Z jakich powodów wyrzucono kadrę Bantu?!

Archiwalne debaty i głosowania
Kwaku Dua
Gracz środka pola
Posty: 113
Rejestracja: 6 gru 2009, o 17:30
Federacja: Federacja Piłkarska Bantu
Lokalizacja: Królestwo Bantu

Z jakich powodów wyrzucono kadrę Bantu?!

Postautor: Kwaku Dua » 13 sty 2010, o 13:26

Szanowny Panie Prezydencie Kanzler proszę podać mi powód dla którego kadra narodowa Bantu została wydalona z v-mundialu? Nie dokonałem zakupu żadnego zawodnika w terminie niedozwolonym prawem i dlatego nie rozumiem takiego posunięcia. Czy w ten sposób Mandragorat Wandystanu, który zremisował z Bantu pierwszy mecz 3:3 w PI chce awansować dalej?
(-) Jego Wysokość Król Senior Kwaku Dua
Delegat Główny Federacji Piłkarskiej Bantu

Orzi

Re: Z jakich powodów wyrzucono kadrę Bantu?!

Postautor: Orzi » 13 sty 2010, o 13:41

Proszę nie rzucać oskarżeniami i zmyślonymi domysłami intencji w kierunku Prezydenta, bo to On się musiał dostosować. SPrawę rozpatrywałą Rada Rewizyjna, jej orzeczenie znajdzie JE tutaj viewtopic.php?f=42&t=328#p3476

Różnica jest tylko taka, że wg. RR drużyna Bantu powinna zostać wyrzucona na dwie kolejki PO dzisiejszym meczu. Pauza w spotkaniu pucharowym wg. tej interpretacji jest jednak traktowana jako pauza w jednej kolejce, więc prawdopodobnie pańska drużyna zostanie przywrócona po meczu sobotnim.

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Z jakich powodów wyrzucono kadrę Bantu?!

Postautor: Lord Darth Kanzler » 13 sty 2010, o 17:20

Nie. By było fair - drużyna została przywrócona już teraz, i zostanie zablokowana po meczu.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Kwaku Dua
Gracz środka pola
Posty: 113
Rejestracja: 6 gru 2009, o 17:30
Federacja: Federacja Piłkarska Bantu
Lokalizacja: Królestwo Bantu

Re: Z jakich powodów wyrzucono kadrę Bantu?!

Postautor: Kwaku Dua » 13 sty 2010, o 21:25

Ja się nie rzucam Panie Orzi.

Szanowny Panie Prezydencie MUP Ekscelencjo Kanzler pozwolę sobie coś zacytować:

ergo Reprezentacja Winktown, jak i wspomniana przez trenera Orziego reprezentacja Scholandii NARUSZYŁY zapisy rzeczonego prawa i tym samym zostaną upomniane i ukarane odsunięciem trenerów od kolejnych dwóch spotkań (kolejki 2 i 3). Przepisy nie zostały naruszone przez żadną reprezentację, która dokonała pozyskania zawodnika przed terminem 9 stycznia 2010.

Z czyjego rozporządzenia jest powyższy cytat? A to, że na chwilę przywrócono Bantu do meczu o czym nie wiedziałem to nic mi to nie dało. Dziękuję.
(-) Jego Wysokość Król Senior Kwaku Dua
Delegat Główny Federacji Piłkarskiej Bantu

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Re: Z jakich powodów wyrzucono kadrę Bantu?!

Postautor: MichalORhada » 13 sty 2010, o 23:03

Panie Dua, proszę obserwować Forum MUP, a nie rzucać bezpodstawne oskarżenia. Rada Rewizyjna, która zajęła się tą sprawą, dokonała interpretacji przepisów, na podstawie której wyciągnęła wniosek, że poczatkiem mundialu jest początek PI - czyli 6 stycznia. Proszę zajrzeć do działu RR (link podał Orzi) i zapoznać się z orzeczeniem i jego uzasadnieniem.

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Z jakich powodów wyrzucono kadrę Bantu?!

Postautor: Malik-al-Mulk » 16 sty 2010, o 00:33

ja to nawet nie wiedziałem kiedy PI startuje... tym bardziej, że nie brałem udziału w pierwszej rundzie.... to bym się wkopał...
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Kwaku Dua
Gracz środka pola
Posty: 113
Rejestracja: 6 gru 2009, o 17:30
Federacja: Federacja Piłkarska Bantu
Lokalizacja: Królestwo Bantu

Re: Z jakich powodów wyrzucono kadrę Bantu?!

Postautor: Kwaku Dua » 16 sty 2010, o 14:55

MichalORhada pisze:Panie Dua, proszę obserwować Forum MUP, a nie rzucać bezpodstawne oskarżenia. Rada Rewizyjna, która zajęła się tą sprawą, dokonała interpretacji przepisów, na podstawie której wyciągnęła wniosek, że poczatkiem mundialu jest początek PI - czyli 6 stycznia. Proszę zajrzeć do działu RR (link podał Orzi) i zapoznać się z orzeczeniem i jego uzasadnieniem.


Szanowny Panie ORhada ta cała RR w obecnym kształcie jak i Szanowny Pan Prezydent MUP stosujecie podwójne standardy. Większość z trenerów nie wiedziała, że rusza PI ale mniejsza z tym. Jest rozporządzenie w którym widnieje czarno na białym, że przez 2 kolejki mundialowe mają nie grać kadry Scholandii i Winktown, a jednak zostały przywrócone więc jaka tu sprawiedliwość.

Malik-al-Mulk pisze:ja to nawet nie wiedziałem kiedy PI startuje... tym bardziej, że nie brałem udziału w pierwszej rundzie.... to bym się wkopał...

Większość trenerów nie wiedziała o tym Ekscelencjo.
(-) Jego Wysokość Król Senior Kwaku Dua
Delegat Główny Federacji Piłkarskiej Bantu

Awatar użytkownika
t.demollari
Gracz środka pola
Posty: 222
Rejestracja: 25 paź 2008, o 14:20
Federacja: Baridajski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Republika Południowego Baridasu

Re: Z jakich powodów wyrzucono kadrę Bantu?!

Postautor: t.demollari » 16 sty 2010, o 15:05

Kwaku Dua pisze: Jest rozporządzenie w którym widnieje czarno na białym, że przez 2 kolejki mundialowe mają nie grać kadry Scholandii i Winktown, a jednak zostały przywrócone więc jaka tu sprawiedliwość.


I były zawieszone:

1 kolejka = 1 kolejka vmundialu - Scholandia i Winktown były wtedy zawieszone. Bantu nie.

2 kolejka - rewanże Pucharu Interkontynentalnego - Scholandia i WInktown równiez były w tym czasie zawieszone, Winktown przypłaciło to porażką 2:0 z Al Rajn i odpadnięciem z Pucharu. Bantu miało wtedy jeszcze nie być zawieszone, ale wiem, że admin znowu lekkomyślnie najpierw Was zawiesił, potem przywrócił i zawiesił dopiero po meczu, co było fatalnym zachowaniem, przyznaję. Wy będziecie przywróceni - jak mniemam w środę, po odbyciu 2 kolejek zawieszenia [czyli dzisiaj jest pierwsza i w środę druga]

Oczywiście, wszystko zgodnie z przytaczaną tu decyzją Rady Rewizyjnej.

Większość trenerów nie wiedziała o tym Ekscelencjo.


Ja również, dlatego wykazałem inicjatywę i choć ciężko w to uwierzyć - zapytałem. Tutaj, na forum. I odpowiedź otrzymałem.
Timan Demollari

Kwaku Dua
Gracz środka pola
Posty: 113
Rejestracja: 6 gru 2009, o 17:30
Federacja: Federacja Piłkarska Bantu
Lokalizacja: Królestwo Bantu

Re: Z jakich powodów wyrzucono kadrę Bantu?!

Postautor: Kwaku Dua » 16 sty 2010, o 15:11

t.kiechajas pisze:I były zawieszone:

1 kolejka = 1 kolejka vmundialu - Scholandia i Winktown były wtedy zawieszone. Bantu nie.

2 kolejka - rewanże Pucharu Interkontynentalnego - Scholandia i WInktown równiez były w tym czasie zawieszone, Winktown przypłaciło to porażką 2:0 z Al Rajn i odpadnięciem z Pucharu. Bantu miało wtedy jeszcze nie być zawieszone, ale wiem, że admin znowu lekkomyślnie najpierw Was zawiesił, potem przywrócił i zawiesił dopiero po meczu, co było fatalnym zachowaniem, przyznaję. Wy będziecie przywróceni - jak mniemam w środę, po odbyciu 2 kolejek zawieszenia [czyli dzisiaj jest pierwsza i w środę druga]

Oczywiście, wszystko zgodnie z przytaczaną tu decyzją Rady Rewizyjnej.

Jak się nie mylę Ekscelencjo to wspomniane drużyny były zablokowane jedynie na 1 mecz w PI. Jeżeli chodzi o Bantu to wywalono drużynę bez żadnego słowa o czym nie wiedziałem, a potem następnie nagle przywrócono o czym też nie wiedziałem. Czy takie zagrywki są fair?
(-) Jego Wysokość Król Senior Kwaku Dua
Delegat Główny Federacji Piłkarskiej Bantu

Awatar użytkownika
t.demollari
Gracz środka pola
Posty: 222
Rejestracja: 25 paź 2008, o 14:20
Federacja: Baridajski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Republika Południowego Baridasu

Re: Z jakich powodów wyrzucono kadrę Bantu?!

Postautor: t.demollari » 16 sty 2010, o 15:19

Kwaku Dua pisze:Jak się nie mylę Ekscelencjo


Trenerze wystarczy ;)

Kwaku Dua pisze:to wspomniane drużyny były zablokowane jedynie na 1 mecz w PI.


Również tak myślałem, ale Prezydent MUP przyznał, że zawiesił je przed meczem [choć nie powinien, biorąc pod uwagę jego decyzję w tej sprawie] więc liczy sie to jako pierwszy mecz zawieszenia, co stwierdziła RR [słusznie] w wyżej wymienanej decyzji.


Jeżeli chodzi o Bantu to wywalono drużynę bez żadnego słowa o czym nie wiedziałem, a potem następnie nagle przywrócono o czym też nie wiedziałem. Czy takie zagrywki są fair?


Nie, nie są - RR jasno określiła, że Bantu ma być zawieszone PO meczu pucharowym, więc byłą to nieuprawniona samowolka Prezydenta. Ale skoro już zawiesił, to mógł okazać się konsekwentnym, a nie zmieniać zdanie w trakcie wprowadzając więcej zamieszania - wtedy można by było odwiesić Bantu już po dzisiejszym meczu [moim zdaniem]. Przykro mi, że do takiego incydentu doszło.
Timan Demollari


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości