Zgłoszenie Winkulijskiej Federacji Piłkarskiej

W tym miejscu zgłaszamy i uzupełniamy informacje odnośnie Federacji Narodowych
Szymon Uchastok
Podawacz piłek
Posty: 6
Rejestracja: 19 lut 2018, o 10:08
Federacja: Winkulijska Federacja Piłkarska

Zgłoszenie Winkulijskiej Federacji Piłkarskiej

Postautor: Szymon Uchastok » 20 lut 2018, o 17:12

Szanowny Prezydencie, Szanowni Delegaci!

Składam wniosek o włączenie Winkulijskiej Federacji Piłkarskiej do Mikroświatowej Unii Piłkarskiej.

Nazwa Federacji: Winkulijska Federacja Piłkarska
Działająca na terenie: Związku Winkulijskiego
Liczba aktywnych drużyn: 6 (Superklasa Winkulijska)
Trener Kadry: Szymon Uchastok (tymczasowo)
Delegat Główny: Szymon Uchastok

Zgłoszenie delegata głównego:
Imię i Nazwisko: Szymon Uchastok
Kraj pochodzenia: Winkulia
Status: Delegat Główny

Statut: http://winkulia.cba.pl/forum/showthread.php?tid=125

Lista drużyn:
- KS Kanugardia
- Czarni Kanugard
- KS Karakowia
- Portowiec Ramshorn
- Wilki Groznyj
- Janusze Andrejgrad

Awatar użytkownika
Eddard Noqtern
Gracz środka pola
Posty: 130
Rejestracja: 26 lis 2015, o 21:31
Federacja: FPH - Federacja Piłkarska Hasselandu

Re: Zgłoszenie Winkulijskiej Federacji Piłkarskiej

Postautor: Eddard Noqtern » 22 lut 2018, o 12:16

Prosiłbym jeszcze o podanie linku do ligi. A także dla celów informacyjnych: od kiedy istnieje Winkulia, ilu obywateli liczy?
Eddard Noqtern - Prezydent MUP, Delegat Główny Federacji Piłkarskiej Hasselandu, trener kadry Królestwa Hasselandu od 2015 roku.

Szymon Uchastok
Podawacz piłek
Posty: 6
Rejestracja: 19 lut 2018, o 10:08
Federacja: Winkulijska Federacja Piłkarska

Re: Zgłoszenie Winkulijskiej Federacji Piłkarskiej

Postautor: Szymon Uchastok » 22 lut 2018, o 23:12

Winkulia istnieje od 11 lutego b.r. i liczy na dzień dzisiejszy 7 obywateli. Link do ligi: http://www.xperteleven.com/leagueInfo.a ... 51981&dh=2

Frederick Stutthof
Gracz środka pola
Posty: 101
Rejestracja: 12 sie 2013, o 15:17
Federacja: Bialeński Związek Sportowy

Re: Zgłoszenie Winkulijskiej Federacji Piłkarskiej

Postautor: Frederick Stutthof » 24 lut 2018, o 22:16

Szanowni Państwo!

Delegacja Bialeńskiego Związku Sportowego wnosi sprzeciw do zgłoszenia Winkulijskiej Federacji Piłkarskiej. Otóż w ostatnim czasie bialeńska dyplomacja nieoficjalnie i niejawnie zwróciła uwagę na dziwny zbieg okoliczności, który wystąpił w Księstwie Sarmacji. W systemach informatycznych Księstwa zarejestrowała się osoba "Szymon Kotsachu" o adresie e-mail "winkulia@onet.pl", natomiast na forum centralnym Księstwa Sarmacji przedstawiła się jako "Dorofel Cheski". Pierwsze, na co należy zwrócić uwagę - to dlaczego osoba zarejestrowała się z personaliami Szymona Uchastoka (jedynie nazwisko odbite w sposób lustrzany), a następnie przedstawiła się jako Dorofel Cheski - domniemany mieszkaniec Związku Winkulijskiego?

Oprócz tego dlaczego ta osoba, niby jako zwykły i zwyczajny mieszkaniec, posługuje się "narodowym" adresem e-mail? Jest to na pewno zachowanie odbiegające od normy, gdyż zwykli mieszkańcy nie posługują się adresami e-mail z nazwami ich krajów. Ponadto, w związku z powyższym, prosiłbym o sprawdzenie adresu e-mail Szymona Uchastoka na forum MUP, choć istnieje podejrzenie, że zdąży on zmienić ten adres e-mail przed wnioskowaną weryfikacją.

Poza powyższymi spostrzeżeniami, proszę również zajrzeć na forum Związku Winkulijskiego i prześledzić posty Dorofela Cheskiego. Od razu zaczyna on wypowiadać się na forum Winkulii jako ktoś obeznany, znający daną sytuację. A dopiero po jakimś czasie Dorofel pisze wątek powitalny, gdzie jasno komunikuje, że z mikronacjami ma pierwszy raz do czynienia.

Do niniejszego sprzeciwu Delegacja załącza zrzuty ekranu jako dowody na istnienie zjawiska posługiwania się kilkoma tożsamościami. Chcielibyśmy również zauważyć, że Republika Bialeńska oficjalnie potępia takie zachowania, uznając je jako niezgodne z zasadami współżycia społecznego w mikronacjach. Wszelkie objawy kloningu powinny być napiętnowane wraz z ich wykonawcami i natychmiastowo zwalczane z całą surowością.

W związku z powyższym, delegacja Bialeńskiego Związku Sportowego wnosi wniosek do odpowiednich organów Mikronacyjnej Unii Piłkarskiej, w szczególności Prezydenta Mikronacyjnej Unii Piłkarskiej, o przeprowadzenie dogłębnego śledztwa w tej sprawie.

Wspomniany wątek powitalny: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f= ... 72#p272983
Profil w systemach informatycznych Sarmacji: http://www.sarmacja.org/mieszkaniec/profil/AG724
Profil Dorofela Cheskiego w Winkulii: http://winkulia.cba.pl/forum/member.php ... file&uid=3

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Szymon Uchastok
Podawacz piłek
Posty: 6
Rejestracja: 19 lut 2018, o 10:08
Federacja: Winkulijska Federacja Piłkarska

Re: Zgłoszenie Winkulijskiej Federacji Piłkarskiej

Postautor: Szymon Uchastok » 24 lut 2018, o 22:39

Drodzy Państwo,

Doszło do wielkiego nieporozumienia spowodowanego moją przeszłością w mikronacjach. Otóż będąc członkiem społeczności jaką są mikronacje używam od 2015 roku jednej i tej samej nazy użytkownika - Szymon Uchastok, która od lat wykorzystana jest przez moich wrogów dla zniszczenia mojego imienia jak choćby w Bialenii:

Obrazek

Zgodzę się, że postąpiłem niezgodne z zasadami współżycia społecznego w mikronacjach, gdy aby znowu nie wykorzystano w szyderczy sposób mojego imienia, podszyłem się pod imię i nazwisko jednego z obywateli mojego państwa.

Proszę o nieodrzucanie prośby o włączenie w struktury MUP, przez co mogę się zrewanżować między innymi Panu Cheskiemu za mój chaniebny czyn. Co więcej w najbliższym czasie przeprowadzone zostaną wybory na Delegata Głównego.

Chcę podziękować delegacji Bialenii. Jak dobry ksiądz potrafią zaprowadzić do spowiedzi.

Awatar użytkownika
Eddard Noqtern
Gracz środka pola
Posty: 130
Rejestracja: 26 lis 2015, o 21:31
Federacja: FPH - Federacja Piłkarska Hasselandu

Re: Zgłoszenie Winkulijskiej Federacji Piłkarskiej

Postautor: Eddard Noqtern » 25 lut 2018, o 00:01

Czekając na dalszy przebieg wydarzeń pozostawię kwestię wniosku nowemu Prezydentowi MUP.
Eddard Noqtern - Prezydent MUP, Delegat Główny Federacji Piłkarskiej Hasselandu, trener kadry Królestwa Hasselandu od 2015 roku.

dawid88
Podawacz piłek
Posty: 4
Rejestracja: 28 lis 2018, o 21:42
Federacja: UFC
Kontaktowanie:

Re: Zgłoszenie Winkulijskiej Federacji Piłkarskiej

Postautor: dawid88 » 18 gru 2018, o 18:25

I jak wygląda obecnie sytuacja?
Najlepszym uniwersytetem w dzisiejszych czasach jest księgozbiór. promocodes1.ovh www.promocodes1.ovh


Wróć do „Zgłoszenia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości