenzo Sastre pisze:Słabe strony, nie wasze, ale waszego rywala. Proszę o ocenę kandydatury konkurencji wyszukując ich błędy i słabości. Nie musi to być referat, dwa trzy krótkie słowa wystarczą. ;)


Na wstępie muszę pochwalić kandydaturę konkurencji. Wygląda na to, że rywale także mają ciekawe pomysły, które wydają się możliwe do zrealizowania. Jedyne co mógłbym im zasugerować to jednak większa koncentracja na samym meritum, bo to jest jednak esencją mundialu. Ostatnie mundiale ocenialiśmy jako słabe przede wszystkim z powodu niewielkiej aktywności organizatorów podczas samej imprezy.
towarzysz Michał Michaelus
delegat Ludowego Wandejskiego Związku Piłki Nożnej
menadżer Synów Wandy
przewodniczący zarządu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej

Lorenzo Sastre
Gracz środka pola
Posty: 112
Rejestracja: 18 maja 2015, o 14:24
Federacja: Związek Piłki Nożnej La Palmy

Re: XV v-Mundial — wybór organizatora

Postautor: Lorenzo Sastre » 23 kwie 2016, o 14:19

Dziękuję za udzielenie odpowiedzi.
Lorenzo Sastre
Delegat Główny Związku Piłki Nożnej La Palmy

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: XV v-Mundial — wybór organizatora

Postautor: Lord Darth Kanzler » 25 kwie 2016, o 15:00

Szanowni Delegaci,

zgodnie z upływem czasu zamykam debatę nad przedstawionymi kandydaturami do organizacji V-Mundialu Jesień 2016. Mamy dwie kandydatury (kol. alfabetyczna):

* Orientykę
* Wandystan

Oddajemy głosy w sposób następujący:
* wskazujemy wybranego organizatora (Orientyka lub Wandystan),
* lub wstrzymujemy się od głosu (piszemy to oczywiście).

Rada Delegatów podejmuje decyzje zwykłą większością głosów. Organizatorem imprezy zostanie zatem ta kandydatura, która w prosty sposób zbierze więcej wskazań.

Głosujemy do dnia 30 kwietnia do godz. 15.00.

Bardzo proszę o mobilizację, każdy jeden głos może zdecydować.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Ozzy Washburn
Junior
Posty: 64
Rejestracja: 28 sty 2012, o 11:52
Federacja: Pięciopolska
Lokalizacja: Trizondal

Re: XV v-Mundial — wybór organizatora

Postautor: Ozzy Washburn » 25 kwie 2016, o 16:57

PZPN: Wstrzymuję się


Wróć do „Archiwum RD”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości