Wybór nowych władz statutowych

Archiwalne debaty i głosowania
Edward II
Gracz środka pola
Posty: 189
Rejestracja: 3 lip 2010, o 21:50
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Królestwo Dreamlandu

Wybór nowych władz statutowych

Postautor: Edward II » 7 maja 2011, o 02:33

Dobiegła końca moja druga trzymiesięczna kadencja na stanowisku Prezydenta Mikroświatowej Unii Piłkarskiej. Statut obliguje mnie do wdrożenia procedury wyboru nowego szefa organizacji, co czynię w osobnym rozporządzeniu. Delegaci Główni mają dokładnie siedem dni na zgłaszanie kandydatów, samo głosowanie potrwa, zgodnie z ostatnimi zmianami w Statucie, pięć dni. Cała procedura ruszy jutro, tj. w niedzielę 8 maja.

Nie zamierzam ubiegać się o kolejną kadencję. Chciałbym skoncentrować się na innych wyzwaniach. Gorąco zachęcam do zgłaszania kandydatur. Chciałbym podziękować Panom za kilka miesięcy mniej lub bardziej owocnej współpracy. Nie mam powodów do narzekań. Po pewnych perturbacjach zdołaliśmy wprowadzić poprawki do Statutu, znowelizowaliśmy obowiązujące prawo. Na przełomie stycznia i lutego byliśmy świadkami kolejnego mundialu, obecnie znajdujemy się w środku sezonu Ligi Światowej, która powoli wpisuje się w kalendarz imprez piłkarskich polskiego mikroświata. Wkrótce trzeba będzie przystąpić do procedury wybory organizatora letniego mundialu.

Okres zimowy to trudny czas dla nas wszystkich. W porównaniu z miesiącami letnich wakacji zauważalny jest spadek entuzjazmu i zainteresowania zabawą na wcześniejszym, bardzo wysokim poziomie. Jest to zjawisko zrozumiałe, część z nas ma zresztą prawo odczuwać znużenie przedłużającą się zabawą. Struktura rozgrywek międzynarodowych jest jednak stabilna, systemy ligowe funkcjonują bez zarzutu. Nie grozi nam stagnacja, a lato już za pasem.

Dziękuję za sześć sympatycznych miesięcy.
    (-) Edward II
    Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Edward II
Gracz środka pola
Posty: 189
Rejestracja: 3 lip 2010, o 21:50
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Królestwo Dreamlandu

Re: Wybór nowych władz statutowych

Postautor: Edward II » 4 cze 2011, o 05:16

Drodzy Państwo,

Przed chwilą rozpisałem nowe wybory władz statutowych. Poprzednia procedura nie przyniosła pożądanych rezultatów - nie został zgłoszony żaden kandydat. Podjęte przeze mnie rozmowy zakulisowe również nie dały spodziewanych rezultatów; niestety nikt nie kwapi się do przejęcia pałeczki. Nie chcę jednak przedłużać obecnego stanu, wobec upływu dwóch statutowych kadencji moje dalsze działania nie miałyby legalnego charakteru. Apeluję o mobilizację i zgłaszanie wniosków. Proszę przekazać tę informację własnym federacjom.

Za chwilę spodziewam się wniosków członkowskich ze strony Królestwa Sclavinni; drużynę narodową wreszcie założą również Francuzi. Przed nami procedura wyboru nowego gospodarza mundialu. Panowie, działajmy!

Kandydatów można zgłaszać w osobnym wniosku przez siedem kolejnych dni.
    (-) Edward II
    Dreamlandzka Federacja Piłkarska


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości