Wybory na Prezydenta MUP

Archiwalne debaty i głosowania
Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Wybory na Prezydenta MUP

Postautor: Siergiusz Asketil » 16 mar 2015, o 21:59

Szanowni Delegaci,

Zgodnie z decyzją Rady Delegatów zarządzam przedterminowe wybory prezydenckie, zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • od 16 marca 2015 godz. 22:00 do 23 marca 2015 godz. 20:00 - zgłaszanie kandydatur,
  • od 23 marca 2015 godz. 20:00 do 27 marca 2015 godz. 20:00 - głosowanie.

(—) Siergiusz Asketil,
Wiceprezydent MUP.

Awatar użytkownika
Michaelus
Gwiazda Stadionu
Posty: 413
Rejestracja: 24 cze 2014, o 22:39
Federacja: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Mandragorat Wandystanu

Re: Wybory na Prezydenta MUP

Postautor: Michaelus » 16 mar 2015, o 23:14

Ludzie was już do reszty pop...
Informuję, że jeśli obecny Prezydent nie stanie do wyborów to rozważę zgłoszenie swojej kandydatury.
towarzysz Michał Michaelus
delegat Ludowego Wandejskiego Związku Piłki Nożnej
menadżer Synów Wandy
przewodniczący zarządu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej

Awatar użytkownika
Hugo Miramontes
Podawacz piłek
Posty: 37
Rejestracja: 30 wrz 2014, o 14:46
Federacja: La Palma

Re: Wybory na Prezydenta MUP

Postautor: Hugo Miramontes » 17 mar 2015, o 23:58

Szanowni Delegaci,

Pragnę zaproponować kandydaturę Seńority Juliette Tedder na stanowisko Prezydenta MUP!

Seńorita Tedder od dawna zaangażowana jest w zmagania mikroświata w systemie XpertEleven. Jest trenerem kilku świetnych drużyn w ligach prywatnych: tworzyła drużyny w lidze nordyjskiej, prowadziła kadrę narodową Nordii, a aktualnie jest menadżerem Nacional Armadillo (liga La Palmy) oraz Startu Mendoza ( w Lidze Królewskiej).
W ostatnim czasie Seńorita przyczyniła się do tego, ze La Palma organizuje XII v-Mundial. Co więcej ciągle aktywnie wspiera organizacyjnie tę imprezę, dzięki czemu cała otoczka stoi na raczej dobrym poziomie. W życiu La Palmy jest wiodącą postacią, która kreuje życie kulturalne i sportowe tego kraju, a największą uwagę przykłada do piłki nożnej, co tym bardziej stawia tę kandydaturę w dobrym świetle.
Warty zauważenia jest fakt, że w strukturach MUP Seńorita Tedder działa bardzo aktywnie. W obecnej sytuacji, gdzie pojawia się jawny spór pomiędzy federacjami warto wypracować kompromis, którego efektem będzie neutralny Prezydent. Faktem jest, że Seńorita Juliette Tedder nadaje się do tego idealnie. Co więcej, możemy stworzyć historię, bowiem wcześniej (o ile mnie wiedza i pamięć nie zawodzą) Kobieta Prezydentem nie była. Może więc naprawdę potrzeba kobiecej ręki, by posprzątać ten bałagan, jaki tu się narobił ostatnimi czasy.
Jestem niemalże pewien, że Seńorita Juliette Tedder jako Prezydent MUP będzie aktywniejsza od wiceprezydenta, o ile sobie takowego dobierze. Wybierając szefa tej organizacji musimy być pewni, że wie on na co się porywa i nie będzie potrzebować asysty.
Jest jeden mały problem, który pojawia się w tym momencie - jestem delegatem pomocniczym, a kandydata może zgłosić tylko Delegat Główny. Jeśli Seńorita Tedder nie przeczyta tego jako pierwsza i sama oficjalnie się nie zgłosi, to proszę o poparcie tej kandydatury przez któregoś z Delegatów, a Seńorita Tedder na pewno się zgodzi kandydować. Myślę, że wybór nowego Prezydenta powinien być jednogłośny. Pokażmy, że nie chcemy robić z MUP kolejnej sceny do zmagań politycznych, a rzeczywiście zależy nam na rozwoju piłki nożnej w systemie x11.

Pozdrawiam!
(-) H. Miramontes
`Republica de Palma

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: Wybory na Prezydenta MUP

Postautor: Manaf ben Saada » 18 mar 2015, o 13:15

W imieniu Rajńskiej Federacji Piłkarskiej zgłaszam oficjalnie kandydaturę Seńority Juliette Tedder na Prezydenta MUP.
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP

Awatar użytkownika
Hugo Miramontes
Podawacz piłek
Posty: 37
Rejestracja: 30 wrz 2014, o 14:46
Federacja: La Palma

Re: Wybory na Prezydenta MUP

Postautor: Hugo Miramontes » 18 mar 2015, o 14:19

Cieszę się niezmiernie z szybkiej reakcji. Mam nadzieję, że kraje związane z Księstwem Sarmacji również poprą tę kandydaturę. ;)

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: Wybory na Prezydenta MUP

Postautor: Juliette » 18 mar 2015, o 15:23

Dziękuję, Panowie, za poparcie! ;)

MUP jest unikatową organizacją i nie pozwólmy, by niesportowe emocje i podziały były naszą codziennością. Liczę na zaufanie i aprobatę mojej skromnej kandydatury. ;)
Juliette da Firenza

Awatar użytkownika
Jacek do Nascimento
Gracz środka pola
Posty: 142
Rejestracja: 29 paź 2008, o 19:24
Federacja: Elderlandzki Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Królestwo Elderlandu

Re: Wybory na Prezydenta MUP

Postautor: Jacek do Nascimento » 18 mar 2015, o 19:33

Jakoś nigdy nie byłem zwolennikiem kobiet na stanowisku Prezydenta MUP, ale w tym wypadku muszę zmienić zdanie. Seńorita Tedder jak dla mnie jest bardzo dobrym kandydatem.
(-) Jacek do Nascimento
Delegat Główny Elderlandzkiego Związku Piłki Nożnej
Selekcjoner reprezentacji Królestwa Elderlandu

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Re: Wybory na Prezydenta MUP

Postautor: Siergiusz Asketil » 18 mar 2015, o 21:25

Obawiam się, że Szanowna Delegatka, jakkolwiek szanuję ją jako osobę oraz aktywistkę, może być zakładnikiem federacji rajńskich. Nie wiem, czy jest to odpowiednie wyjście.
(—) Siergiusz Asketil
Baridajski Związek Piłki Nożnej

Ex-Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, były Delegat Główny Dreamlandzkiej Federacji Piłkarskiej

Awatar użytkownika
Hugo Miramontes
Podawacz piłek
Posty: 37
Rejestracja: 30 wrz 2014, o 14:46
Federacja: La Palma

Re: Wybory na Prezydenta MUP

Postautor: Hugo Miramontes » 19 mar 2015, o 00:29

Myślę, że Seńorita Tedder nie pozwoli sobą manipulować. O to możemy być najbardziej spokojni. ;)

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: Wybory na Prezydenta MUP

Postautor: Juliette » 19 mar 2015, o 10:44

Siergiusz Asketil pisze:Obawiam się, że Szanowna Delegatka, jakkolwiek szanuję ją jako osobę oraz aktywistkę, może być zakładnikiem federacji rajńskich. Nie wiem, czy jest to odpowiednie wyjście.

Seńor Siergiuszu, w pewnym sensie rozumiem Twoje stanowisko.Co nie znaczy, że to oddaje rzeczywistość :)
Nie uprzedzajmy się od razu ;) Moim priorytetem z pewnością nie będzie utrzymywanie jawnych podziałów, lecz po prostu większa integracja.
Poparcie Rajńskiej Federacji Piłkarskiej nie znaczy, że dałam się "przekupić", nie demonizujmy :)
Juliette da Firenza


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości