Sprawy bieżące

Archiwalne debaty i głosowania
Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Sprawy bieżące

Postautor: Manaf ben Saada » 27 cze 2012, o 23:37

W tym wątku będziemy poruszali wszystkie bieżące sprawy zwiazane z funkcjonowaniem MUP. W dniu jutrzejszym rozpocznę głosowanie ws. wykluczenia Francuskiej Federacji Piłkarskiej którą wcześniej przeoczyłem.
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP

Civril001
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 21:44
Federacja: Federacja Królestwa Nordii
Lokalizacja: Krołestwo Nordii

Re: Sprawy bieżące

Postautor: Civril001 » 28 cze 2012, o 00:07

Tez powinno te głosowanie szybko pójść.Oni nie mają nawet kadry narodowej ://
herr Johannes Konigsegg

Prezes federacji piłkarskiej Królestwa Nordii

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Sprawy bieżące

Postautor: zbbrow » 28 cze 2012, o 14:16

Zrobiłem małe porządki na forum - wątki pozamykane, a te sprzed dwóch tygodni przeniesione do archiwum obrad.

Oprócz tego parę małych zmian:
- goście widzą działy na forum i mogą je przeglądać (nie widzą tylko wolnych rozmów oraz archiwum)
- całkowicie nieczytelna Captcha GD została wyłączona
- pierwsze trzy posty nowych użytkowników są moderowane czyli muszą być zaakceptowane przez moderatorów
- usunąłem ok. 2700 nieaktywnych użytkowników, którzy nigdy nie potwierdzili swojego maila (spamboty)

Captcha GD wyłączyłem, bo jest strasznie nieczytelna i strasznie irytująca, a niektóre spamboty i tak się przebijają. Mamy moderatorów, którzy jak widzę po logach na bieżąco dbają i usuwają co trzeba także jesteśmy bezpieczni. I tu uwaga do moderatorów - w związku z moderacją nowych użytkowników sprawdzajcie w panelu moderacji (na samej górze) posty czekające na autoryzację. Dla nas to niewielki kłopot, nowi najwyżej chwili poczekają, ale nie będzie spamu na forum.

Jak tylko dostanę dostęp do FTP to nieco udoskonalę zabezpieczenia przed spambotami, ale do tego potrzebuję przynajmniej mieć możliwość zaaktualizowania phpBB.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Edward II
Gracz środka pola
Posty: 189
Rejestracja: 3 lip 2010, o 21:50
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Królestwo Dreamlandu

Re: Sprawy bieżące

Postautor: Edward II » 29 cze 2012, o 01:39

Słuszne posunięcie. Duży plus za pracę przy spambotach.
    (-) Edward II
    Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: Sprawy bieżące

Postautor: Manaf ben Saada » 29 cze 2012, o 18:09

Wczoraj nie dałem rady rozpocząć głosowania ponieważ musiałem zająć się synkiem.

Serdecznie dziękuję Szanownemu Wiceprezydentowi Zbyszkowi "Ziutek" von Thorn-Broniek za zaangażowanie się i włożony wkład w związany z uporządkowaniem forum. Teraz trze uzyskać dostęp do ftp bo bez tego sporo pracy pójdzie na marne.
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Sprawy bieżące

Postautor: zbbrow » 29 cze 2012, o 18:11

Manaf ben Saada pisze:Wczoraj nie dałem rady rozpocząć głosowania ponieważ musiałem zająć się synkiem.

Serdecznie dziękuję Szanownemu Wiceprezydentowi Zbyszkowi "Ziutek" von Thorn-Broniek za zaangażowanie się i włożony wkład w związany z uporządkowaniem forum. Teraz trze uzyskać dostęp do ftp bo bez tego sporo pracy pójdzie na marne.

Jak pisałem prywatnie, napiszę i tu, żeby pozostali wiedzieli - sprawa jest w toku i wkrótce powinien dostęp uzyskać także niedługo spambotów będzie jeszcze mniej. :)
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: Sprawy bieżące

Postautor: Manaf ben Saada » 29 cze 2012, o 18:18

zbbrow pisze:
Manaf ben Saada pisze:Wczoraj nie dałem rady rozpocząć głosowania ponieważ musiałem zająć się synkiem.

Serdecznie dziękuję Szanownemu Wiceprezydentowi Zbyszkowi "Ziutek" von Thorn-Broniek za zaangażowanie się i włożony wkład w związany z uporządkowaniem forum. Teraz trze uzyskać dostęp do ftp bo bez tego sporo pracy pójdzie na marne.

Jak pisałem prywatnie, napiszę i tu, żeby pozostali wiedzieli - sprawa jest w toku i wkrótce powinien dostęp uzyskać także niedługo spambotów będzie jeszcze mniej. :)

Trzymam kciuki :)
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP

Civril001
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 21:44
Federacja: Federacja Królestwa Nordii
Lokalizacja: Krołestwo Nordii

Re: Sprawy bieżące

Postautor: Civril001 » 2 lip 2012, o 12:38

To co z tym Mundialem ?W chwili obecnej nie mam przedstawionego żadnego projektu.
herr Johannes Konigsegg

Prezes federacji piłkarskiej Królestwa Nordii

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: Sprawy bieżące

Postautor: Manaf ben Saada » 2 lip 2012, o 15:42

Civril001 pisze:To co z tym Mundialem ?W chwili obecnej nie mam przedstawionego żadnego projektu.

Jest kandydatura Księstwa Sarmacji. Proszę dobrze przeglądać forum.
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP

Civril001
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 21:44
Federacja: Federacja Królestwa Nordii
Lokalizacja: Krołestwo Nordii

Re: Sprawy bieżące

Postautor: Civril001 » 2 lip 2012, o 22:59

Wiem.Już widziałem wcześniej ,ale czy nie upublicznia się projektu ?
herr Johannes Konigsegg

Prezes federacji piłkarskiej Królestwa Nordii


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości