Wniosek o odwołanie Prezesa

Archiwalne debaty i głosowania
zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: zbbrow » 9 sie 2012, o 13:46

Manaf ben Saada pisze:Urządziliście sobie na mnie osąd co jest zwykłym chamstwem. Nie olewam spraw MUP jak twierdzicie ponieważ jakby tak było nie doszłoby do żadnych zmian w tej organizacji. W sprawie v-Mundialu wynikło zwyczajne nieporozumienie i nic więcej. Na forum bywam co 2-3 dni bo nie mam aż tyle czasu jak wy ponieważ pracuję i mam rodzinę na utrzymaniu ale wątpię żeby ktoś z was to zrozumiał. Natopmiast każdego dnia loguję się na x11 i tam zadałem pytanie Ekscelencji Browarczykowi na ktore nie otrzymałem odpowiedzi. Najlepiej jest nie zapytać się i prowadzić prymitywną nagonkę. Dobrze też wiecie, że mogłem uruchomić rozgrywki ale nie byłyby one rozgrywane systemem pucharowym ponieważ nie mam konta VIP. Normalnie aż żal czytać wypowiedzi większości z was.

Doskonale rozumiem obowiązki realowe, dlatego czekaliśmy cierpliwie aż do wczoraj. Dopiero teraz, kiedy pojawił sie wniosek o odwołanie, pojawiasz sie i informujesz, że nie możesz wystartować mundialu.

Odpowiedziałem Ci, że tylko admin ligi Może rozpocząć sezon. I nie, nie wiedziałem, że nie masz VIPa - zapomniałem, że jest on potrzebny do do rozpoczęcia odpowiednich rozgrywek, wiec nie zwracalem na to uwagi. A to jest pierwszy raz kiedy Ty informujesz o problemie.

Nikt nie urządza nagonki, tylko jeśli nie masz czasu to nie ma sensu, żebyś dalej był prezesem.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Tomasz Sokolowicz
Podawacz piłek
Posty: 1
Rejestracja: 4 sie 2012, o 12:07
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: Tomasz Sokolowicz » 9 sie 2012, o 14:05

Manaf ben Saada pisze:W sprawie v-Mundialu wynikło zwyczajne nieporozumienie i nic więcej.

Przed chwilą Pan twierdził, że wszystkiego winny jest gospodarz Mundialu. To jak to w końcu jest?

Na forum bywam co 2-3 dni bo nie mam aż tyle czasu jak wy ponieważ pracuję i mam rodzinę na utrzymaniu ale wątpię żeby ktoś z was to zrozumiał. Natopmiast każdego dnia loguję się na x11

A więc pół minuty na wejście na Xperteleven znajduje pan, a kolejnych pół na wejście na forum odbiera możliwość bycia z rodziną? Tak jak Zbyszek, dobrze rozumiem sprawy realowe, ale po pierwsze - nie po to się zgłasza na prezesa MUP, po drugie - jak już powiedziałem, czemuś wejście na Xperteleven już nie kłóci się z realem.

Dobrze też wiecie, że mogłem uruchomić rozgrywki ale nie byłyby one rozgrywane systemem pucharowym ponieważ nie mam konta VIP

Wygląda na to, że akurat nie "dobrze wiemy".
Tomasz bar. Sokołowicz-Iwanowicz
Wiceprzewodniczący Komitetu Organizacyjnego "V-Mundial 2012"
Członek zarządu Sokołowicz Enterprises i Telewizji Sarmackiej
Dyrektor agencji informacyjnej M-Radia

Civril001
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 21:44
Federacja: Federacja Królestwa Nordii
Lokalizacja: Krołestwo Nordii

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: Civril001 » 10 sie 2012, o 00:21

Powiem tak Panie Manafie.Osoba,która ma jakieś stanowisko [ sprzątaczka czy prezes ] musi wykonać swoją pracę,aby zarobić na utrzymanie siebie i rodziny.Każdy człowiek ma zawsze jakieś obowiązki i niestety rozumiem Pana,rodzina rzecz święta i nikt tego nie zmieni,ale to co Pan zrobił..Szkoda słów.Jak można zalogować się na x11 ,a na MUP nie mieć czasu ? Tak jak było wcześniej powiedziane,jakoś kolejne 5 m by nikogo nie zbawiło.Człowieku ! Po co się pchałeś na takie stanowisko ? Nie rozumiem takich ludzi.Może i ja nie jestem idealny.Może i nie rozumiem wielu,ale to było przegięcie z pańskiej strony.I te głupie usprawiedliwienia.Rozumiem.Loguje się Pan po tych kilku dniach na MUP ,przeprasza wszystkich ,startuje z v-mundialem [ wiem konto,sory ,ale i ja nie wiedziałem ] i jakoś wszystko rozchodzi się po kościach,ale jak wchodzisz na x11...Ręce opadają.Będąc przy xperteleven..To ty jesteś prezesem i mogłeś nas wcześniej poinformować,że część ważnych spraw będziemy omawiać na forum managera.Nie oczekuj od nas wielkich rzeczy .Mamy latać i szukać cb po całym mikroświecie i szukać jakichś info?To chyba jakiś żart.Dobra,bo zaraz będzie,że jestem nie wiadomo kim i uwziąłem się na cb :PP.

Hmmm...Jeszcze jedno. Rodziną i obowiązkami się nie zasłaniaj.Nie tylko ty masz takie problemy na głowie i proszę nie przenoś ich do tej organizacji.
herr Johannes Konigsegg

Prezes federacji piłkarskiej Królestwa Nordii

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: Manaf ben Saada » 10 sie 2012, o 14:16

Dobrze skoro uważacie, że należy dzień w dzień logować się na forum to ustąpię z funkcji Prezesa. Jeszcze jedno. Wczoraj chciałem przekazać admina na x11 trenerowi kadry narodowej Księstwa Sarmacji ale wyskoczył mi kominikat, że zbanują mi drużynę.

Aha i jeszcze jedno.

Nie wiem jakim prawem głos zabiera Tomasz Sokołowicz który nie jest Głównym Delegatem.
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: zbbrow » 10 sie 2012, o 18:21

Manaf ben Saada pisze:Nie wiem jakim prawem głos zabiera Tomasz Sokołowicz który nie jest Głównym Delegatem.

Każdy ma prawo do wypowiedzi, nie ma jedynie możliwości głosowania.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Civril001
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 21:44
Federacja: Federacja Królestwa Nordii
Lokalizacja: Krołestwo Nordii

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: Civril001 » 10 sie 2012, o 21:43

Może nie zwrócił Pan uwagi na doświadczenie managera danego teamu ?
herr Johannes Konigsegg

Prezes federacji piłkarskiej Królestwa Nordii

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: zbbrow » 11 sie 2012, o 09:56

Manaf ben Saada pisze:Dobrze skoro uważacie, że należy dzień w dzień logować się na forum to ustąpię z funkcji Prezesa.

Nikt nic takiego nie napisał. Jeśli nie rozumiesz w czym zawiniłeś to naprawdę kiepsko.

Dziś ostatni dzień debaty! Wieczorem rozpoczniemy głosowanie.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: Marcin Sokołowicz » 11 sie 2012, o 12:15

A co złego w tym, że wypowiada się Tomasz Sokołowicz, jeden z koordynatorów organizacji V-Mundialu? Może niech przepisy całkiem zakłócą komunikację między nami...

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: zbbrow » 12 sie 2012, o 12:37

Rozpoczynamy głosowanie, które potrwa do piątku, do tej samej godziny.

Czy jesteś ZA odwołaniem Prezesa MUP?
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: Wniosek o odwołanie Prezesa

Postautor: Marcin Sokołowicz » 12 sie 2012, o 12:43

TZS: ZA


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości