Mundial - 15 drużyn

Archiwalne debaty i głosowania
zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Mundial - 15 drużyn

Postautor: zbbrow » 22 sie 2012, o 00:43

Hej,

dopiero dziś kiedy już Wandystan dołączył i mieliśmy startować sezon, zdałem sobie sprawę, że mamy 15 (już z Wandystanem) drużyn aktywnych, a do CL potrzebny jest VIP i minimalna liczba 16 drużyn! Granie V-Mundialu ligą czy ligą z pucharem nieco mija się z celem. Osobiście proponuję dołożenie drużyny dodatkowej, którą będzie w "lidze" do czasu aż MUP ponownie będzie miał 16 drużyn. Co wy na to? Szybkie odpowiedzi mile widziane, bo chciałbym sezon zacząć jak najszybciej, żeby dać jeszcze trenerom kilka dni przynajmniej przed pierwszym meczem.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: Mundial - 15 drużyn

Postautor: Marcin Sokołowicz » 22 sie 2012, o 01:07

Jakoś nie podoba mi się idea takiego "słupa", ale chyba nie ma innego wyjścia.

Civril001
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 21:44
Federacja: Federacja Królestwa Nordii
Lokalizacja: Krołestwo Nordii

Re: Mundial - 15 drużyn

Postautor: Civril001 » 22 sie 2012, o 11:12

Skoro ma to nam pomóc to jestem za tym obojętniakiem ,że tak się wyrażę.Można ostatecznie przekonać jakiś mikro kraj do założenia reprezentacji .
herr Johannes Konigsegg

Prezes federacji piłkarskiej Królestwa Nordii

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: Mundial - 15 drużyn

Postautor: Marcin Sokołowicz » 22 sie 2012, o 16:04

Ewentualnie można jako członka zgłosić jakiś trizondalski samorząd - choćby Dalmencję. Ma własny związek i 2 drużyny utożsamiające się z nią. Nie znam jeszcze opinii jej władz, ale myślę, że warto by inni delegaci ustosunkowali się do tej propozycji.

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Mundial - 15 drużyn

Postautor: zbbrow » 22 sie 2012, o 16:21

Marcin Sokołowicz pisze:Ewentualnie można jako członka zgłosić jakiś trizondalski samorząd - choćby Dalmencję. Ma własny związek i 2 drużyny utożsamiające się z nią. Nie znam jeszcze opinii jej władz, ale myślę, że warto by inni delegaci ustosunkowali się do tej propozycji.

Równie dobrze mógłbym z Sarmacji zgłosić Teutonie, tym bardziej, że było to niepodległe państwo dawniej. Wprowadzenie regionów do MUP to byłaby zła droga, bo w Sarmacji mamy mnóstwo drużyn i w sumie dalibysmy radę zgłosić dobre kilka regionów! ;-)

Drużyna słup będzie, ale z aktywnym trenerem, żeby nie było za łatwo. Juz to załatwiam, mam nadzieje, że nie będzie sprzeciwów. :)
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: Mundial - 15 drużyn

Postautor: Manaf ben Saada » 22 sie 2012, o 18:09

Swoimi poczynaniami tylko niszczycie MUP nie będzie naszej zgody na drużynę słupa. Lepiej już zrealizujcie swój plan o czym pisała sarmacka prasa o powołaniu oddzielnej organizacji piłkarskiej i wniej we własnym gronie bawcie się do woli.
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Mundial - 15 drużyn

Postautor: zbbrow » 22 sie 2012, o 22:24

Manaf ben Saada pisze:Swoimi poczynaniami tylko niszczycie MUP nie będzie naszej zgody na drużynę słupa. Lepiej już zrealizujcie swój plan o czym pisała sarmacka prasa o powołaniu oddzielnej organizacji piłkarskiej i wniej we własnym gronie bawcie się do woli.

No dobrze, ale czy oprócz krytyki masz coś ciekawego do zaproponowania? Ja opisałem sytuacje, wypowiedziałem się jakie jest najlepsze rozwiązanie według mnie i słucham uwag oraz innych propozycji. Ty wyskakujesz , że niszczymy MUP.

Osobiście uważam, że lepiej dodać jedna drużynę i zagrać w CL niz zostawić 15 i rozgrywać v-mundial w trybie ligowym. Rozumiem ,że nie podoba Ci się ten pomysl. Powiedz zatem jaka jest Twoja propozycja?
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Edward II
Gracz środka pola
Posty: 189
Rejestracja: 3 lip 2010, o 21:50
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Królestwo Dreamlandu

Re: Mundial - 15 drużyn

Postautor: Edward II » 22 sie 2012, o 23:55

Tu nie ma łatwego rozwiązania, ale pomysł z drużyną-słupem przyniósłby więcej szkody niż pożytku. Idea, by takim botem sterował jednak człowiek, jest jeszcze bardziej kontrowersyjna - byłoby nieciekawie, gdyby ten nadprogramowy zespół wyszedł z fazy grupowej, o co nie będzie trudno przy grupach 4-zespołowych (Austro-Węgry i Surmenia mają mało aktywnych trenerów, gdy trafią do jednej grupy, bot ma szanse wyjść). Gdyby jednak dla odmiany bot miał dawać fory przeciwnikom, byłoby nie fair wobec uczestników pozostałych grup, którzy zmuszeni będą walczyć o każdy punkt.

Sugeruję w trybie ekspresowym zwrócić się do Skarlandu lub Agurii, których obywatele przejawiają spore zainteresowanie futbolem. Skarland posiada obecnie dwa kluby w Lidze Królewskiej (trenerzy: JPV i Maksymilian). Aguria to jeszcze ciekawszy przykład - państwo posiada własną ligę, niedawno organizowało nawet mundial. Sęk w tym, że nie korzysta z silnika X11, opierając się na dość zabawnym systemie: http://www.aguria.pun.pl/viewforum.php?id=102. Osobiście optowałbym za Skarlandem. W sprawach związku piłkarskiego należałoby pogadać królem seniorem Norbertem I Catalanem (kontakt przez forum: http://foro.skarland.vot.pl/).

Podejrzewam, że bez większych trudności jedno z tych państw można byłoby skutecznie zachęcić do dołączenia do naszego grona. Tyle że wniosek akcesyjny należałoby rozpatrzyć w tempie błyskawicznym, a to wymagałoby dobrej woli ze strony Rady Delegatów. No i aktywnego Prezydenta, który taki wniosek podda pod głosowanie, skracając czas rozpatrywania do jednego dnia, na co na szczęście zezwala Statut.
    (-) Edward II
    Dreamlandzka Federacja Piłkarska

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Mundial - 15 drużyn

Postautor: zbbrow » 23 sie 2012, o 01:46

Wielkie dzięki Jackques, po raz kolejny jesteś nieoceniony! Już napisałem, liczę, że szybko uda się to załatwić. Jedyny problem to taki, że zasadniczo nie mamy chwilowo Prezesa.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości