Rozgrywki - sezon 18.

Archiwalne debaty i głosowania
zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Rozgrywki - sezon 18.

Postautor: zbbrow » 4 wrz 2014, o 14:15

Sezon 17. zbliża się już ku końcowi, okrojona z nieaktywnych użytkowników liga zdaje się zdawać egzamin. Na 13 drużyn, aż 12 managerów zalogowało się wczoraj, kiedy rozgrywaliśmy mecze, a pozostały logował się zaledwie w sobotę, również w dzień meczowy. To jest świetny wynik! Zarówno w najwyższej jak i drugiej dywizji rozgrywki są ciekawe, no może oprócz sarmackiej ekipy, która po przebudowie i z nieudolnym managerem, wyraźnie odstaje od pozostałych drużyn! ;-)

Zanosi się, że kolejny sezon również zagramy systemem ligowym. Jedyną zmianą jaką chciałbym wprowadzić jest zmiana liczby drużyn spadających/awansujących z jednej do dwóch, a w przyszłości być może nawet do trzech, żeby maksymalnie zwiększyć dynamikę rozgrywek.

Priorytetem na początek będzie dla mnie w końcu regularna publikacja wyników. Na początek w MUP oraz Sarmacji, ale postaram się możliwie maksymalnie rozszerzyć liczbę mikronacji, w której publikowane będą wyniki. Jak tylko "przejrzę" wszystkie fora, założę odpowiednie wątki, będzie prościej. Obiecuję tylko wyniki, ale i tutaj, w miarę możliwości, będą pojawiać się chociaż krótkie podsumowania. To wszystko powinno dać nam docelowo więcej aktywności i więcej zainteresowania wokół MUP co da nam w przyszłości więcej opcji rozgrywania ligi czy v-mundialu.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Rozgrywki - sezon 18.

Postautor: Juan Pablo Morales » 6 wrz 2014, o 16:17

W razie czego myślę, że możemy pomóc w publikacjach wyników. U nas w La Palmie to działa. Reszta wydaje się ok.
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Rozgrywki - sezon 18.

Postautor: Juan Pablo Morales » 17 wrz 2014, o 13:35

Widzę, że ostatnio nikt nie kwapi się do pisania żadnych uwag, czy to pozytywnych czy negatywnych. Chciałbym przyjąć jakiś tryb pracy MUP, widzę, że Prezydenta nie ma, a winien być. :]
Co za tym idzie postanowiłem nieco na własną rękę ruszyć z "promocją" MUP. Jak pisałem w innym dziale mamy 14 związków należących do federacji piłkarskiej(13 aktywnych w X11 i Trizondal, który notabene pewnie czeka na dalsze instrukcje Panie Prezydencie). Proponowałem kilka mniejszych "oddziałów" piłki nożnej w v-świecie, ale nikogo nie mam zamiaru wykopywać z otchłani nieistniejących forum. Skupiłem się jak na razie na dwóch wspomnianych także większych liczbowo nacjach. Mianowicie Agurii i Bialenii. Agurczycy muszą stworzyć sobie podwaliny, może to zająć troszkę czasu, ale jednak kto wie czy się nie uda. Sytuacja z Bialenią jest o niebo lepsza, właśnie zamierzają wystartować z kolejnym sezonem własnej ligi, a to dobrze wróży. Myślę, że tym razem nikt nie będzie stawiał oporu podczas głosowania. :]
Jeśli uzyskalibyśmy 16 zespołów to warto już za w czasu pomyśleć o V-Mundialu... Mam nadzieję, że doczekam się jakiś uwag i konstruktywnych odpowiedzi, szczególnie wywołanego do tablicy Pana Prezydenta.
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Rozgrywki - sezon 18.

Postautor: zbbrow » 17 wrz 2014, o 15:09

Ja ponownie przypomnę, że nie jestem za szukaniem na siłę nowych drużyn. Promować X11 w v-świecie owszem, ale nie koniecznie zachęcać do zakładania jak najszybciej reprezentacji, bo stworzona na szybko reprezentacja w większości przypadków nie wytrzyma długo. :) Kończy nam się sezon, będzie podsumowanie.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Rozgrywki - sezon 18.

Postautor: Juan Pablo Morales » 17 wrz 2014, o 15:37

Pewnie, że nic na siłę, ale mundial by się przydał. ;]
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Rozgrywki - sezon 18.

Postautor: zbbrow » 24 wrz 2014, o 21:21

Okej, widzę, że jesteśmy sami! Trzeba będzie spróbować inaczej w takim razie...
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Re: Rozgrywki - sezon 18.

Postautor: Siergiusz Asketil » 25 wrz 2014, o 17:03

W tej chwili ciężko jest cokolwiek zrealizować, ponieważ aktywność w MUP wykazują nieliczne federacje. Pozostałe albo czekają na gotowiec (przykład: Al Rajn), albo też zapomniały o istnieniu naszego forum. Śmiało trzeba powiedzieć, że zależy działać i nie przejmować się nieobecnymi. Politykę najserdeczniejszej miłości i ciągłych przypomnień wyczerpałem za swojej prezydentury.
(—) Siergiusz Asketil
Baridajski Związek Piłki Nożnej

Ex-Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, były Delegat Główny Dreamlandzkiej Federacji Piłkarskiej

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Rozgrywki - sezon 18.

Postautor: Juan Pablo Morales » 5 paź 2014, o 14:49

Co nie zmienia faktu, że nadal należy przypominać o działaniach prowadzonych w MUP... Tak już się chyba niestety przyjęło...

Wracając do kolejnego sezonu, czas chyba najwyższy rozpocząć kolejny sezon w obecnej formie.
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Re: Rozgrywki - sezon 18.

Postautor: Siergiusz Asketil » 5 paź 2014, o 16:27

Również optuję za wystartowaniem nowego sezonu w obecnej formie, a w trakcie trwania tegoż rozważylibyśmy wszelkie możliwości.
W najbliższym czasie postaram się również przedłożyć pewien projekt.
(—) Siergiusz Asketil
Baridajski Związek Piłki Nożnej

Ex-Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, były Delegat Główny Dreamlandzkiej Federacji Piłkarskiej

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Rozgrywki - sezon 18.

Postautor: zbbrow » 9 paź 2014, o 23:06

Wybieram się obecnie na urlop - wracam 20 października i wtedy rozpoczniemy sezon.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości