MUP - co dalej?

Archiwalne debaty i głosowania
Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

MUP - co dalej?

Postautor: Siergiusz Asketil » 29 maja 2014, o 16:02

Szanowni Delegaci,

Stanowisko Prezydenta Mikroświatowej Unii Piłkarskiej objąłem 2 marca br. Nasze plany miały dać MUP nowe życie, jednak efekt tego wszystkiego możemy dostrzec w ponownej, zatrważającej ciszy. Jest to głównie moja wina, gdyż z pewnością mogłem zrobić więcej. Nie zawsze sprzyjały jednak temu sytuacje losowe, choćby brak stałego dostępu do internetu. Żałuję także, że nie wszyscy Delegaci podejmowali żywą dyskusję w rozpoczętych debatach.

2 czerwca formalnie mija moja trzymiesięczna kadencja, a zgodnie z naszym Statutem "Jeśli w terminie do siedmiu dni przed upływem kadencji Prezydenta nie wpłynie wniosek o wybór innego Prezydenta, kadencja Prezydenta zostaje przedłużona o kolejne trzy miesiące, z zastrzeżeniem obowiązku przeprowadzenia wyborów, jeżeli taki wniosek wpłynie po upływie miesiąca od rozpoczęcia się kadencji przedłużonej. Kadencja Prezydenta nie może zostać przedłużona więcej niż jeden raz.". Nie przeprowadziłem jednak formalnych wyborów, dlatego przymknę oko, jeżeli znajdzie się zainteresowany kandydat na moje miejsce. Jeżeli takowego nie będzie, będę kontynuował postawione przed sobą zadania, które nie zostały zrealizowane podczas ostatnich miesięcy.

Zachęcam także do dyskusji o samym MUP - mamy jakiś pomysł na ożywienie organizacji?

Pozdrawiam,
(-) Siergiusz Asketil
Prezydent MUP

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: MUP - co dalej?

Postautor: Juan Pablo Morales » 4 cze 2014, o 19:17

Przede wszystkim trzeba zachęcić Delegatów i trenerów do aktywności na forum MUP i w X11. Jedyna przychodząca mi do głowy metoda to bezposrednie wizyty na forach krajowych i przypominanie przez Szanownego Prezydenta o kolejnym powrocie :)
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości