Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej

W tym miejscu przedstawiamy swoje Federacje Narodowe
pplkWinnicki
Podawacz piłek
Posty: 3
Rejestracja: 9 sie 2012, o 01:09
Federacja: Wandisze FuBball Folks Bund

Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej

Postautor: pplkWinnicki » 5 kwie 2013, o 04:09

Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej / Wandisze FuBball Folks Bund

Obszar działania: Mandragorat Wandystanu
Prezes: pplk mdgr Defloriusz Dyman Winnicki - Wander vel JKW Michał Feliks Sarmacki
Kluby w aktywnych ligach piłkarskich: Kluby zrzeszone są w Wandisze Erste KlaBe, oficjalnej lidze Mandragoratu. ID ligi w systemie Xpert Eleven: 282130


Statut WZPN

Artykuł 1. [Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej]
1. Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej, zwany dalej Związkiem lub LWZPN, to samorządny i niezależny od władz państwowych związek sportowy właściwy do spraw sportu piłki nożnej na terenie dla siebie właściwym.
2. Terenem działania Związku jest Mandragorat Wandystanu, kraj koronny Księstwa Sarmacji.
3. Siedzibą władz LWZPN jest stołeczne miasto Genosse-Wanda-Stadt.
4. Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej tworzą wszystkie drużyny piłkarskie z terenu Mandragoratu Wandystanu.
5. Drużyny skupione w LWZPN mają prawo brać udział w rozgrywkach jakiejkolwiek wirtualnej ligi piłkarskiej.

Artykuł 2. [Władze LWZPN]
1. Na czele LWZPN stoi Prezes.
2. Kadencja Prezesa trwa jeden rok i może być przedłużona, o ile przed upływem tego terminu nie wpłynie wniosek o wybór nowego Prezesa.
3. Prezes rozstrzyga we wszystkich sprawach związanych z funkcjonowaniem Związku oraz reprezentuje Związek przed władzami krajowymi i innymi.
4. Prezes wyznacza delegatów reprezentujących LWZPN w Mikroświatowej Unii Piłkarskiej.
5. Wyboru Prezesa dokonuje zgromadzenie trenerów LWZPN.
6. Zgromadzenie trenerów LWZPN może na wniosek trzech trenerów dokonać odwołania Prezesa LWZPN. Odwołanie odbywa się poprzez wybór nowego Prezesa, wybór taki następuje większością 2/3 glosów przy udziale przynajmniej połowy trenerów.

Artykuł 3. [Przepisy wprowadzające i końcowe]
1. Zmiana niniejszego statutu następuje w drodze głosowania Zgromadzenia trenerów, przy czym zmiana następuje jeśli za proponowanymi modyfikacjami opowie się więcej niż połowa trenerów skupionych w LWZPN.
2. Statut wchodzi w życie w dniu ogłoszenia.
3. Pierwszym Prezesem odnowionego LWZPN jest na okres 3 miesięcy od wejścia w życie niniejszego statutu pplk mdgr Defloriusz Dyman Winnicki - Wander.

Awatar użytkownika
t.demollari
Gracz środka pola
Posty: 222
Rejestracja: 25 paź 2008, o 14:20
Federacja: Baridajski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Republika Południowego Baridasu

Re: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej

Postautor: t.demollari » 2 sie 2013, o 11:23

Powiadamiam o zmianie delegata - tymczasowym delegatem LWZPN będę ja.
Timan Demollari

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej

Postautor: zbbrow » 2 sie 2013, o 13:39

t.demollari pisze:Powiadamiam o zmianie delegata - tymczasowym delegatem LWZPN będę ja.

W takim wypadku zachęcam do udziału w głosowaniu w Radzie Delegatów. Witamy! :)
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Awatar użytkownika
t.demollari
Gracz środka pola
Posty: 222
Rejestracja: 25 paź 2008, o 14:20
Federacja: Baridajski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Republika Południowego Baridasu

Re: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej

Postautor: t.demollari » 2 sie 2013, o 15:22

Zapraszać to wy mnie możecie, zresztą zagłosowałbym i bez zaproszenia. Ale już bez uprawnień gorzej.
Timan Demollari

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej

Postautor: Juan Pablo Morales » 2 sie 2013, o 15:27

Właśnie w tym celu próbuje ustalić co i jak i mobilizować admina do zmian, lub nadania odpowiednich uprawnień komuś kto to będzie robił regularnie...
http://www.mup.mikronacje.info/forum/viewtopic.php?f=4&t=665&p=5308#p5308
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej

Postautor: zbbrow » 2 sie 2013, o 15:36

Juan Pablo Morales pisze:Właśnie w tym celu próbuje ustalić co i jak i mobilizować admina do zmian, lub nadania odpowiednich uprawnień komuś kto to będzie robił regularnie...
http://www.mup.mikronacje.info/forum/viewtopic.php?f=4&t=665&p=5308#p5308

Ja niestety funkcji administratora zostałem pozbawiony, więc niewiele mogę zrobić...
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Awatar użytkownika
t.demollari
Gracz środka pola
Posty: 222
Rejestracja: 25 paź 2008, o 14:20
Federacja: Baridajski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Republika Południowego Baridasu

Re: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej

Postautor: t.demollari » 10 sie 2013, o 14:04

Pojawiają się kolejne debaty, głosowania, a ja w dalszym ciągu nie mam wstępu do budynku Rady Delegatów. Domagam się rozwiązania sprawy w trybie natychmiastowym.
Timan Demollari

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej

Postautor: zbbrow » 10 sie 2013, o 23:20

t.demollari pisze:Pojawiają się kolejne debaty, głosowania, a ja w dalszym ciągu nie mam wstępu do budynku Rady Delegatów. Domagam się rozwiązania sprawy w trybie natychmiastowym.

Czekamy wciąż (chyba) aż nowy Prezes otrzyma prawa administratora...
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej

Postautor: Juan Pablo Morales » 12 sie 2013, o 10:35

Tak, nie mam dostępu do zmian administracyjnych. Pełne prawo ma Manaf ben Saada, który od 2 sierpnia jest nieuchwytny z mojej strony. Jeśli ktoś ma możliwość kontaktu z Szanownym Delegatem Al Rajn, to bardzo proszę o podjęcie działań. Ja na tą chwilę nie mam już możliwości ingerencji.

Co do debaty i głosowań, to bardzo proszę o założenie w dowolnym miejscu tematu, gdzie Szanowny Delegat ma dostęp do wypowiadania się. Czas jest tutaj istotna sprawą. Głosy podane w innych wątkach podliczę tak samo, jak te znajdujące się w utworzonych gdzie indziej tematach.
Za utrudnienia mogę tylko serdecznie przeprosić, choć chyba widać, że nie mam innej opcji, jak działać w takim "bałaganie".
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

Awatar użytkownika
t.demollari
Gracz środka pola
Posty: 222
Rejestracja: 25 paź 2008, o 14:20
Federacja: Baridajski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Republika Południowego Baridasu

Re: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej

Postautor: t.demollari » 13 sie 2013, o 23:09

Dziękuję za reakcję.
Timan Demollari


Wróć do „Federacje”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości