Wykluczenie Austro-Węgier

Archiwalne debaty i głosowania
zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Wykluczenie Austro-Węgier

Postautor: zbbrow » 12 sie 2012, o 17:21

Civril001 pisze:A może wprowadzimy przepis o wyrzucaniu również reprezentacji ? Chociaż nie wiem czy byłby to dobry pomysł,bo znając życie większość federacji nie powróciłoby w szeregi MUP ,ale wpadł mi inny pomysł.Możemy zażądać od trenera danej kadry ,aby wywalił [nie sprzedał ] danych zawodników .

Hmm, no ale to jest wykluczenie ze struktur MUP - wtedy drużyna jest wywalana, a jesli kiedyś federacja bedzie chciała wrócić, to drużynę dostana od zera.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Civril001
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 21:44
Federacja: Federacja Królestwa Nordii
Lokalizacja: Krołestwo Nordii

Re: Wykluczenie Austro-Węgier

Postautor: Civril001 » 12 sie 2012, o 20:11

Też myślałem o wywalaniu kadr narodowych ze struktur ,ale to zbyt drastyczne.Ten mój pomysł z wywalaniem lepszych zawodników z reprezentacji można wprowadzić.Jeśli dany trener tego nie zrobi jego team zostanie automatycznie wykluczony z rozgrywek ,ale ten projekt też ma wady,bo nie można go stosować do reprezentacji z małą ilością zawodników .
herr Johannes Konigsegg

Prezes federacji piłkarskiej Królestwa Nordii


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości