Strona 1 z 1

Wniosek o odwołanie Prezydenta MUP

: 8 mar 2015, o 11:23
autor: Manaf ben Saada
Karakachanov i Michaelus bezczelnie łgają jak psy! Zakupionych zostało dwóch piłkarzy. Zakaz transferowy został złamany i kara powinna być wymierzona. Nie ważne czy piłkarze zostali wystawieni do gry w meczy czy siedzieli na ławce. Wandystan nie może być traktowany lepiej tylko dlatego, że ich koleżka Igor Żdanow jest Prezydentem MUP. W związku z tym korzystam z przysługującego mi prawa i składam oficjalny wniosek o odwołanie Prezydenta MUP. Mam poparcie FFP, FPB i ChFP (artykuł 6 punkt 5 Statutu). Istnieją pewne granice, których przekraczać nie można a kolesiostwa tolerować nie będę!Przez takich ludzi jak wy w tej organizacji cały czas panuje syf!

Re: Wniosek o odwołanie Prezydenta MUP

: 8 mar 2015, o 11:32
autor: Siergiusz Asketil
Manaf ben Saada pisze:Mam poparcie FFP, FPB i ChFP [...]


Szanowny Delegacie,

Zgodnie z art. 6 ust. 5 Statutu Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, procedury zostaną rozpoczęte po osobistym złożeniu podpisów pod wnioskiem przez co najmniej dwóch innych delegatów głównych.

(—) Siergiusz Asketil,
Wiceprezydent MUP.

Re: Wniosek o odwołanie Prezydenta MUP

: 8 mar 2015, o 12:30
autor: Tansu Aysel Saydam
W imieniu ChFP popieram wniosek.

Re: Wniosek o odwołanie Prezydenta MUP

: 8 mar 2015, o 16:49
autor: igor_zd
Szanowny.

Oczywiście jeżeli większość będzie za odwołaniem, to cóż poradzę. Mam tylko nadzieję, że znajdzie się u Was ktoś chętny, skoro nawet z działalnością jako delegat jest problem. Co do kolesiostwa - fajnie rzucać oskarżenia, a przydałoby się jeszcze coś udowodnić. Wydaje mi się, że Pan ma mamuta w garażu. Skoro tak powiedziałem, to jest to prawda. Proszę następnym razem, do kogokolwiek by Pan nie pisał, o pomyślenie przed napisaniem czegokolwiek.

Re: Wniosek o odwołanie Prezydenta MUP

: 8 mar 2015, o 20:51
autor: Sylvana Koppa
Podpisuję się pod wnioskiem.