[KANDYDATURY] Wybór Prezydenta

Archiwalne debaty i głosowania
zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

[KANDYDATURY] Wybór Prezydenta

Postautor: zbbrow » 6 wrz 2012, o 14:34

Sabotaż zakończonych wczoraj wyborów okazał się skuteczny, zatem ponownie musimy rozpocząć procedurą wyboru Prezydenta. Raz jeszczę przypomnę, że siedzenie cicho w momencie zgłaszania kandydatur, a następnie głosowanie przeciw jedynej zgłoszonej to paraliżowanie MUP.

Zgłaszać kandydatury można w tym wątku, do czwartku, 13 września, do godziny 15.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: [KANDYDATURY] Wybór Prezydenta

Postautor: zbbrow » 6 wrz 2012, o 15:03

Zgłaszam swoją kandydaturę:

Zbyszko von Thorn-Broniek
Księstwo Sarmacji



Od 2006 roku trener Małpek Grodzisk występujących w Sarmackiej Lidze Piłkarskiej, działacz sportowych zajmujący się różnymi dyscyplinami.

Plan:
- aktywna polityka informacyjna (forum/blog/newslettery wysyłane do państw członkowskich i nie tylko)
- regularne relacje z rozgrywek
- sledzenie i wspieranie rozgrywek piłkarskich w mikroswiecie
- zachęcanie trenerów do prowadzenia drużyn oraz dołączania do istniejących już lig, a nie tworzenia kolejnych małych rozgrywek, które mają małą szansę na przetrwanie

Wykonanie tego planu powinno pozwolić na odbudowanie fundamentów MUP, a następnie pozwoli na stopniowe zwiększanie atrakcyjnosci organizacji, która jeszcze niedawno było bliska zera.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: [KANDYDATURY] Wybór Prezydenta

Postautor: Manaf ben Saada » 7 wrz 2012, o 13:02

Delegaci powiedzieli Panu nie więc proszę się z tym pogodzić a nie oczerniać innych! Widać, że za wszelką cenę chce się dorwać pan do stołka stąd kolejne podejście. Naprawdę żal. Odnośnie jeszcze pretensji to wcześniej należało myśleć a nie pozbywać się mnie ze stanowiska dla zaspokojenia swojego ego.
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: [KANDYDATURY] Wybór Prezydenta

Postautor: zbbrow » 7 wrz 2012, o 14:44

Manaf ben Saada pisze:Delegaci powiedzieli Panu nie więc proszę się z tym pogodzić a nie oczerniać innych! Widać, że za wszelką cenę chce się dorwać pan do stołka stąd kolejne podejście. Naprawdę żal. Odnośnie jeszcze pretensji to wcześniej należało myśleć a nie pozbywać się mnie ze stanowiska dla zaspokojenia swojego ego.

Nie chce na siłę dorwać się do stołka tylko przypominam, że MUP jest w tej chwili bez Prezydenta. KAŻDY mógł się zgłosić, a jedynie ja to zrobiłem. Nikt inny najwyraźniej nie był zainteresowany lub popierał moją kandydaturę.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Edward II
Gracz środka pola
Posty: 189
Rejestracja: 3 lip 2010, o 21:50
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Królestwo Dreamlandu

Re: [KANDYDATURY] Wybór Prezydenta

Postautor: Edward II » 9 wrz 2012, o 17:17

Zgadza się. Od kilku tygodni nie mamy Prezydenta, JE Saada formalnie wykonuje jego obowiązki do czasu wyboru następcy. Sęk w tym, że zgodnie ze Statutem MUP wybory następcy ogłosić może właśnie Prezydent, a jeśli ten pozostaje nieaktywny - jego zastępca lub dowolny delegat główny. Mimo upływu kolejnych dni Prezydent nie podejmuje żadnego działania w tym zakresie, nic na tym jednak nie zyskując. W myśl art.6 Statutu - pozostaje nieaktywny, ruch należy zatem do delegatów. Nie jest to sytuacja dla nikogo komfortowa, ale wybory muszą się odbyć.
    (-) Edward II
    Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: [KANDYDATURY] Wybór Prezydenta

Postautor: Manaf ben Saada » 11 wrz 2012, o 12:11

Przecież nie podważyłem poprzedniej procedury związanej z wyborem nowego Prezydenta a jedynie wyraziłem swoje zdanie. Głosowanie odbyło się i większość powiedziała nie. Więc odżegnywanie mnie od czci i wiary przez część delegatów oraz dziennikarzy z v-państw zainteresowanych jest śmieszne. Jeżeli Szanowny Pan Zbyszko von Thorn-Broniek ma tak wspaniały plan na uzdrowienie MUP winien zacząć od zmobilizowania Delegatów. Przecież Scholandia, Wandystan, Surmenia, Austro-Węgry itp. nie uczestniczą w życiu organizacji i za to powinny wylecieć z hukiem.
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: [KANDYDATURY] Wybór Prezydenta

Postautor: zbbrow » 13 wrz 2012, o 03:45

Przypominam, że już tylko przez parenaście godzin można zgłaszać kandydatury - termin mija o godzinie 15.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: [KANDYDATURY] Wybór Prezydenta

Postautor: zbbrow » 13 wrz 2012, o 15:31

Termin zgłaszania kandydatur minął. Jedynym zgłoszonym kandydatem jestem ja, Zbyszko von Thorn-Broniek.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości