[Debata] Kalendarz rozgrywek

Archiwalne debaty i głosowania
Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Re: [Debata] Kalendarz rozgrywek

Postautor: Siergiusz Asketil » 10 lip 2014, o 15:13

Nigdy nie byłem administratorem ligi w X11, dlatego proszę wybaczyć moją niewiedzę. Nie ma jednak żadnej innej możliwości, tak, aby dana drużyna nie traciła dorobku?
(—) Siergiusz Asketil
Baridajski Związek Piłki Nożnej

Ex-Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, były Delegat Główny Dreamlandzkiej Federacji Piłkarskiej

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: [Debata] Kalendarz rozgrywek

Postautor: zbbrow » 11 lip 2014, o 00:11

Siergiusz Asketil pisze:Nigdy nie byłem administratorem ligi w X11, dlatego proszę wybaczyć moją niewiedzę. Nie ma jednak żadnej innej możliwości, tak, aby dana drużyna nie traciła dorobku?

O ile się nie mylę, nie można zawiesić drużyny i rozpocząć sezonu bez niej.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: [Debata] Kalendarz rozgrywek

Postautor: Juan Pablo Morales » 11 lip 2014, o 14:17

Nie ma takiej opcji. Drużyny nie można "zamrozić" na jeden sezon...
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Re: [Debata] Kalendarz rozgrywek

Postautor: Siergiusz Asketil » 28 lip 2014, o 00:30

Podbijam główne zapytanie w kwestii kalendarza - co kiedy? Wypowiedziało się mało federacji członkowskich, liczę na żywszą dyskusję - jeżeli taka nie nastąpi, podam dotychczasowe propozycje pod głosowanie "z wyborem".
(—) Siergiusz Asketil
Baridajski Związek Piłki Nożnej

Ex-Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, były Delegat Główny Dreamlandzkiej Federacji Piłkarskiej

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: [Debata] Kalendarz rozgrywek

Postautor: zbbrow » 28 lip 2014, o 04:21

Siergiusz Asketil pisze:Podbijam główne zapytanie w kwestii kalendarza - co kiedy? Wypowiedziało się mało federacji członkowskich, liczę na żywszą dyskusję - jeżeli taka nie nastąpi, podam dotychczasowe propozycje pod głosowanie "z wyborem".

W obecnej sytuacji skupiłbym się na rozgrywkach ligowych podzielonych na dwie dywizje. Grać normalnie, jak najwięcej się da, z dwoma/trzema tygodniami przerwy pomiędzy sezonami. Inaczej nie odbudujemy zainteresowania raczej. Do rozważenia jest kwestia dodania pucharu i wtedy liga raz w tygodni, co jednocześnie wydłuża sezon niestety.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: [Debata] Kalendarz rozgrywek

Postautor: Juan Pablo Morales » 28 lip 2014, o 21:06

Ja bym wziął pod uwagę sugestię Delegatów odnośnie przesuniecia. Coś w tym jest, że największa impreza nie może odbywać się w wakacje-aktywność spada, albo jest przerywana. Ja np. aktywny na tym forum, nie mogłem wziąć udziału w ostatnich głosowaniach...

Delegacie Browarczyk, co do rozgrywek, nie mogłeś ustawić dwóch "wyrównanych" lig? Ta sugeruje która jest słabsza... :] A tak ogólnie, kto nie chce brać udziału traci możliwość ingerencji.
Twoja propozycja, przepraszam, za "Ty", ale chyba przeszliśmy ;], jest interesująca, ale robienie kilku sezonów, bez nazwy także wygasa zapał :]
SD: Czy mógłbyś przed rozpoczynaniem sezonu zmieniać nazwę na właściwe? Tak mamy kolejny raz V-Mundial... Wystarczyło podczas ustawiania sezonu zmienić nazwę ligi i wszyscy wiedzieli by po kilku sezonach, że to sezon o przysłowiową pietruszkę... ;]
W razie jakichkolwiek problemów z administrowaniem, zgłoś się do mnie, wykupię VIP i dalej poprowadzę,żeby było jasne dla wszystkich...
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: [Debata] Kalendarz rozgrywek

Postautor: zbbrow » 30 lip 2014, o 13:04

Juan Pablo Morales pisze:Delegacie Browarczyk, co do rozgrywek, nie mogłeś ustawić dwóch "wyrównanych" lig? Ta sugeruje która jest słabsza... :] A tak ogólnie, kto nie chce brać udziału traci możliwość ingerencji.

A jak inaczej chciałbyś je podzielić? Nie da się podzielić jednej ligi na dwie wyrównane dywizje, bo jak wtedy wyłaniany byłby mistrz? Plus dzięki temu drużyny są podzielone na 1. i 2. ligę, a musimy pamiętać, że być może kolejny sezon również rozegramy w trybie ligowym. Dzięki temu nowym członkom będzie łatwiej. Zawsze możemy grać ligę z awansami i spadkami, a raz do roku robić v-mundial na przykład. Rozstawienia ligowe nie powinny się dużo zmienić, chociaż to pewnie byłaby trochę loteria. Jestem jednak pewien, że liga podzielona na dwie dywizje - szybki sezon, walka o mistrza/obrona przed spadkiem/awans do elity jest na pewno ciekawsza niż długi sezon ligi światowej z kilkunastoma drużynami na raz.

Juan Pablo Morales pisze:przepraszam, za "Ty", ale chyba przeszliśmy ;]

Jak najbardziej! :)

Juan Pablo Morales pisze:Czy mógłbyś przed rozpoczynaniem sezonu zmieniać nazwę na właściwe? Tak mamy kolejny raz V-Mundial..

Zapomniałem o nazwie całej ligi, zmieniłem jak tylko przeczytałem!

Juan Pablo Morales pisze:W razie jakichkolwiek problemów z administrowaniem, zgłoś się do mnie, wykupię VIP i dalej poprowadzę,żeby było jasne dla wszystkich...

Nie mam problemów? :)
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: [Debata] Kalendarz rozgrywek

Postautor: Juan Pablo Morales » 31 lip 2014, o 22:44

A jak inaczej chciałbyś je podzielić?

To był tylko żart ;]

Jak najbardziej!

I dobrze, bo mnie pamięć ostatnio zawodzi ;]

Zapomniałem o nazwie całej ligi, zmieniłem jak tylko przeczytałem!

Dobrze już dobrze ;]

Nie mam problemów

Piszę tylko "w razie" tak jak to było ostatnio, tylko, że w drugą stronę ;]
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości