Wybory prezydenckie

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Wybory prezydenckie

Postautor: Juliette » 1 mar 2016, o 21:16

Zgodnie ze statusem MUP rozpoczynamy zgłaszanie kandydatów na urząd Prezydenta MUP. Czas do 8 marca włącznie.
Juliette da Firenza

Orjon Surma
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 15 lut 2015, o 15:10
Federacja: żadna
Lokalizacja: Czarnolas (Księstwo Sarmacji)

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Orjon Surma » 1 mar 2016, o 21:21

Surmeńska Podosfera zgłosiłaby Dostojną, jednakże z powodu rezygnacji...

Surmeńska Podosfera nie zgłasza kandydata.
(-) Orjon von Thorn-Surma
Delegat Główny Surmenii przy Mikroświatowej Unii Piłkarskiej

mail: kapi0543@gmail.com

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Lord Darth Kanzler » 1 mar 2016, o 21:33

Szanowni Państwo,

zgłaszam się.

Krótko: jestem autorem obecnego statutu MUP (pierwotnego, zmian już nie), szefuję (i jestem wspierany w tym przez 3 wspaniałych trenerów) największej i nastarszej lidze - SLP, byłe już Prezydentem MUP. Gwarantuję liberalne podejście, dużą aktywność.

Ufam, ze zyskam Wasze poparcie.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

AndrzejSwarzewski
Podawacz piłek
Posty: 47
Rejestracja: 12 paź 2015, o 16:44
Federacja: Brodryjska Federacja Piłkarska

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: AndrzejSwarzewski » 1 mar 2016, o 21:42

Szanowni Delegaci,
Zgłaszam swoją kandydaturę.
Jestem Prezesem Brodryjskiej Federacji Piłkarskiej oraz członkiem Rady Delegatów. Posiadam doświadczenie w pełnieniu rozmaitych funkcji wirtualnych. Pełniłem niemal wszystkie funkcje w Republice Bialeńskiej (Prezydent, Marszałek Parlamentu, Głównodowodzący Sił Zbrojnych, Sędzia), byłem także ostatnim Prezydentem Federacji Brodryjskiej przed transformacją ustrojową. Organizowałem Konferencję Wolnogradzką - dużą imprezę międzynarodową. Obecnie wchodzę w skład Komitetu Organizacyjnego V-Mundialu.
Zapewniam aktywność, zaangażowanie oraz poszanowanie dla wszystkich Delegatów oraz Federacji.

Proszę o poparcie! :)

Awatar użytkownika
Tomasz Dostojewski
Gwiazda Stadionu
Posty: 464
Rejestracja: 5 maja 2015, o 16:11
Federacja: Bialeński Związek Sportowy
Lokalizacja: Brodria

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Tomasz Dostojewski » 3 mar 2016, o 20:57

Zgłaszam swoja kandydaturę.
/-/Thomas von Lisendorff-Dostojewski
p. o. Prezydent Mikroswiatowej Unii Piłkarskiej.
Prezes Bialeńskiego Związku Sportowego.
Selekcjoner Reprezentacji Bialenii.
Trener Legii Lisendorff oraz FK Olimpik Sarajevo

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Lord Darth Kanzler » 7 mar 2016, o 09:59

Wielce Szanowne Ekscelencje — Delegaci do Mikroświatowej Unii Piłkarskiej!

staję dziś przed Wami w roli kandydata na Prezydenta MUP. Dlatego, by kandydatura ta nie była li tylko techniczną, chcę Wam przedstawić pokrótce swoją sylwetkę i kilka najważniejszych elementów, na których zechcę się skupić w czasie sprawowania kadencji.

W mikroświecie znany jestem pod różnymi nazwiskami. Aktualnie jako Robert Janusz von Thorn, wcześniej także jako Dalek Caan, RCA, Ruda Grażyna, Czekan, Lord Darth Kanzler, itd. Robert Janusz to moje realne imiona. Mam 36 lat, jestem stary — jak na mikroświat ;) Narodziłem się dla wirtualnego świata w 2002 roku, od lipca tegoż roku zamieszkując w Księstwie Sarmacji. Losy moje zawsze były związane z tym krajem, bardziej, lub mniej — głównie za czasów Cesarstwa Valhalli czy Mandragoratu Wandystanu. Pełniłem różne funkcje, nie miejsce je jednak tu wymieniać. Dla Was istotne będą fakty bezpośrednio z MUP i wirtualną piłką związane. Założyłem Sarmacką Ligę Piłkarską i analogiczną jej ligę w Wandystanie. Miałem szczęście być selekcjonerem drużyn narodowych Sarmacji, Wandystanu i Valhalli, z tą ostatnią zdobywając nawet Puchar Świata. Obecnie ponownie prowadzę drużynę Księstwa Sarmacji, jestem administratorem SLP, gram w SLP i Lidze Królewskiej — moje teamy to Anioły Grodzisk. W okresie 15.09.2008 - 04.02.2009 pełniłem funkcję Prezesa MUP, a w okresie 17.08.2009 - 12.05.2010 Prezydenta MUP. Na moją kadencję przypadła, obowiązująca oficjalnie od 1.09.2009 reforma MUP i nowy statut tej organizacji. Statut, który obowiązuje do dziś — co samo w sobie jest fenomenem w tak szybko zmieniającej się rzeczywistości. Świadczy to również o tym, że statut ten jest bardzo dobrym aktem prawnym. Sama Mikroświatowa Unia Piłkarska to również fenomen, który musimy pielęgnować. To dziś jedyna międzynarodowa organizacja, na forum której spotyka się tak wiele państw wirtualnych. Żadna inna organizacja nie przetrwała próby czasu. To wielki sukces wszystkich sportowych działaczy całego wirtualnego świata. To wielki sukces Was samych!

Stając do wyborów na Prezydenta MUP nie chcę rewolucji w organizacji. Rewolucje kończą się zazwyczaj źle. Ja chcę moją wielką energię, którą wkładam w świat wirtualny skierować na odcinek doskonalenia elementów, które dziś już funkcjonują. Chcę oprócz nich dokonać też niezbędnych zmian, to jest w szczególności:
  • dokonać aktualizacji opisu MUP w Micropedii (i utrzymywać go aktywnym), przy okazji doprowadzić do zaktualizowania pocztu Prezesów i Prezydentów MUP;
  • dokonać aktualizacji strony MUP, oraz przy okazji ożywienia tej głównej wizytówki naszej organizacji;
  • powrócić do prowadzenia rankingu lig krajowych, co pozwoli nie tylko na przepływ informacji o aktywności tychże lig, ale i swoistą rywalizację miedzy ich władzami o znalezienie się jak najwyżej w tym zestawieniu;
  • podjąć trud promocji flagowego projektu MUP (a jednak stojącego nieco w cieniu V-Mundialu) to jest Ligi Mikroświatowej, a rozumiem to poprzez nawiązanie współpracy w zakresie stałej obsługi prasowej, aktywność w ramach samej Ligi, indukowanie aktywności narodowych trenerów;
  • postawić na aktywne wspieranie organizatorów V-Mundialu, wiemy jaki to trudny chleb jest, jak niejednokrotnie drobne nagłe problemy mogą położyć cały projekt, chcę temu zapobiegać i uczynić każdą kolejną edycję v-mundialu jeszcze lepszą!
Wasze Ekscelencje! Nie chcę Was zanudzać! Nie chcę zasypywać projektami, które nie będą możliwe do realizacji. Chcę Was zaprosić do współpracy nad tym co jest w naszym zasięgu i wymaga uwagi — jak mówi tabliczka na drzwiach znajomych informatyków "rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać." W pierwszej kolejności zrobię więc to co wyżej Wam proponuję, a potem wspólnie zastanowimy się co trzeba naszej organizacji więcej!

Chcę Was prosić o głos. Każdy jeden będzie się liczył, każdy będzie ważny. Chcę Was zapewnić, że nie jestem tu przedstawicielem władz Księstwa Sarmacji, jestem tu jedynie delegatem SFSP i to właśnie cele i potrzeby wirtualnej piłki są w tym miejscu dla mnie najważniejsze! Proszę o Wasze poparcie i gwarantuję dużą aktywność, zaangażowanie i pomysły.

Kłaniam się i pozostaję do Waszej pełnej dyspozycji!
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Lorenzo Sastre
Gracz środka pola
Posty: 112
Rejestracja: 18 maja 2015, o 14:24
Federacja: Związek Piłki Nożnej La Palmy

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Lorenzo Sastre » 7 mar 2016, o 11:02

Dawno nie było takiego zainteresowania stanowiskiem. Widać, że MUP dzięki Pani Prezydent da Firenza obrał dobrą drogę. A następcy życzę samych sukcesów i kontynuowania aktualnej wizji.
Lorenzo Sastre
Delegat Główny Związku Piłki Nożnej La Palmy

Awatar użytkownika
Tomasz Dostojewski
Gwiazda Stadionu
Posty: 464
Rejestracja: 5 maja 2015, o 16:11
Federacja: Bialeński Związek Sportowy
Lokalizacja: Brodria

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Tomasz Dostojewski » 8 mar 2016, o 16:34

Wycofuje swoją kandydaturę.
Chciałbym także oficjalnie poprzeć kandydaturę Andrzeja Swarzewskiego.
/-/Thomas von Lisendorff-Dostojewski
p. o. Prezydent Mikroswiatowej Unii Piłkarskiej.
Prezes Bialeńskiego Związku Sportowego.
Selekcjoner Reprezentacji Bialenii.
Trener Legii Lisendorff oraz FK Olimpik Sarajevo

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Juliette » 9 mar 2016, o 14:01

Mamy zatem dwóch kandydatów: Robert Janusz von Thorn oraz Andrzej Swarzewski.

Głosowanie trwa do poniedziałku, 14.03 włącznie.
Juliette da Firenza

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Juliette » 9 mar 2016, o 14:30

Republika Palmowa: Robert Janusz von Thorn

Uzasadnienie: MUP potrzebuje mocniejszej niż dotychczas ręki. Owszem, jestem za promowaniem "młodych" ale Seńor Swarzewski nie wzbudza mojego zaufania.
Juliette da Firenza


Wróć do „Archiwum RD”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość