[WYBORY] Głosowanie

Archiwalne debaty i głosowania
zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: [WYBORY] Głosowanie

Postautor: zbbrow » 5 sie 2013, o 00:25

9 głosów ZA. Serdecznie gratuluje nowemu Prezesowi i życzę udanej kadencji! Proszę odpowiednie osoby o przekazanie administratora nowemu Prezesowi, a ja ze swojej strony oferuje wszelka pomoc ze strona oraz forum.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: [WYBORY] Głosowanie

Postautor: Juan Pablo Morales » 6 sie 2013, o 15:47

Szanowni Państwo,
Bardzo dziękuję Delegatom za zaufanie jakim mnie obdarzyliście. Nie jest zapewne łatwo przewodzić taką znamienitą organizacją, bądź co bądź skupiającą sporą część obywateli całego mikroświata. Postaram się temu zadaniu sprostać najlepiej jak umiem. Poukładać wszystkie problemy będzie niezwykle trudno, ale dziękując raz jeszcze upraszam o pomoc. Twórzmy Unię razem, bez żadnych niepotrzebnych waśni. Zbierajmy siły i mobilizację, na rywalizację już na boisku piłkarskim.

Tyle tytułem wstępu. Nie obejdzie się także od krótkich podziękowań indywidualnych. Cała sprawa mojego zaangażowania w MUP rozbrzmiała już dość dawno, w prywatnej rozmowie z Sułtanem Al Rajn JW Osamą bin Ramzanim. Stanowczo wtedy odmawiałem, ale jak widać nie byłem w tym względzie dość konsekwentny. Dziękuję Jego Wysokości, że nakreślił we mnie chęć działania(choć z niemałym opóźnieniem : ) ) W przygotowaniach do objęcia stanowiska Prezydenta MUP w różny sposób i w różnej skali pomogły mi następujące osoby:
JE Malik-al-Mulk, JE Jacques de Brolle, JE Zbyszko von Thorn-Broniek oraz JE Manaf ben Saada.
Serdecznie Wam Panowie dziękuje.

Teraz czeka mnie już tylko praca, miejmy nadzieję przyjemna ;)

SD: Prosiłbym wszystkich delegatów, trenerów lub inne osoby zainteresowane losem swojego organu lokalnego, o założenie tematu (o MUP) w swoim rodzinnym kraju, tak by ułatwić i przyspieszyć komunikację. Oczywiście mowa o państwach, które takiego tematu nie posiadają.
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości