[GŁOSOWANIE] Zawieszenie delegatów w prawach reprezentantów

Archiwalne debaty i głosowania
Civril001
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 21:44
Federacja: Federacja Królestwa Nordii
Lokalizacja: Krołestwo Nordii

Re: [GŁOSOWANIE] Zawieszenie delegatów w prawach reprezentantów

Postautor: Civril001 » 23 cze 2012, o 12:20

Sporo pracy będzie .

A tak nawiasem mówiąc.Gdzie się podział ten Manaf ?
herr Johannes Konigsegg

Prezes federacji piłkarskiej Królestwa Nordii

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: [GŁOSOWANIE] Zawieszenie delegatów w prawach reprezentantów

Postautor: Marcin Sokołowicz » 23 cze 2012, o 18:43

Panie de Brolle,

Dobrze pan wie, że nie tego dotyczył mój post. Chodziło mi o to jak wartościuje pan reprezentacje. Argument siły czy utytułowania jest żadnym argumentem - każda reprezentacja czy delegacja jest równa wobec prawa MUP. Prosiłbym by na przyszłość unikać takich wypowiedzi.

Edward II
Gracz środka pola
Posty: 189
Rejestracja: 3 lip 2010, o 21:50
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Królestwo Dreamlandu

Re: [GŁOSOWANIE] Zawieszenie delegatów w prawach reprezentantów

Postautor: Edward II » 23 cze 2012, o 19:22

Marcin Sokołowicz pisze:Chodziło mi o to jak wartościuje pan reprezentacje.


Trochę inaczej na to patrzymy. Równość wobec prawa to jedno - i tego nikt nie kwestionuje - ale wartościowanie poszczególnych reprezentacji to zupełnie odrębna kwestia. Inaczej wartościuję obecność Mikrosławii czy Parlandii w MUP - formalnie wciąż posiadających uprawnienia członkowskie - inaczej dopiero raczkującą Surmenię, a jeszcze inaczej drużynę grającą w naszym gronie pierwsze skrzypce - czyli Neopolis. To nie konkurs piękności, nie obowiązuje tutaj również mechanizm poprawności politycznej. Decydują względy czysto sportowe - z mojej perspektywy, perspektywy uczestnika rozgrywek - obecność takich kadr jak Al Rajn, Sarmacja i Neopolis determinuje atrakcyjność mundialu i mobilizuje do dalszej zabawy.

Nie oznacza to jednak, że jestem zwolennikiem trzymania w naszym gronie państw-widm. Dla jasności - nie jestem i nie zamierzam postulować podwójnych standardów. Po prostu nie odczuwam satysfakcji z uczestnictwa w turnieju pozbawionym najlepszych zespołów, a stosując miarę czysto legalistyczną, należałoby już dzisiaj pożegnać się z Natanią, Austro-Węgrami i Neopolis. Być może nie będzie innego wyjścia. Napisałem dziś do trenera Smitha wiadomość, korzystając z faktu, że trenowane przez niego drużyny raz na dobę logują się w systemie X11. Mam nadzieję, że wkrótce się tutaj pojawi i wyjaśni sprawę aktywności jego ojczyzny.
    (-) Edward II
    Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: [GŁOSOWANIE] Zawieszenie delegatów w prawach reprezentantów

Postautor: Manaf ben Saada » 24 cze 2012, o 11:40

Civril001 pisze:Niestety jak tak patrzyłem to jeden wniosek wyciągnąłem z tego projektu,że Manaf ben Saad chciał rzucić projekt,a wszyscy go poprą.Wyrażę się brzydko,ale jest to prawda.Nie masz tu swoich przydupasów,którzy skaczą wokół Ciebie i zachwalają wszystkie,nawet najgorsze,decyzje.Szczerze to myślałem,że jakoś ten projekt ta się ugadać ze wszystkimi i go wspólnymi siłami dokończymy [ bo po co są delegaci ? ],ale moja naiwność..Dobra..Kończmy to.

AA.Zapomniałem.Nie szalej Manafie.Twoje groźby w stosunku do mnie nic nie zdziałają.Demokracja tak czy owak w tej organizacji wygra.Mam teraz pytanie ogólne.Czy wyżej wymieniony delegat także wysyłał wam PW wiadomości o dość jednoznacznym przekazie ? MI niestety tak.Dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy z nich, o których nie miałem zielonego pojęcia .

Trochę kultury człowieku bo nie pamiętam zebyśmy byli kumplami.
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości