Wniosek o odwołanie Prezesa

Archiwalne debaty i głosowania
zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: zbbrow » 8 sie 2012, o 19:46

Statut Mikroświatowej Unii Piłkarskiej pisze:Artykuł 6. [Prezydent MUP]
5.W trakcie trwania kadencji Prezydenta MUP co najmniej trzech delegatów głównych może złożyć wniosek o jego odwołanie. Wniosek musi zawierać wniosek o przeprowadzenie wyborów i uzasadnienie. Wniosek, po przeprowadzeniu trzydniowej debaty, jest niezwłocznie poddawany pod głosowanie w Radzie Delegatów.


Składam wniosek o odwołanie Prezesa i ponowne przeprowadzenie wyborów. Niestety prezes pojawia sie raz na pare dni, dziś był na X11, forum MUP unika od niedzieli. Nie mam pojęcia co sie dzieje, ale mundial przeciąga sie strasznie, najpierw czekaliśmy na potwierdzenie, a pozniej na start i do dziś cisza. Oprócz mnie, trzeba dwóch kandydatów i trzydniową debatę.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Civril001
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 21:44
Federacja: Federacja Królestwa Nordii
Lokalizacja: Krołestwo Nordii

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: Civril001 » 8 sie 2012, o 20:14

Hmmmm...Ja też jestem za odwołaniem prezesa .
herr Johannes Konigsegg

Prezes federacji piłkarskiej Królestwa Nordii

Civril001
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 21:44
Federacja: Federacja Królestwa Nordii
Lokalizacja: Krołestwo Nordii

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: Civril001 » 8 sie 2012, o 20:22

Wiecie co.Najgorsze jest jedno : najpierw ktoś stara się o stołek ,a potem wszystko olewa.Jak dana osoba pełni tak odpowiedzialną funkcję to powinna logować się codziennie na forum.Wiadomo,że nie ma w MUP wielkiej aktywności,ale góra powinna dawać przykład i częściej zahaczać o instytucje ,która miała się
odrodzić ,a na razie jest...Każdy widzi co się dzieje .DLATEGO JESTEM ZA ODWOŁANIEM PREZESA .
herr Johannes Konigsegg

Prezes federacji piłkarskiej Królestwa Nordii

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: Marcin Sokołowicz » 8 sie 2012, o 21:46

Popieram w całej rozciągłości. Jak widać pan prezes lekce sobie waży MUP jak i V-Mundial, dlatego lepiej, by jego miejsce zajął ktoś z większym zaangażowaniem.

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: zbbrow » 8 sie 2012, o 22:11

Wymagana liczba trzech Delegatów zaliczona. Teraz pozostają nam trzy dni debaty i glosowanie, które rozpoczniemy w sobotę wieczorem.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Ferenc_Z
Podawacz piłek
Posty: 28
Rejestracja: 7 cze 2012, o 15:30
Federacja: Pięciopolski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Pięciopolska

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: Ferenc_Z » 8 sie 2012, o 23:02

Wniosek popieram i się podpisuję (mimo, że już nie trzeba).
(-) Ferenc Zagórski

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: zbbrow » 8 sie 2012, o 23:21

Ferenc_Z pisze:Wniosek popieram i się podpisuję (mimo, że już nie trzeba).

Jako glos w debacie poparcie jest równie istotne!
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: zbbrow » 9 sie 2012, o 00:19

Manaf ben Saada pisze:Nie bywam codziennie na forum MUP ale za to każdego dnia loguję się na x11. Kilka dni temu rozmawiałem ws. uruchomienia v-Mundialu z trenerem Księstwa Sarmacji Ekscelencją Rybczakiem i otrzymałem odpowiedź, że się na tym nie zna. Z kolei Ekscelencja Browarczyk nie zawsze bywa więc rozmijamy się. Tak więc winę ponosi organizator a nie ja.


Źródło: http://forum.alrajn.org/viewforum.php?f ... d2d100aa15

Brak mi słów.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Civril001
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 21:44
Federacja: Federacja Królestwa Nordii
Lokalizacja: Krołestwo Nordii

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: Civril001 » 9 sie 2012, o 10:48

Szkoda.Czy tak trudno wejść na MUP i napisać krótkie oświadczenie ,że nie będzie tyle i tyle dni tego i tego "osobnika" ? Widać,że Pan prezes potraktował rzeczowo swoje stanowisko.Sam jestem adminem ligi i wiem,że nie jest tak trudno ustawić rozpoczęcie sezonu.Przy drobnych komplikacjach to góra 5 m roboty .
Prezes MUP leci w kulki z nami :<
herr Johannes Konigsegg

Prezes federacji piłkarskiej Królestwa Nordii

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: Manaf ben Saada » 9 sie 2012, o 13:34

Urządziliście sobie na mnie osąd co jest zwykłym chamstwem. Nie olewam spraw MUP jak twierdzicie ponieważ jakby tak było nie doszłoby do żadnych zmian w tej organizacji. W sprawie v-Mundialu wynikło zwyczajne nieporozumienie i nic więcej. Na forum bywam co 2-3 dni bo nie mam aż tyle czasu jak wy ponieważ pracuję i mam rodzinę na utrzymaniu ale wątpię żeby ktoś z was to zrozumiał. Natopmiast każdego dnia loguję się na x11 i tam zadałem pytanie Ekscelencji Browarczykowi na ktore nie otrzymałem odpowiedzi. Najlepiej jest nie zapytać się i prowadzić prymitywną nagonkę. Dobrze też wiecie, że mogłem uruchomić rozgrywki ale nie byłyby one rozgrywane systemem pucharowym ponieważ nie mam konta VIP. Normalnie aż żal czytać wypowiedzi większości z was.
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości