[GŁOSOWANIE] Zawieszenie delegatów w prawach reprezentantów

Archiwalne debaty i głosowania
Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: [GŁOSOWANIE] Zawieszenie delegatów w prawach reprezentantów

Postautor: Marcin Sokołowicz » 18 cze 2012, o 12:34

PRZECIW w imieniu TZS, tylko niektórzy delegaci z tej listy powinni zostać zawieszeni.

Ferenc_Z
Podawacz piłek
Posty: 28
Rejestracja: 7 cze 2012, o 15:30
Federacja: Pięciopolski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Pięciopolska

Re: [GŁOSOWANIE] Zawieszenie delegatów w prawach reprezentantów

Postautor: Ferenc_Z » 18 cze 2012, o 16:14

PRZECIW w imieniu PZPN. Uważam, że powinniśmy nad każdym związkiem głosować oddzielnie, kilka związków z podanej listy się zawiesi - kilka, jak wierzę, wrócą do aktywności.
(-) Ferenc Zagórski

Awatar użytkownika
Arctos I
Junior
Posty: 62
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 13:28
Federacja: Piłkarska Federacja Cesarstwa Arctiq
Lokalizacja: Cesarstwo Arctiq

Re: [GŁOSOWANIE] Zawieszenie delegatów w prawach reprezentantów

Postautor: Arctos I » 19 cze 2012, o 10:58

W imieniu Piłkarskiej Federacji Cesarstwa Arctiq głosuję ZA!
Delegat Główny Cesarstwa Arctiq, trener kadry Narodowej
(-) JCM Arctos I

Tansu Aysel Saydam
Podawacz piłek
Posty: 47
Rejestracja: 25 maja 2012, o 11:57
Federacja: Chattshańska Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Chattycja i Shania

Re: [GŁOSOWANIE] Zawieszenie delegatów w prawach reprezentantów

Postautor: Tansu Aysel Saydam » 19 cze 2012, o 22:22

W imieniu ChFP głosuję Za!
(-) Jej Wysokość Szach Tansu Aysel Saydam
Delegat Główny Chattshańskiej Federacji Piłkarskiej przy MUP

Edward II
Gracz środka pola
Posty: 189
Rejestracja: 3 lip 2010, o 21:50
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Królestwo Dreamlandu

Re: [GŁOSOWANIE] Zawieszenie delegatów w prawach reprezentantów

Postautor: Edward II » 19 cze 2012, o 23:14

Tansu Aysel Saydam pisze:W imieniu ChFP głosuję Za!


To już zanotowaliśmy za pierwszym razem. Księżna oddała głos dwukrotnie.

W imieniu DFP - przeciw.

Zbyt wiele federacji trafiło do jednego worka. Parlandię i Mikrosławię można bez większych problemów nie tyle zawiesić, co wykluczyć już na tym etapie - te państwa od stycznia de facto pozostają poza strukturami MUP (brak aktywności delegatów, brak kadry narodowej w ramach X11). Osobnym przypadkiem jest Neopolis. Państwo prawdopodobnie już martwe, ale taka sytuacja ma miejsce w zasadzie od kilkunastu miesięcy, a właściwie od 2. połowy 2010 r. To jednak obecnie najsilniejsza drużyna w gronie federacji członkowskich, zwycięzca praktycznie wszystkich możliwych trofeów w ostatnim czasie. Republika Federlna Neopolis pozostaje również aktywna na poziomie piłki klubowej (w Lidze Królewskiej). Sugeruję kontakt z trenerem, który jest jednocześnie Prezydentem Republiki. Polityką powinniśmy się zajmować jak najmniej, może trener Cyber Smith planuje reaktywację własnej ojczyzny. Szkoda byłoby likwidować głównego pretendenta do mistrzostwa przed samym mundialem.

Z kolei Natania wchodzi obecnie w skład Wspólnoty Austro-Węgierskiej, w ramach której cieszy się pewną autonomią. To również jedna z trzech najsilniejszych obecnie kadr, w dodatku jeden z kandydatów na współorganizatora kolejnego mundialu (wspólnie z Austro-Węgrami).

Scholandia od roku nie aktywnych drużyn w piłce klubowej, ani czynnej federacji piłkarskiej. Są zatem - niestety - przesłanki do zawieszenia.
    (-) Edward II
    Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: [GŁOSOWANIE] Zawieszenie delegatów w prawach reprezentantów

Postautor: Manaf ben Saada » 20 cze 2012, o 14:44

Większość opowiedziała się przeciwko zawieszeniu niekatywnych delegatów. Osoby i państwa, które od lat niszczyły MUP kolejny raz przyłożyły do tego rękę co jest przykre. Najpierw mówi się o reformie a potem robi się wszystko żeby ją uwalić. Co wam dało sztuczne napędzenie dlegatów? Przecież przez kolejne miesiące będą w stanie zamrożenia a jedyne co potraficie do dowalić komuś za to iż pochodzi z Federacji Al Rajn. Tak samo było za Ekscelencji Malik-al-Mulka jak rzucaliście mu kłody pod nogi. Zastanówcie się ludzie nad tym co robicie.

PS.
Ekscelencjo de Brolle proszę czytać ze zrozumieniem. Zawieszenie nie równa się wywaleniu z MUP.
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP

Edward II
Gracz środka pola
Posty: 189
Rejestracja: 3 lip 2010, o 21:50
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Królestwo Dreamlandu

Re: [GŁOSOWANIE] Zawieszenie delegatów w prawach reprezentantów

Postautor: Edward II » 20 cze 2012, o 21:43

Manaf ben Saada pisze:Ekscelencjo de Brolle proszę czytać ze zrozumieniem. Zawieszenie nie równa się wywaleniu z MUP.


Proszę nie żartować. Przecież do tej pory to ja próbowałem wyczulić WE na różnicę między zawieszeniem a usunięciem i tego właśnie dotyczyły moje wcześniejsze posty. Mamy kilka opcji, z których można skorzystać i zawieszanie wydaje się optymalną (wystarczy zwykła większość głosów). Oddając głos wyraźnie zaznaczyłem, że federacje piłkarskie Parlandii i Mikrosławii na tym etapie można już nawet skreślić z listy członków MUP. Poza tym - niniejsza uchwała stanowi wierną kopię uchwały mojego autorstwa z 2010 r., więc proszę mi wierzyć, że czytam ze zrozumieniem, gdyż chodzi o procedurę, której jestem współautorem.

Jestem rozczarowany zaprezentowaną tu postawą - zwłaszcza moralnym szantażowaniem delegatów, w dodatku tych nielicznych, którzy wykazują aktywność. Jak wcześniej pisałem - wrzucono do jednego worka kilka osobnych przypadków. Tę uchwałę można było albo w całości przyjąć, albo w całości odrzucić. Zawieszanie członków przed mundialem, w tym państwo, które ubiega się o organizację turnieju, jest czystym nonsensem. Należało więc przedłożyć trzy projekty: 2-3 federacje należy zawiesić (i tu nie powinno być żadnych problemów), dwie nadają się do usunięcia i to w trybie natychmiastowym, z dwiema innymi wystarczy się skontaktować i ustalić termin powrotu do normalnej aktywności. Dlaczego Pan tego nie zrobił? Przecież to Pański obowiązek, tymczasem okazuje się, że gdybym nie skontaktował się osobiście z delegatem Elderlandu, ten nie wiedziałby nawet, że w jego sprawie trwa właśnie głosowanie. Przypuszczam, że w pozostałych przypadkach było podobnie. Przecież to poważne zaniedbanie.

Przykro mi to pisać - pokpił Pan sprawę i teraz próbuje przerzucić ciężar odpowiedzialności na ludzi, którzy od dwóch tygodni próbują zwrócić Panu uwagę na sprawy oczywiste. Nie rozumiem, w jakim sensie delegaci Okoczii, Sarmacji, Nordii, Pięciopolski czy Trizondalu niszczą MUP? Proszę się opamiętać i odpuścić sobie te komentarze o rzekomych atakach na Federację Al Rajn, bo to już się staje groteskowe. Uwaga o czterech kadrach Al Rajn padła w kontekście dyskusji nad wnioskiem akcesyjnym kolejnej reprezentacji z Republiki Trizondalu i miała charakter czysto humorystyczny.
    (-) Edward II
    Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Civril001
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 21:44
Federacja: Federacja Królestwa Nordii
Lokalizacja: Krołestwo Nordii

Re: [GŁOSOWANIE] Zawieszenie delegatów w prawach reprezentantów

Postautor: Civril001 » 22 cze 2012, o 08:56

Niestety jak tak patrzyłem to jeden wniosek wyciągnąłem z tego projektu,że Manaf ben Saad chciał rzucić projekt,a wszyscy go poprą.Wyrażę się brzydko,ale jest to prawda.Nie masz tu swoich przydupasów,którzy skaczą wokół Ciebie i zachwalają wszystkie,nawet najgorsze,decyzje.Szczerze to myślałem,że jakoś ten projekt ta się ugadać ze wszystkimi i go wspólnymi siłami dokończymy [ bo po co są delegaci ? ],ale moja naiwność..Dobra..Kończmy to.

AA.Zapomniałem.Nie szalej Manafie.Twoje groźby w stosunku do mnie nic nie zdziałają.Demokracja tak czy owak w tej organizacji wygra.Mam teraz pytanie ogólne.Czy wyżej wymieniony delegat także wysyłał wam PW wiadomości o dość jednoznacznym przekazie ? MI niestety tak.Dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy z nich, o których nie miałem zielonego pojęcia .
herr Johannes Konigsegg

Prezes federacji piłkarskiej Królestwa Nordii

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: [GŁOSOWANIE] Zawieszenie delegatów w prawach reprezentantów

Postautor: Marcin Sokołowicz » 22 cze 2012, o 15:13

Republika Federlna Neopolis pozostaje również aktywna na poziomie piłki klubowej (w Lidze Królewskiej). Sugeruję kontakt z trenerem, który jest jednocześnie Prezydentem Republiki. Polityką powinniśmy się zajmować jak najmniej, może trener Cyber Smith planuje reaktywację własnej ojczyzny. Szkoda byłoby likwidować głównego pretendenta do mistrzostwa przed samym mundialem.

Czyli mam rozumieć, że jeżeli jakaś drużyna jest wystarczająco silna i utytułowana to nie musi reprezentować żadnego wirtualnego państwa? Ciekaw jestem czy gdyby Trizondal, którego reprezentacja jest obecnie średniakiem, nagle przestał istnieć jako państwo to miałby pan podobne zdanie?

Edward II
Gracz środka pola
Posty: 189
Rejestracja: 3 lip 2010, o 21:50
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Królestwo Dreamlandu

Re: [GŁOSOWANIE] Zawieszenie delegatów w prawach reprezentantów

Postautor: Edward II » 22 cze 2012, o 23:36

Czy również sugerowałbym kontakt z trenerem? Pytanie, jak rozumiem, czysto retoryczne. Jeśli Cyber Smith - trener kadry narodowej i zarazem głowa państwa - potwierdzi upadek Republiki, sprawa będzie oczywista. W myśl art. 7 Statutu MUP Rada Delegatów będzie mogła wykluczyć RF Neopolis ze struktur MUP.

Przy okazji zwrócę uwagę na dwa fakty:

Po pierwsze - Republika Federalna Neopolis znajduje się w obecnym stanie mniej więcej od 2010 r., więc sprawa zdecydowanie nie jest z gatunku "gardłowych" i nie wiązałbym jej z misją reformy MUP.

Po drugie - każdy delegat główny ma prawo przedłożyć pod głosowanie projekt uchwały zawieszającej lub wykluczającej daną federację z grona członków MUP. Jeśli delegat Trizondalu wychodzi z założenia, że uzasadnione jest usunięcie Neopolis z naszego grona - zachęcam do złożenia takiego wniosku. Zachęcam do tego również innych delegatów, którzy widzą w tym sens - w kolejce czekają Natania, Scholandia, Parlandia i Mikrosławia, jak również Austro-Węgry, których trener nie logował się w X11 od blisko miesiąca (co w myśl art. 2 ust. 2 Statutu stanowi formalną przesłankę do zawieszenia delegata).

Generalnie sugeruję jednak nie wrzucać wszystkich do jednego worka i wnioski dotyczące kolejnych federacji rozbić na kilka uchwał, by uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.
    (-) Edward II
    Dreamlandzka Federacja Piłkarska


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości