Organizacja mundialu 2008

Archiwalne debaty i głosowania
Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Organizacja mundialu 2008

Postautor: MichalORhada » 24 sty 2008, o 00:04

Chciałbym rozpocząć dyskusję na temat organizacji kolejnego mundialu. Jak już wspominałem, trzeba aby takie państwo miało więcej do roboty niż tylko stworzenie jakiejś niewielkiej prezentacji z paroma zdjęciami stadionów. Zastanawiam się, czy nie postawić ponadto wymaganie jakichś aktywnych mediów które będą informować o mundialu, albo oddelegowanie aktywnych dziennikarzy do biuletynu MUP? Jakie są wasze pomysły? :-)
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Odp: Organizacja mundialu 2008

Postautor: Marcin Sokołowicz » 24 sty 2008, o 12:16

Coś mi mówi że i tak najaktywniejszym medium w czasie V-Mundialu będzie Trizondal Football.  ;) Więc ten warunek mieliśmy spełniony.
Piłka nożna - to trzyma mnie w v-świecie

(-) Marcin kaw. Komosiński, Delegat Trizondalu
Książe Księstwa Trizondalu, Redaktor Naczelny Trizondal Football

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Organizacja mundialu 2008

Postautor: MichalORhada » 24 sty 2008, o 14:44

Tak, to prawda. Ale generalnie A-W zupełnie się nie popisało - ich trener chyba porzucił nawet drużynę, nie ma ich w MUP, zobaczymy czy w nowym mundialu będą...

Być może powinno to obejmować stworzenie strony na której ukazywały by się wyniki itp? Coś w tym stylu?
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

SobonPiotr

Odp: Organizacja mundialu 2008

Postautor: SobonPiotr » 30 sty 2008, o 15:07

MichalORhada pisze:Być może powinno to obejmować stworzenie strony na której ukazywały by się wyniki itp? Coś w tym stylu?


A w czym problem? Wystarczy skrypt odpowiedni na stronę wstawić, skrypt można sobie bez problemów pobrać z X11, nawet kiedyś był na poprzednim forum udostępniany.

P.S. Możliwe, że będę posiadał konto VIP (na rok czasu, w prywatnej lidze robimy zrzutę) więc myślę, że można by to wykorzystać i tutaj.

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Organizacja mundialu 2008

Postautor: MichalORhada » 2 lut 2008, o 16:50

No tak, ale warto byłoby właśnie zintegrować taką jedną stronę v-mundialu - wyniki, newsy, opisy meczów, informacje nt. stadionów itp itd :D
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Organizacja mundialu 2008

Postautor: MichalORhada » 7 lut 2008, o 13:43

A więc - proszę o jakieś wnioski, poza tym, co ja przedstawiłem.
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

SobonPiotr

Odp: Organizacja mundialu 2008

Postautor: SobonPiotr » 7 lut 2008, o 16:22

MichalORhada pisze:No tak, ale warto byłoby właśnie zintegrować taką jedną stronę v-mundialu - wyniki, newsy, opisy meczów, informacje nt. stadionów itp itd :D


Trzeba wykorzystać system jak tylko można. Zebrać wszystko co oferuje i w ten oto sposób przetrzymywać wyniki, nawet wtedy, gdy nikt nie ma wystarczająco czasu na prowadzenie tego. Z tego co widzę to można wyświetlać wyniki meczów z ostatniej kolejki, aktualną tabelę z wynikami oraz najbliższe spotkanie ligowe.

Zatem jedyne co trzeba jeszcze dorobić samemu to informacje o pucharach (na szczęście puchary cechuje mała ilość meczy, więc i zbytnich problemów nie będzie z byciem w miarę na bieżąco) oraz jakieś opisy najważniejszych wydarzeń meczowych itp. Ale to już zajęcie dla organizatora i poszczególnych osób w konkretnych krajach.

No i to chyba wszystko ode mnie.

Jeszcze jedna dość istotna sprawa. Organizatorzy muszą wiedzieć ile drużyn wejdzie do kolejnego sezonu, a ile już teraz jest martwych i można wywalić. Główny admin posiada coś takiego jak przycisk boost-team, który powoduje podkręcenie drużyny, by ta grała na wyższych obrotach. Gdy do gry wchodzi mała liczba drużyn, to można z tego skorzystać, wprawdzie marne będą mieć szanse na sukces, ale... przynajmniej będą miały szansę na grę. :P
Ostatnio zmieniony 7 lut 2008, o 16:25 przez SobonPiotr, łącznie zmieniany 1 raz.

Willam Young
Podawacz piłek
Posty: 43
Rejestracja: 9 gru 2007, o 14:20

Odp: Organizacja mundialu 2008

Postautor: Willam Young » 7 lut 2008, o 18:26

SobonPiotr pisze:P.S. Możliwe, że będę posiadał konto VIP (na rok czasu, w prywatnej lidze robimy zrzutę) więc myślę, że można by to wykorzystać i tutaj.


Tylko chyba wszyscy uczestnicy ligi musza miec konto VIP...

Wracając do organizacji mundialu, to możeby lepiej było- gdyby przyznawano organizaje o jeden mundial do przodu, tak jak to jest w rzeczywistości? Bo popatrzcie, przyznajemy mundial na podstawie prezentacji, która jest projektem rozbudowy stadionów, infrestruktury itp. i to tak jakby wszystko od razu sie budowało... Moim zdaniem lepiej byłoby już i bez pośpiechu wybrać organizatora Mundialu 2009. Co o tym myślicie?
Ostatnio zmieniony 7 lut 2008, o 19:07 przez Willam Young, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Organizacja mundialu 2008

Postautor: MichalORhada » 7 lut 2008, o 21:26

Hm, chyba niekoniecznie.
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Organizacja mundialu 2008

Postautor: Syrlian Diaz » 7 lut 2008, o 21:49

Ale ktoś musi organizować V-Mundial 2008.
Muszę zmobilizować mój kraj chyba:)


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości