Prośba do Prezesa

Archiwalne debaty i głosowania
Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Prośba do Prezesa

Postautor: Lord Darth Kanzler » 15 lip 2009, o 10:25

Panie Prezesie!

http://sultanat.wordpress.com/2009/07/1 ... zenia-mup/

Czy Pan Prezes, jako osoba stojąca na czele MUP zamierza jakoś pobratymców swych powstrzymać przed odejściem, czy popiera ich (pana Saida) kroki?
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Orzi

Re: Prośba do Prezesa

Postautor: Orzi » 15 lip 2009, o 10:55

A ja powiem tak - krzyzyk na drogę. Swoje chore ambicje polityczne możecie realizować gdzie indziej, pan... Ekscelencjo Wielmożny Pierwszy po Allahu (blablabla) Said. Prezes al-Mulk miał do mnie słuszne pretensje, przeprosiłem i RAZEM, wraz z chętnymi do pomocy delegatami, próbujemy naprawić ten błąd. Pan zaś, zamiast budować wespół z innymi delegatami lepszą federację, potrafi tylko krytykować i niszczyć. W natłoku chorych ambicji stania się KIMŚ w internetowym okienku przeglądarki czasami należałoby po prostu pamiętać, po co powstała ta organizacja, jak również mikronacje - dla zabawy. I nie widzę sensu, aby kogoś na siłę do Niej przymuszać, zwłaszcza gdy jego jedynym celem jest psucie zamków z piasku dzieciakom z innego osiedla. Tyle.

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: Prośba do Prezesa

Postautor: Marcin Sokołowicz » 15 lip 2009, o 12:20

Pan Said przesadza i to ostro, ale decyzja o rozpoczęciu pucharu była podjęta "na szybcika". Z drugiej strony żadne przepisy nie precyzują jak mają wyglądać rozgrywki, ale chodzi o zasadę fair play. Ja a także inni delegaci zachowujący zdrowy rozsądek nie będziemy z tegoż powodu się obrażać i bojkotować V-Mundialu, bo byłaby to paranoja.

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Prośba do Prezesa

Postautor: Lord Darth Kanzler » 15 lip 2009, o 12:29

Marcin dobrze napisał.

Decyzja była podjęta - i trudno. Jestem pewien, że to dobra nauczka dla Orziego na przyszłość. Doszliśmy szybko do porozumienia, udało się uspokoić obie strony, rozpocząć dyskusję nad tym jak wypić to piwo. Było tak jak powinno być. Przyszedł pan Said i zaczął jątrzyć. Znów. I znów. I znów. Teraz, kosztem jego zachowania, Al Rajn najprawdopodobniej odejdzie z v-mundialu. W sumie to decyzja federacji rajańskiej, i to głównie ze szkodą dla nich się odbędzie. MUP przeżyje, ba, jestem pewien, że wkrótce dołączą nowe drużyny narodowe (np. teutońska, czy baridajska). Nic złego się nie stanie.

Historia, ta realna, pokazała nie raz i nie dwa, że zamykanie się na cały świat, poruszanie się w nim z klapkami na oczach, rozpychanie niczym basza na swym tronie i spoglądanie na wszystkich z góry nic dobrego nie przynosi. Mam nadzieję, że Al Rajn zrozumie to zanim będzie zbyt późno.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Prośba do Prezesa

Postautor: Malik-al-Mulk » 15 lip 2009, o 16:02

Niestety nie moge nic zaradzić poza rozmową, decyzja w tej sprawie nie zależy ode mnie.
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Prośba do Prezesa

Postautor: Lord Darth Kanzler » 15 lip 2009, o 16:09

Ale jesteś Prezesem MUP, masz jakiś na nich wpływ - choćby siłą urzędu, o to mi chodzi :)
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości