[DEBATA] Wniosek o wykluczenie Neopolis z MUP

Archiwalne debaty i głosowania
Cyber Smith
Junior
Posty: 62
Rejestracja: 20 lut 2008, o 00:33
Federacja: Neopolis Soccer Assotiation
Lokalizacja: Neopolis

Re: [DEBATA] Wniosek o wykluczenie Neopolis z MUP

Postautor: Cyber Smith » 1 paź 2009, o 12:35

Szanowni Delegaci,

Rozumiem, że wniosek o usunięcie naszej federacji z MUP nie był bezpodstawny, zdaję sobie również sprawę dlaczego trafił on pod głosowanie. Chciałbym jednak jeszcze raz prosić Was o wyrozumiałość chwilę zastanowienia nim oddacie swoje glosy. Na naszą obronę chciałbym dodać, że nasza strona nie istnieje od lipca, nie od roku (wiem, że to i tak bardzo długo ale uwierzcie mi, że sytuacja jest naprawdę niezręczna). Nasze forum znajduje się pod adresem http://forum.neopolis.at, świeci ono pustkami z powodu rzekomych problemów, które powstałyby przy integracji ze stroną z powodu zbyt dużej ilości postów. Osobiście również uważam, że liczba postów nie ma tu żadnego znaczenia ale cóż posłuchałem "specjalistów", nie zostaje mi nic innego jak rozesłanie wiadomości do użytkowników forum o zdjęciu zakazu pisania. Posiadamy kanał IRC #neopolis w sieci UpNet.org.pl, na którym prawie zawsze ktoś siedzi, zapraszam do odwiedzenia, szczególnie wieczorem gdy bywa więcej osób. Co najważniejsze posiadamy czynnie działające środowisko piłkarskie, czekaliśmy ze startem ligi gdyż liczyliśmy, że uda nam się zebrać 16 drużyn tak jak w poprzednim sezonie jednak faktem jest, że brak strony nie sprzyja aktywności i kilku mieszkańców się wykruszyło przez co prawdopodobnie ruszymy w mniejszym gronie. Wiem, że jako jedyny aktywny przedstawiciel Neopolis na tym forum nie jestem całkiem wiarygodny dlatego jeszcze dziś postaram się namówić kilku czynnych działaczy z naszego footballowego światka do odwiedzenia tego forum.

Liczę, że przy oddawaniu swoich głosów weźmiecie Państwo pod uwagę to co napisałem i dacie nam jeszcze trochę czasu. Jeżeli obecny wniosek o usunięcie Neopolis z MUP zostanie odrzucony a przez dwa tygodnie nie uporządkujemy naszych spraw i nie wykażemy aktywności to zobowiązuję się osobiście złożyć ponowny wniosek .

bubosh

Re: [DEBATA] Wniosek o wykluczenie Neopolis z MUP

Postautor: bubosh » 1 paź 2009, o 13:17

Szanowni Delegacji MUP!

Moja godność to Buba Aleksander Bubovič i jestem nie tylko mieszkańcem Neopolis, ale również trenerem jednej z drużyn w NSL, a także prezesem TV Neopolis i doradcą Komisarza Neopolis do spraw zewnętrznych. Wiem, że moja obecność na forum, jak i zabranie głosu w tej dyskusji jest dość niecodzienne i dziwne, a może nawet niestosowne. Ale chcę bronić interesów państwa, dla którego poświęciłem wiele i z którym jestem związany od ponad dwóch lat. Jest wiele argumentów, które przemawiają przeciw Neopolis i można odnieść wrażenie, że nasze tłumaczenie jest puste i mało konkretne. Sprawa strony wydaje się dziwna. Wiem, że od roku można było postawić byle co... choć faktycznie strona działała do lipca br. Ale proszę mi uwierzyć, że myślenie zmienia się jeśli co miesiąc człowiek odpowiedzialny za jej stworzenie tłumaczy, że nie miał czasu i że za miesiąc na pewno będzie. I tak z miesiąca na miesiąc, aż doszło do roku czasu, kiedy oczekujemy na kompletną stronę. W tym czasie próbowaliśmy się bronić poprzez aktywność na forum, która nie zachęca do myślenia, że Neopolis żyje, ale mimo wszystko jest. Co więcej, dzięki forum udało nam się integrować małą liczbę mieszkańców, którzy jednak zostali w Neopolis. Próbowaliśmy z listą dyskusyjną, próbujemy dać znać że żyjemy przez media... Słońce, TV Neopolis, Dziennik. Nie ma częstej aktywności tych organów masowego przekazu, ale staramy się funkcjonować. Wreszcie najważniejsze. Ośrodek życia w Neopolis - Liga. Przez ostatnie pół roku ona trzymała Neopolis przy życiu. Tak samo start naszej reprezentacji w v-mundialu. Dlatego ważna jest nasza obecność w MUP, gdyż niestety, ale gdy zniknie liga i reprezentacja zmieni się bardzo wiele.

Na koniec dziękuję, że mogłem się wypowiedzieć i mam nadzieję, że również pomóc Neopolis.

Altair

Re: [DEBATA] Wniosek o wykluczenie Neopolis z MUP

Postautor: Altair » 1 paź 2009, o 14:41

Witam Szanownych Delegatów!
Nazywam się Altair Alfa de Bourbon i jestem doradcą do spraw wewnętrznych Komisarza Cybera Smitha, za którego prośbą tu przybywam, oraz szefem Neopolisyjskiego Instytutu Stosunków Międzynarodowych. Przyszedłem, aby potwierdzić słowa moich poprzedników. Mieliśmy ciężki okres, jak to wspomnieli moi towarzysze, ale też powoli zmierzamy w kierunku lepszych czasów. Mobilizujemy się i mam nadzieję wkrótce zażegnamy kryzys.
Chcę też zauważyć, że przecież strona nie może czynić mikronacji. Gdyby było decydować na podstawie istnienia strony, czyżby to nie była lekka hipokryzja, w stosunku do zbiorowości, których powszechnie nie uważa się za mikronacje, mimo tego, że mają stronę?
Dziękuję osobom które to czytają/czytały za poświęcony czas.
Pozdrawiam.

Daron Lynch
Podawacz piłek
Posty: 1
Rejestracja: 1 paź 2009, o 17:50
Federacja: Neopolis Soccer Assotiation

Re: [DEBATA] Wniosek o wykluczenie Neopolis z MUP

Postautor: Daron Lynch » 1 paź 2009, o 17:56

Szanowni Delegaci!
Nazywam się Daron Lynch, pochodzę z Neopolis. Jestem doradcą ds. obrony komisarza Neopolis, jak również trenerem drużyny grającej w rozgrywkach NSA A. Panowie którzy mnie poprzedzili całkowicie oddali sytuacje panującą obecnie w naszym państwie. Chciałbym przyłączyć się do ich prośby.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Hamad Al-Qadir
Junior
Posty: 59
Rejestracja: 28 lut 2009, o 20:20
Lokalizacja: Federacja Al Rajn

Re: [DEBATA] Wniosek o wykluczenie Neopolis z MUP

Postautor: Hamad Al-Qadir » 2 paź 2009, o 16:16

Forum nie działa. Dziwi mnie fakt, że dopiero po złożeniu wniosku z mojej strony nagle zaczęły być aktywne osoby związane z Neopolis. Widać próby nieudolnej mistyfikacji i udowodnienia, że państwo istnieje przy aprobacie samego Pana Prezydenta MUP.
Hamad Al-Qadir
Emir Huwaru, Prezes Rajńskiej Federacji Piłkarskiej

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: [DEBATA] Wniosek o wykluczenie Neopolis z MUP

Postautor: Lord Darth Kanzler » 2 paź 2009, o 16:33

Forum jest dziś przenoszone na nowy serwer, w drodze przygotowań do postawienia strony dla Neopolis. W czym zaoferowałem temu krajowi pomoc. Strona winna się pojawić już w przeciągu kilku dni.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: [DEBATA] Wniosek o wykluczenie Neopolis z MUP

Postautor: Malik-al-Mulk » 2 paź 2009, o 16:46

Nie mam nic przeciwko Neopolis, jako państwu. Ale szanujmy zasady jakie sami wprowadziliśmy. Nie ma strony, forum rzekomo jest dziś przenoszone na nowy serwer. Co to ma być? Bierzemy kota w worku w ciemno?

Jak dziś założe państwo powiem że jutro zrobie stronę a na forum zaroi się od ludzi i poproszę o przesunięcie terminu też dacie mi szanse? Śmieszne
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: [DEBATA] Wniosek o wykluczenie Neopolis z MUP

Postautor: Lord Darth Kanzler » 2 paź 2009, o 17:01

Macie Koledzy prawo mieć własne zdanie. I nie, nie kupujemy kota w worku. Neopolis udzieliło, wg mnie, wiarygodne wyjaśnienia, zaproponowałem im też realną pomoc ze swojej strony. Nie jest sztuką wywalić wszystkich na zbity pysk i kisić się w swoim sosie.

Ja przyjąłem zasadę, jako Prezydent tej organizacji, że będziemy się integrować - pomagać sobie, a nie wycinać. I jeśli jest wątpliwość co do tego to ja zawsze będę za daniem szansy.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: [DEBATA] Wniosek o wykluczenie Neopolis z MUP

Postautor: Malik-al-Mulk » 2 paź 2009, o 17:16

ja nie wierze że to co nie udawało im się od baaardzo dawna uda się w dwa dni czy tydzień. Ale obym się pomylił
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: [DEBATA] Wniosek o wykluczenie Neopolis z MUP

Postautor: Lord Darth Kanzler » 2 paź 2009, o 17:47

:) Uda się. Jak napisałem, zaoferowałem im pomoc w tej sprawie.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości