[WNIOSEK] Wykluczenie federacji ze struktur MUP

Archiwalne debaty i głosowania
Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

[WNIOSEK] Wykluczenie federacji ze struktur MUP

Postautor: Marcin Sokołowicz » 26 maja 2010, o 23:59

Wnoszę o usunięcie ze struktur Mikronacyjnej Unii Piłkarskiej następujących federacji:

- Aontas Peig Morbhannaigh (Morbhan)
- Baridajska Federacja Najlepszych Zespołów Piłkarskich (Baridas)
- Piłkarska Federacja Korony i Litwy (Korona i Litwa)
- Wandejski Związek Piłki Nożnej (Wandystan)
- Federacja Piłkarska Winktown (Winktown)

Argumentują to tym, iż władze powyższych nie wydelegowały reprezentantów, którzy mieli potwierdzić swoją aktywność na forum MUP.

Mateusz Walczak
Gracz środka pola
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: Królestwo Scholandii

Re: [WNIOSEK] Wykluczenie federacji ze struktur MUP

Postautor: Mateusz Walczak » 8 cze 2010, o 16:35

Myślę, że w związku z brakiem sprzeciwu (jutro miną dwa tygodnie) można już rozpocząć głosowanie nad usunięciem w/w federacji z MUP. Zgodnie ze Statutem usunięcie będzie możliwe, jeśli tą opcje poprze 3/4 delegacji.
Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Trener Piłkarskiej Reprezentacji Scholandii,

Awatar użytkownika
Piotr Wolecki
Gracz środka pola
Posty: 187
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: Monarchia Austro-Węgier

Re: [WNIOSEK] Wykluczenie federacji ze struktur MUP

Postautor: Piotr Wolecki » 12 cze 2010, o 12:14

Ja na razie jestem przeciwko wydaleniom tych organizacji z grona federacji piłkarskich zrzeszonych w MUP. Dlaczego? Dlatego, gdyż najpierw powinniśmy się skontaktować z ich delegatami lub osobami odpowiedzialnymi za nie, nie poprzez nasze forum, ale poprzez GG, Listy Dyskusyjne czy fora ich mikronacji.

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: [WNIOSEK] Wykluczenie federacji ze struktur MUP

Postautor: Marcin Sokołowicz » 12 cze 2010, o 16:49

Na forum każdej mikronacji została opublikowana krótka notka z informacją o konieczności zgłoszenia delegatów. Nie uczyniły tego tylko wyżej wymienione federacje.

Mateusz Walczak
Gracz środka pola
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: Królestwo Scholandii

Re: [WNIOSEK] Wykluczenie federacji ze struktur MUP

Postautor: Mateusz Walczak » 13 cze 2010, o 00:53

Ja się nie zgadzam z Panem Wolecki, ponieważ uważam, ze jeśli delegacja od pół roku (czyli od momentu zdeaktywizowania prezydenta MUP, a w efekcie i całej organizacji) nie dała znaku życia, to najlepiej obrazuje to podejście federacji do MUP i skoro żadnego odzewu nie było (a przecież powiadomienia o nowej pw na forum przychodzą na maila) to należy takie federacje usunąć. Myślę, że taki zimny prysznic może i lepiej zrobi dla takich państw i wtedy będą pilnowały delegacji, itp. A jeżeli chodzi o inne formy komunikacji - jeśli Pan się tym zajmie, znalezieniem na stronach, wysłaniem - to proszę bardzo.

W związku z powyższym ponaglam Pana Prezydenta, aby rozpoczął glosowanie. Ono będzie najlepszym odzwierciedleniem, czy powyższe federacje zostawić czy nie. Moim zdaniem nie powinniśmy. A jeśli chodzi o konkretne delegacje, to Morvan chciał się wycofać, z tego co mi wiadomo, więc nie trzymajmy na siłę nikogo.
Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Trener Piłkarskiej Reprezentacji Scholandii,


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości